Skocz do zawartości

Koss Porta Pro


Gość qical

Rekomendowane odpowiedzi

Moim skromnym zdaniem test jest zbedny - to jedne z najlepszych sluchawek do sprzetu przenosnego ktory rownie dobrze sobie radzi w warunkach domowych ale przeciez ktory sklep nie pozwoli Ci przesluchac sluchawek zanim je kupisz?? Wydaje mi sie ze wszedzie jest mozliwosc przesluchania sluchawek tej klasy i tej budowy ( nie sa to sluchawki douszne przeciez) za taka cene, nie kupuje sie tego typu sprzetu w ciemno choc po wielu recenzjach tych sluchawek moge smialo powiedziec ze mozna :D

 

Poprostu idziesz do slklepu gdzie je maja i prosisz o przesluchanie bo jestes zainteresowany kupnem tych sluchawek, przypuszczam ze jesli je maja w Mediamarkt to tez Ci pozwola je przesluchac - takie jest moje zdanie.................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Przekazuję korespondencję ze źródłem (www.koss.com), w związku z zapytaniem o cenę słuchawek w U.S (Koss Porta Pro) oraz ostateczne koszta wraz z przesyłką do Pomrocznej :-) Oba listy dostępne tutaj: 1 2; W skrócie:

 

Koss odesłał mnie do autoryzowanego dealera (firma Audio Klan; www.audioklan.com.pl , która to z kolei sprzedaży wysyłkowej nie prowadzi, przekazała więc klienta wspomnianej wyżej firmie Top Hi-Fi (Wa-wa, ul. Generała Andersa 12; 0-22 635-64-63) Sklep ten ponoć sprzedaż wysyłkową prowadzi. Na telefon z zapytaniem cenowym już brakło mi czasu i ochoty :-)

 

Tak więc nie wiem co ze sprawą oszczędzenia na słuchawkach ściągając je z U.S... Może po prostu je zamówić i kazać przysłać a nie głupio pytać B) Tylko przesyłka, koszty, nie mam pojęcia jak to wszystko się kształtuje. Podobnie sprawa się ma z ebay albo amazonem... Orientuje się ktoś w tych kwestiach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem te sluchawki w sobote. Testowalem je cale 20 sekund :D.

Tyle czasu bylo mi potrzebne zeby sie w tych sluchawkach zakochac ;)

Sa po prostu kosmiczne !!!

Dzwiek jest rewelacyjny a razem z moim D'Cubem tworza swietny duecik :D

 

Pozdrawiam

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności