Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Audiosurf


Kapsel

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj przeglądając promocje na steamie, natknąłem się na bardzo ciekawą gierkę muzyczną.

Natychmiast zakupiłem i zapłaciłem. Powiem Wam, że gierka jest rewelacyjna. Poziomy generowane są na podstawie wybranej ścieżki muzycznej z dysku twardego! Możemy rywalizować z przyjaciółmi i ludźmi z całego świata w kilku trybach rozgrywkowych! Dla mnie bomba! a to wszystko za całe 2,49 Euro :)

Gra jest dość stara, dziwne że nigdy wcześniej o niej nie słyszałem... czy ktoś z Was gra?

 

http://store.steampowered.com/app/12900/?snr=1_5_9__205

 

Dostępne jest również DEMO.

 

Poniżej wklejam przykładowe wideo znalezione w necie:

 

 

 

Informacje o grze

Weź na przejażdżkę swoją muzykę.

Audiosurf jest dostosowującą się do muzyki, logiczno-zręcznościową grą wyścigową, w której używasz własnej muzyki, by tworzyć swoje własne doświadczenie. Kształt, prędkość i nastrój każdej przejażdżki jest zależny od wybranego przez ciebie utworu. Zdobywaj punkty za zbieranie bloków tego samego koloru na ścieżce i rywalizuj z innymi przez internet o najwyższe wyniki w swoich ulubionych piosenkach.

Audiosurf na Steam zawiera ścieżkę dźwiękową z Orange Box zintegrowaną z grą, tak aby umożliwić surfowanie do "Still Alive" i innych utworów. Dodatkowo Audiosurf jest jedną z pierwszych gier wykorzystujących Steamworks, dzięki czemu oferuje pełne wsparcie dla Osiągnięć Steam, które wyświetlą się w twojej zakładce Społeczność.

  • Graj, używając dowolnej muzyki ze swojej kolekcji - gra wspiera formaty dźwiękowe MP3, iTunes M4A, WMA, CD i OGG
  • W zestawie znajduje się oryginalna ścieżka dźwiękowa z The Orange Box.
  • Sieciowe rankingi dla każdej zagranej piosenki.
  • Wybierz swoją strategię z 14 dostępnych postaci.
  • Śledź swój postęp z Osiągnięciami Steam.
Wymagania systemowe

Konfiguracja minimalna:

  • System operacyjny: Microsoft® Windows® XP/Vista
  • Procesor: Intel® Pentium® 4 1.6 GHz
  • Pamięć: 512 MB RAM
  • Grafika: karta NVIDIA GeForce® 2 z 32 MB VRAM (zalecana obsługa Pixel Shader 3.0)
  • DirectX: DirectX® 9.0 lub nowszy
  • Dźwięk: karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX® 9.0c
Edytowane przez Kapsel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei zagrałem kiedyś w Frets on Fire i zawiało nudą po kilkudziesięciu minutach. W Audiosurf na razie mogę grać bez przerwy, tylko czasu brakuje na takie rozrywki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności