Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Dokanałowe do 200zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jakie słuchawki dokanałowe w przedziale cenowym do 200zł byście polecili? Potrzebuje do mojego iAudio Cowon i7 i okazjonalnie do telefonu. Słucham różnej muzyki, z lekkim naciskiem na rock/metal oraz r'n'b. Poza świetnym dynamicznym brzmieniem oczekuję, by miały wytrzymały kabel, który wyginany w kieszeni nie przetrze się po tygodniu (doświadczenia z poprzednimi słuchawkami), a podczas mrozów nie stanie się twardym drutem. Muszą być też dobrze wytłumione. Dodam, że korzystam ze słuchawek Sennheiser PX 100 oraz Creative Aurvana Live! i byłbym bardzo zadowolony, gdyby udało się znaleźć podobnie brzmiące doki.

Edytowane przez filgra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w SoundMAGIC E10 bas jest mocny i nawet ma przewagę, więc raczej sugerowałbym Brainwavz ProAlpha, które brzmią podobnie dobrze, a mają lepszy balans - są to na tyle dobre i uniwersalne słuchawki, szczegółowe, o szerokiej scenie, że możesz brać je w ciemno

M5 odradzam, w mojej opini są słabe dźwiękowo poza tym mają kiepski kabel - cieniutki wręcz od rozwidlenia Y

 

 

a coś więcej o nich moglibyście napisać? zależy mi na dużej szczegółowości, szerokiej scenie i wyważonym basie - nie lubię jak mi dudni, ale z drugiej strony słuchając muzyki największą uwagę zwracam właśnie na bas i perkusję.
Edytowane przez blueme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności