Skocz do zawartości

Etymotic - Straszna Historia Z Happy Endem


jacker

Rekomendowane odpowiedzi

:D Ktos moze wie a moze nie, robilem na forum cos w stylu opisu sluchawek er4p i dawalem fotki. Niestety jakis czas przydarzylo mi sie cos starsznego - przy wyjmowaniu ich z kieszeni okazalo sie ze jedna 'tubka' jest zlamana. Spanikowalem dosc mocno, bo kupilem je przez ebay i nie mialem zadnych papierow na nie. Na stronie etymotica wyczytalem, ze gwarancja realizowana jest pod warunkiem, gdy posiada sie dowod zakupu z autoryzowanego sklepu. Ja go nie mialem.

Skontaktowalem sie mailowo i napisali mi, zebym je do nich wyslal, mimo ze nie posiadalem papierow. Wnioskowalem (na podstawie tego co czytalem na forum headfi), ze cala naprawa wyniesie mnie okolo 80$ plus przesylka w dwie strony. Wyslalem do nich w paczce za 8,50zl (ryzyko).

Po okolo 10 dniach pomyslalem, ze sluchawki przepadly - zadnego maila od nich ani nic. Po 2 tyg zorientowalem sie, ze dostalem maila z tracking numberem (sic!).

Nawet mnie nie poinfomorwali, ze doszly, ani nie wspomnieli o kosztach naprawy. Ucieszylem sie bardzo, bo zorientowalem sie, ze naprawili mi je za friko, ba!! - malo tego! przy owtieraniu paczki zaskoczyli mnie ponownie - sluchawki nie zostaly naprawione, wymienili mi je na ten sam model, ale nowszy - caly czarny z czarnym klipsem i wtykiem bardziej owalnego ksztaltu.

Pisze o tym wszystkim, bo wiem z doswiadczenia, ze info dotyczace sprawnosci serwisu jest b. istotne dla potencjalnych kupcow sluchawek, zwlaszcza dosc drogich modeli, dlatego rekomenduje etymotica - podejscie naprawde profesjonalne. Czasami trudno w Polsce zalatwic cos szybko i sprawnie, a tu taka niespodzianka zza oceanu;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Ktos moze wie a moze nie, robilem na forum cos w stylu opisu sluchawek er4p i dawalem fotki. Niestety jakis czas przydarzylo mi sie cos starsznego - przy wyjmowaniu ich z kieszeni okazalo sie ze jedna 'tubka' jest zlamana. Spanikowalem dosc mocno, bo kupilem je przez ebay i nie mialem zadnych papierow na nie. Na stronie etymotica wyczytalem, ze gwarancja realizowana jest pod warunkiem, gdy posiada sie dowod zakupu z autoryzowanego sklepu. Ja go nie mialem.

Skontaktowalem sie mailowo i napisali mi, zebym je do nich wyslal, mimo ze nie posiadalem papierow. Wnioskowalem (na podstawie tego co czytalem na forum headfi), ze cala naprawa wyniesie mnie okolo 80$ plus przesylka w dwie strony. Wyslalem do nich w paczce za 8,50zl (ryzyko).

Po okolo 10 dniach pomyslalem, ze sluchawki przepadly - zadnego maila od nich ani nic. Po 2 tyg zorientowalem sie, ze dostalem maila z tracking numberem (sic!).

Nawet mnie nie poinfomorwali, ze doszly, ani nie wspomnieli o kosztach naprawy. Ucieszylem sie bardzo, bo zorientowalem sie, ze naprawili mi je za friko, ba!! - malo tego! przy owtieraniu paczki zaskoczyli mnie ponownie - sluchawki nie zostaly naprawione, wymienili mi je na ten sam model, ale nowszy - caly czarny z czarnym klipsem i wtykiem bardziej owalnego ksztaltu.

Pisze o tym wszystkim, bo wiem z doswiadczenia, ze info dotyczace sprawnosci serwisu jest b. istotne dla potencjalnych kupcow sluchawek, zwlaszcza dosc drogich modeli, dlatego rekomenduje etymotica - podejscie naprawde profesjonalne. Czasami trudno w Polsce zalatwic cos szybko i sprawnie, a tu taka niespodzianka zza oceanu;d

 

To jeszcze bardziej mnie przekonało ,że podjąłem donrą decyzję zamawiając ER4p :) (wersja all black)

 

BTW. A skąd wiesz czy ci przypadkiem nie wymienili jednego przetwornika i kabla ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze sa nowe, bo :

1. Kabel jest nowy (nie ma juz czerwonego i niebiesko kolory przy zakonczeniach, to zgrubienie gdzie montuje sie klips tez jest inne i ma napis er4p do tego dochodzi czarny klpis i innego ksztlaltu wtyk -> wnioskuje ze co njamniej kabel jest nowy)

2. przetwroniki maja chyba 'wytatuowany' nowy nr seryjny - nie moge tego sprawdzic, poniewaz maile, w ktorych podawalem nr seryjne zostaly w domu wiec nie sprawdze na 100%, miejsce gdzie laczy sie mala tubka z duza, czyli przy koncowce przetrwonika (ja go widzialem bo ja tam wlasnie zlamalem) na plastiku i na jednym i na drugim sa pewne slady, zdaje sie celowo wyrzezbione - nie wiem po co, wczesniej tego nie bylo -> jesli chodzi o same przetworniki, mozliwe ze pozostaly te same tego nie sprawdze, ale bardziej wydaje mi sie prawdopodbnym, ze dali mi nowe a z tamtymi cos innego zrobili, musieliby tamte przetwrniki na nowy wsadzac do plastiku i je obtapiac - no chyba ze dostalem wlasnie taki model troche refurbished, tego nie sprawdze do konca, badz co badz wydaje mi sie, ze sa nowe (co najmnie refurbished) ale roznicy w dzwieku na gorsze nie widze, co najwzyej na lepsze (pewnie przez 3 tyg przerwe w sluchaniu).

W kazdym razie, ja jestem zadowolony;d

 

 

I swoja droga,

skad je zamawiales i ile dales??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności