Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

FiiO E07K ANDES


FiiO

Rekomendowane odpowiedzi

FiiO E07K ANDES

 

Fiio+E07K+Andes+4.jpg

 

 

E07k to następca popularnego modelu E07. W nowej wersji został zmodyfikowany układ AMP'a. Oprócz tego doszło 6 nowych funkcji:

 

- ustawianie balansu pomiędzy kanałami

- 20 stopniowa regulacja basu

- 20 stopniowa regulacja wysokich tonów

- wyjście line out

- 3 stopniowa regulacja podbicia (gain) 0dB/6dB/12dB

- przycisk hold

 

A czym w ogóle jest FiiO E07K?

Otóż jest to zaawansowany przetwornik DAC połączony z układem wzmacniacza. Możemy go wykorzystać jako kartę dźwiękową po podłączeniu do komputera lub jako wzmacniacz przenośny. Zastosowane wysokiej jakości podzespoły takie jak przetwornik DAC Wolfson WM8740 w połączeniu ze wzmacniaczami operacyjnymi AD8692 oraz MX97220 zapewniają wystarczającą moc do napędzenia większości słuchawek.

FiiO E07K wykorzystuje przetwornik 24 bitowy i ce****e się bardzo czystym dźwiękiem ze świetnym odwzorowaniem muzycznej sceny. Regulowane podbicie niskich i wysokich tonów zapewnia możliwość dostosowania brzmienia do własnych potrzeb.

FiiO E07k to przemyślana i dopracowana konstrukcja zamknięta w niewielkiej, metalowej obudowie.

 

 

FiiO_E07K_large2.jpg

 

Garść parametrów technicznych:

 

Moc wyjściowa: 250mW (16Ω); 220mW (32Ω); 36mW (300Ω)
Impedancja słuchawek (Rekomendowana): 16 Ω ~ 150 Ω
Obsługa próbkowania dźwięku (w trybie DAC): Max. 96KHz/24Bit
Pojemność baterii: 1200mAh
Czas odtwarzania na akumulatorze: 24h
Wymiary: 96×55×15.5(mm)
Waga: 102g
Wzmacniacze operacyjne: AD8692 and MX97220
DAC: WM8740

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie stoi także na pszeszkodzie by mieli własne podforum w komercyjnii czy gdzie tam trzeba i informowali na bierząco o wszystkich swoich projektach i produktach. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Produkty FiiO są oferowane w sieci MP3Store, dział komercyjni jest przeznaczony dla sklepów ze sprzętem audio.

Co do X3 to będziecie informowani na bieżąco, póki co spodziewajcie się dodatkowych info o produktach i wkrótce strony na facebooku.

 

Pamiętajcie też że do końca miesiąca MP3Store udziela forumowiczom 10% rabatu na produkty FiiO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób jest zapakowany jest ten Fiio? Chciałbym go zamówić przez neta ale nie jestem pewien czy będę go chciał wziąść. Czy można go wyjąć sprawdzić jak działa bez rozrywania lub rozcinania opakowania i najwyżej odesłać do sklepu gdyby mi się nie spodobał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jaki sposób jest zapakowany jest ten Fiio? Chciałbym go zamówić przez neta ale nie jestem pewien czy będę go chciał wziąść. Czy można go wyjąć sprawdzić jak działa bez rozrywania lub rozcinania opakowania i najwyżej odesłać do sklepu gdyby mi się nie spodobał ?

 

Urządzenie pakowane jest w kartonik, wewnątrz niego wzmacniacz w pokrowcu i woreczku foliowym, przewody również są w foliowych woreczkach.

Zapraszam na odsłuch MP3Store.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Czy wymieniał ktoś baterię w tym wzmacniaczu? Wg instrukcji powinna trzyamć 20h, w moim który ma prawie 3 lata trzyma max 4h... o ile używałem go jako DACa do laptopa to nie było problemu, jednak w komplecie z ipodem jest to denerwujące.

 

Baterie trzeba lutować, http://botland.com.pl/akumulatory-li-pol-1s-37v-/3824-akumulator-li-pol-1000-mah-37-v.html taka się nada? czy może ma ktoś jakiś pojemniejszy zamiennik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

cześć!

 

jak to jest, że jak podpinam usb mini -> usb C do telefonu, to regulacja głośności w telefonie wpływa na głośność na słuchawkach podpiętych do fiio?
 

to jes normalne przy połącznieu cyfrowy, czy ja tu czegoś nie rozumiem, bo wydawało mi się, że on powinien działać jako DAC + amp przy takim połączeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności