Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Doki do ~~170zł :)


jogo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :) Po raz kolejny, zwracam się do was o pomoc w wyborze słuchawek.

Szukam czegoś, co w terenie zastąpi moje obecne k518. Głównie słucham Drum & bass'u, electro , trance i czasem dubstep. Zastanawiałem się nad a-jayz one+, bo mają ciekawe rzeczy takie jak płaski kabel i wtyczka pod 90' ( sam pilot do sterowania też jest ciekawa opcją :) ) . Moje poprzednie doki, często kończyły swój żywot na wtyczce :D Źródło jakim obecnie dysponuje to głównie HTC one X i czasami iPod touch 1g. Chciałbym też, żeby te słuchawki jakoś wyglądały, bo często będę w nich za zewnątrz :D

W razie jakichkolwiek pytań, prosze pisać :)

 

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by tu dugo pisa欠Imho proAlphy niszcz a-jaysy one, a zwaszcza pod wzglꤥm wytrzymaoci. Dwiꫯwo mog konkurowa栲aczej z Alphami bez pro. Chod chyba ich najwieksza wada to tragiczna wygoda, wypadaj z ucha a ci꿫i kabel nie pomaga. No i jeszcze delikatna wtyczka bez odgietki.

 

 

Sent from my iPod touch 4 using Tapatalk

Edytowane przez BamboszeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. Ostatnio rzadko używam 1g, teraz głównie słucham na HTC. O tych nu-force tez czytałem i wydają się dość dobre. Jakieś inne propozycje?

 

I szczerze mówiąc , wolałbym , żeby cena nie przekraczała tych 170 zł, bo tak dokładać tu 30, tu 30 i skończe na słuchawkach za 500zł :D



Małe odświeżenie :)

 

Napotkałem się na nu-force ne-770x. Ponoć są wygodniejsze w użytkowaniu niż 700x i sa o 40-50zł tańsze . Ktoś wie, jak w nich z jakością ?



Odświezam :)

Edytowane przez jogo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto pokusić się o FA Eterna. Grają dość podobną charakterystyką, ale w moim odczuciu lepiej niż 700X. Noszenie kabla za uchem jest wygodniejsze, szczególnie w ruchu. Do tego, często można je dostać poniżej 200 zł.

 

Chyba najlepsza basowa propozycja w tej kwocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności