Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Zlecę wykonanie Kabla do D2000


NuBreed

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem po modyfikacji słuchawki, ale wczesniej mialem tez d2000 fabryczne i moim zdaniem te z marklmodem grały przyjemniej, chociaż i tak wolę od nich hd 600, które można mieć w podobnej cenie :)

Trzeba będzie spróbować chociaż muszle wygłuszyć.

Wykonane przeze mnie próby z powiekszeniem padów D2000 zupełnie sie nie sprawdziły w moim przypadku stąd mój sceptycyzm do Markimodów. Co innego rekablink w CAL (cmk209) różnica bła zauważalna na plus. W D2000 to chyba Starquad? wyciągając opinie z tego tematu, albo zdobyć kabel od D7000. Miałeś pełny markimod? (pady, muszle, przetworniki?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wygłuszone mata dynamat muszle i przetworniki, pady oryginalne, ale czytajac opinie w internecie też warto je wymienić,one moga mieć znaczny wpływ na dźwiek, bo bez padów te słuchawki w ogóle nie graja

Ja raz słuchałem tych denonow bez muszli i byłem lekko zdziwiony ponieważ poza minimalnie słabszym basem nic się nie zmieniło.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pady to integralna część, różnice słychać gołym okiem jeśli spróbujesz welurowych, skórzanych czy skóropodobnych. Wygłuszenie poprawić powinno najniższe pasma a nowy przewód poza względami estetycznymi i wytrzymałościowymi poprawić powinien przekaz dźwięku(oczywiście na jakimś dobrym źródle).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Pierwszym kablem u mnie był Canare Starquad. Dźwiękowo od oryginalnego na plus. Łapał za pysk bas, otwierał nieco górę. Ogólnie słuchawki nabrały po nim mam wrażenie więcej `momentu obrotowego` :)

Tak to zadziałało u mnie, choć nie była to diametralna różnica.

 

 

Moje próby ze Starquadem przyniosły wręcz odwrotne skutki. Jak widać wiele zależy od całego toru i ciężko cokolwiek polecać, trzeba próbować samemu.

U nie starquad zmulił dzwięk, zgubił szybkość a przez to rozdzielczość wysokich tonów. Słuchawki zrobiły się takie nijakie bez błysku.

Kolejna próba to Soloene 3014 i ten jest póki co moim faworytem, powróciła szybkość, rozdzielczość i energia. W odróżnieniu od oryginalnego (gruby), który potrafił czasami dokuczliwie zasybilizować ten syczące miejsca rozmienia na drobniutką fakturę.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za jakieś 3 tygodnie będę recablował swoje T90 symetrycznym EPC-2. Zdam relację jak to gra :)

 

EPC-2 puszczony symetrycznie wydaję się ciekawym rozwiązaniem, poczytam trochę na jego temat :)

gdzie to cos dorwać lub inny z srebra ?

 

 

Ja zakupiłem kabelek u Maystra. Srebrzanki znajdziesz też na E-bay, dużo tam tego :)

 

Póki co, moim faworytem do słuchawek również pozostaje Sonolene 3014 :)

Edytowane przez Chickenek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Za jakieś 3 tygodnie będę recablował swoje T90 symetrycznym EPC-2. Zdam relację jak to gra :)

 

EPC-2 puszczony symetrycznie wydaję się ciekawym rozwiązaniem, poczytam trochę na jego temat :)

gdzie to cos dorwać lub inny z srebra ?

 

 

Ja zakupiłem kabelek u Maystra. Srebrzanki znajdziesz też na E-bay, dużo tam tego :)

 

Póki co, moim faworytem do słuchawek również pozostaje Sonolene 3014 :)

I jak gra ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nieco przepłacony... Zaniosłem go dodatkowo do Majkela na obróbkę chemiczną, ale dalej przegrywał z Sonolene. Do tego jest dość sztywny, gumowa (teflonowa?) ochrona jakościowo nie ma nawet podskoku do tej ze Starquada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności