Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Nauszne, mobilne do 100zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przeszukałem forum, zapoznałem się z polecanymi przez Was słuchawkami, mimo to potrzebuję rady w kwestii zakupu. Postaram się możliwie jasno i konkretnie przedstawić jakie cechy powinien posiadać mój wymarzony sprzęt:

 

- nauszne, mobilne (słucham muzyki głównie w komunikacji miejskiej, rzadziej w domu)

- zamknięte (nie chcę przeszkadzać innym i vice versa) ew. półotwarte (jeśli spełnią warunki z poprzedniego nawiasu)

- małe zapotrzebowanie na moc (źródłem dźwięku jest smartfon Huawei Ascend G300 - Winamp)

 

Moje pliki to mp3 VBR V2. Słuchałem niewielu słuchawek „topowych” więc trudno mi opisać czego szukam. Poszukuję dźwięku możliwie naturalnego i neutralnego. Słucham przeróżnej muzyki, nie ograniczam się do konkretnych gatunków. Dominują tu jednak ciężkie brzmienia plus muzyka symfoniczna, akustyczna itp. Nie słucham techno i elektroniki (nie potrzebuję mega basu).

 

Odnośnie dźwięku, poza wspomnianą naturalnością/neutralnością szukam dobrej separacji dźwięku i możliwie szerokiej sceny. Oczywiście szukam jak najlepszego dźwięku w tej klasie. Co jeszcze... nie używam srs-ów, EQ, DTS-ów itp. (nie dlatego, że taki ze mnie audiofil – po prostu nie lubię).

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez donVincente
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności