Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne - Tactic3D Alpha czy coś innego?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Obecnie jestem właścicielem Fatal1ty i chcę kupić nowe słuchawki do 200zł. Muszą dobrze chodzić pod integrą, mieć wbudowany mikrofon i wokółuszne zamknięte by mi najbardziej pasowały. Obecnie mam na oku Creative Soundblaster Tactic3D Alpha i jedyne co mnie zniechęca to to, że są podobno z beznadziejnego plastiku. Proszę o pomoc, jestem otwarty na propozycje...

PS Zalman odpada, chcę mieć headset :x



A właśnie, głównie do skype i słuchania rapu, ale żeby dało się też pograć ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz zbiorowe zamówienie:

http://forum.mp3store.pl/topic/102968-szybkie-zamwienie-z-thomannde-marzeckwiecie-2013-by-flamerunner/

 

alphy są słabo wykonane, kabel mają delikatny. Superlux to jednak klasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym jednak o polecenie czegoś innego, będę bardzo wdzięczny. Chciałbym mieć słuchawki które sa też w innych sklepach, bo moi rodzice mogą się też bie zgodzić na zamówienie zbiorowe. Ten model designem też mi niezbyt pasuje a przyznam że trochę na to patrzę. Nie mam nic ogólnie do superluxów, ale będę wdzięczny jeśli ktoś poleci mi inny model. Dziękuję :)

A co powiecie o

Plantronics GameCom 380 ?



Znalazłem też Steelseries 5Hv2. Któreś z nich warto?
Zaznaczam, nie chcę słuchawek dostępnych tylko na thomannie i bardzo mi zależy na wbudowanym mikrofonie

Edytowane przez JusticePL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może wydają się tandetne, ale tyle razy ile mi spadały, tyle razy ile były szarpane, tyle razy ile zgniotłem je w plecaku etc. naprawdę złego słowa nie mogę o nich powiedzieć

 

jedyne co alfy mają delikatne to pokrętło głośności - nie pamiętam ile lat temu je kupiłem, ale dziś przy zmianie głośności słychać trzaski i czasem nie kontaktuje (trzeba pokręcić aż zaskoczy)... ale to jest problem każdego regulatora głośności, więc nie powinno być to żadną "rewelacją"



alfy mają jeszcze jedną zaletę - karta USB w zestawie - brzmi znacznie lepiej niż zintegrowana, pozwala na włączenie dźwięku przestrzennego w grach (w tym starych, przez alchemy), do tego działa pod nowymi windowsami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności