Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Cresyn C750H - Luźne gniazdo jack


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma jeszcze wielu użytkowników tych słuchawek, ale większość z tych którzy zdążyli się nimi dłużej pobawić stwierdzili poważne luzy w gnieździe jack jednej z muszli (w moim przypadku lewej). Wygląda więc na to że jest to poważna wada produkcyjna, która w znacznym stopnia utrudnia codzienne użytkowanie słuchawek. Czy firmie Cresyn Polska znany jest problem? Jeśli tak to czy firma zamierza w jakiś sposób pomóc tym którzy stwierdzili usterkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze o tym duran w recenzji, wspomina o tym D@rk, teraz Tarhell, a u mnie luz jest duży. To raczej nie jest przypadek, ani zamierzony efekt, skoro nie wszyscy tak mają. Na razie jest 4:2 dla "luzów", ciekaw jestem jaki egzemplarz trafił się Maciuxowi do testów.

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie oba są delikatnie luźne.

 

W modelu testowym wtyk i tak trzyma się solidnie, a luzy tutaj wyglądają bardziej jak pewna "amortyzacja" w przypadku niechcianego szarpnięcia kablem. Chyba, że się będzie jeszcze bardziej luzować, to już może niepokoić.

Edytowane przez maciux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest 5:2 :mellow: Dostałem odpowiedź od firmy MIT (właściciela Mp3store i polskiego dystrybutora marki Cresyn) w sprawie luzów. Jest tak niesamowita że jej tu nie zacytuję. Generalnie Cresyn Polska uważa że nie ma problemu, że luzów nie ma i że tak ma być. Po ponownym mailu, w którym twierdziłem że jednak luz jest i że jednak mi przeszkadza, zostałem zaproszony do warszawskiego serwisu firmy. Uprzejmy Pan serwisant nie był już tak pewny tego że problemu nie ma i po chwili konsultacji (pewnie z przełożonym) zaproponował że wymienią mi słuchawki na nowe z następnej partii, która ma przyjść w przyszłym tygodniu. Jednym słowem serwis zachował się bardzo w porządku, w przeciwieństwie do Pana z maila, który zbagatelizował sprawę i uznał że tak ma być. Nie tak buduje się reputację Panowie...

 

@Maciux Kiedy możemy spodziewać się recenzji?

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jest 5:2 :mellow: Dostałem odpowiedź od firmy MIT (właściciela Mp3store i polskiego dystrybutora marki Cresyn) w sprawie luzów. Jest tak niesamowita że jej tu nie zacytuję. Generalnie Cresyn Polska uważa że nie ma problemu, że luzów nie ma i że tak ma być. Po ponownym mailu, w którym twierdziłem że jednak luz jest i że jednak mi przeszkadza, zostałem zaproszony do warszawskiego serwisu firmy. Uprzejmy Pan serwisant nie był już tak pewny tego że problemu nie ma i po chwili konsultacji (pewnie z przełożonym) zaproponował że wymienią mi słuchawki na nowe z następnej partii, która ma przyjść w przyszłym tygodniu. Jednym słowem serwis zachował się bardzo w porządku, w przeciwieństwie do Pana z maila, który zbagatelizował sprawę i uznał że tak ma być. Nie tak buduje się reputację Panowie...

 

@Maciux Kiedy możemy spodziewać się recenzji?

 

Na szczęście lub nie :) to nie byłem ja autorem odpowiedzi. Firma to MIP :) Masz jakiś podpis na @? Jak możesz prześlij mi kopie na cresyn@superata.com

Co wy na to aby założyć temat : "Pytania, porady, informacje" - oczywiście w dziale moim czyli Cresyn? Będziecie mogli zwrócić się tam z takimi sprawami i praktycznie od razu uzyskać informacje.

 

Mnie w tej chwili pozostaje tylko głupio się uśmiechać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zgodnie z waszymi sugestiami odnośnie "luzu", który nie miał i tak wpływu na brzmienie, C750H zmieniły lekko konstrukcje. W tej chwili produkowane są już w nowej wersji - szybka reakcja producenta możliwa była również dzięki wam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ostatnio bawiłem się w sklepie tym modelem i faktycznie lewe gniazdo było jakby poluzowane. Ale czy prawe i lewe gniazdo jest równorzędne tzn mogę wpiąć do którego chce? Bo jak wpiąłem do prawego to dzwięk dochodził tylko z lewej strony. Uszkodzony czy tak ma być? Mówie o kablu bez pilota, z pilotem nie testowałem. A tak w ogóle to ten pilot współpracuje z innymi telefonami niż Iphone?

Edytowane przez hiob
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
A tak w ogóle to ten pilot współpracuje z innymi telefonami niż Iphone?

Z Samsungiem od S2 wzwyż ruszy (na N7100 mi działał), z HTC też powinien bo to takie same piny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtku, kiedy będzie można posłuchać i kupić poprawioną wersję? Czekam i doczekać się nie mogę :)

 

Wejdź na sklep w Krakowie i zobacz o co konkretnie chodzi. ludzie piszą jakby to była grota smoka i jack sie wypinał lub majtał na wszystkie strony, a nic takiego się nie dzieje. Postaram się o kamerkę i pokażę wam o co chodzi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat przebywam w Warszawie, mogę podjechać na Wolę. Tylko po co? Ja tego mankamentu aż tak nie odczułem, słuchawki grają dla mnie bardzo dobrze, wręcz blisko ideału, na dodatek konstrukcja słuchawek, wygląd, izolacja... Długo by wymieniać. Zmartwiły mnie natomiast te doniesienia o wejściu jack, a że przyzwyczajony jestem do kupowania sprzętu na lata...

Z opuszczoną głową przyznaję, że gdy obcowałem ze słuchawkami nie zauważyłem luźnego jacka, pewnie zorientowałbym się dopiero po kilku dniach w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak fajne słuchawki, a ludzie zniechęcają się byle mikro-luzem. :P
Przecież tam jest max 1mm ruchu,a do tego wydaje się jakby to raczej całe gniazdo tak chodziło w środku (może to przez ruchomą konstrukcję padów?), bo wtyk bardzo ciasno siedzi i ni w cholerę wypaść nie chce! ;) prędzej zerwę kabel w moich Brainwavz R1 niż uszkodzę to gniazdo w C750H. Jestem w stanie się o to założyć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności