Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Słuchawki djskie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Poszukuję słuchawek dokanałowych. Mam do wydania około 100 zł +/- 50 zł. Słuchawki miałyby mi służyć do słuchania muzyki nacodzień w drodze z/do szkoły jak i do grania na imprezach. I tu zaczyna się drugi wątek. Z Przykrością stwierdzam, że moje Superluxy hd661 nie są w wstanie odizolować mnie od otoczenia w taki sposób jaki bym sobie tego życzył. Zależy mi również na ochronie słuchu, gdyż jak wiadomo w klubach jest dość głośno, a jako że dokanałówek nie trzeba by wyciągać z uszu podczas miksu, to słuch byłby cały czas chroniony (tak jest według mnie, jeśli jest inaczej, to mnie poprawcie) . Brzmieniowo chętnie zachowałbym charakter superluxów. Jeżeli według was do takich celów nadają się inne słuchawki proszę o propozycje wraz z uzasadnieniem, czemu akurat tak. Czy jest w ogóle sens szukać słuchawek w tym przedziale cenowym, czy lepiej poczekać i zainwestować w coś mocniejszego? Proszę o wasze opinie ! Jeśli potrzebne są jakieś informacje dodatkowe pytajcie.

Edytowane przez Norbiiii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety kolego ale dokanałówki na imprezę do odsłuchą się nie nadają. Nie wiem, może teraz są inne trendy (nie gram od ponad 4 lat) ale doki sobie odpuść. Mam od kilku tygodni SL HD660, używam ich w domu do TV i nie tylko i powiem Ci, że są rewelacyjne. Po za tym brałem je kilka razy do roboty etatowej. Mam tam bardzo duże nasilenie hałasu i wymagane do pracy są słuchawki ochronne. W robocie mam jakieś z oznaczeniem "III" co oznacza, że izolują bardzo dobrze. Jak założyłem sobie w robocie HD660 to się zdziwiłem. Wziąłem je tylko i wyłącznie po to by sprawdzić izolację dzwięku z otoczenia.

 

Wysyłane z mojego ASUS Transformer Pad TF300TL za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności