Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Które słuchawki wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zdecydowałem się na zakup nowych słuchawek, w oko wpadły mi te cztery modele:

- AKG K404
- SoundMagic PL 30

- Sennheiser 201 hd
- Koss KSC 75

 

Muzyki będę słuchał z telefonu (Samsung Galaxy Mini 2) ale planuję również używać słuchawek przy komputerze do gierek i takich tam, muzyka jakiej słucham to przede wszystkim rock, metal, hip hop, funk, electro, kolejność ma znaczenie. Serdecznie proszę o pomoc w wyborze najbardziej odpowiednich słuchawek i z góry dziękuję :)



Mam jeszcze jedno pytanie, otóż słyszałem, że słuchawki dokanałowe i douszne nie nadają się do używania przy np. komputerze, stąd moje pytanie czy to prawda? Szukałem trochę w googlach ale nie znalazłem nic satysfakcjonującego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że szukałem tamtego tematu i nie wyświetliło mi go, przepraszam za niepotrzebne zaśmiecanie forum :P a co do doków to dzięki za pomoc bo właśnie chciałem kupić te SoundMagic Pl30 ale bałem się, że się nie sprawdzą przy kompie a jeśli kabel będzie za krótki to sobie kupię przedłużkę, jeszcze raz wielkie dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności