Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Jaki odtwarzacz do AKG K450?


Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie... Słucham muzy jak do tej pory na Samsung Galaxy S plus. I jestem pewien, że te słuchawki stać na więcej. Podłączyłem je ostatnio do sony ericsson live with walkman i dźwięk był o niebo lepszy. Dlatego poszukuje dobrego plejera do 150 zł. Czy Sansa clip nadawałby się do tych słuchawek ? Czy może lepiej zerknąć coś od jabłuszka ? Z góry dzięki za odpowiedzi :) Pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grały u mnie z Sansa Fuze Plus i iPodem 5g. Oba z Rockboxem. Dzięki rozbudowanemu EQ uzyskałem złagodzenie mocnego basu. lepiej było z iPodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okey, dzięki za odpowiedz. A może coś tańszego od Ipoda, by się nadawało ?

___

 

Edit: sry, nie patrzyłem na cene tego ipoda. A może coś prócz ipoda ?



A wlasnie ! Akg k450 to cieple czy chlopne sluchawki? czy Sansa clip+ by sie nadawal do owych sluchawek? Edytowane przez kapik98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycje, ale niestety musze ja odrzucic... Nie wiem czemu, ale bardzo zależy mi coś z sansa (clip, fuze, zip) ponieważ jest dużo tańszy od E2 (Sanse clip + moge kupić za 90 zł) Tylko chciałbym się upewnić czy K450 się zgrają z clipem+... Jak nie to niestety będę musiał zbierać kase na coś droższego...



pomoże ktos ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak Clip+, ale podobno gra podobnie do Fuze+, a na tym miałem szanse odsłuchiwać różnych utworów. Powiem tak: zdecydowanie na nie! Sansa jest 1) za ciepła 2) za wąska 3) za ciemna na te słuchawki. Można popasc w klaustrofobię. W porównaniu do Galaxy S zagrało by to jeszcze gorzej. Do tych słuchawek zdecydowanie polecam odtwarzach oparty na Wolfsonie- a szczególnie iPoda 5g Video + Rockbox. Powiem tak: mam parę lat te słuchawki i byłem w szoku, że potrafią grać tak przestrzennie i muzykalnie. Naprawdę warto! Te słuchawki były chyba tworzone dla iPoda Video;) W niektórych stylach jedynie z E-MU 0404 ich brzmienie bardziej mi się podoba.

 

P.S. A odpowiadając jeszcze na pytanie: AKG k450 to słuchawki ciepłe, z wyeksponowanym górnym basem w granicach 200-300Hz i ocieplonym środkiem. Potrafią zagrać jak pełnowymiarowe słuchawki pod warunkiem, że mają dosyć chłodne i dobre źródło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeny ! Wielkie dzieki za odpowiedz ! Na szczeście nie kupiłem jeszcze tego nieszczęsnego clipa+ (A właśnie dzisiaj miałem iść kupić)... Jeden problem z Ipodem, że bardzo ciężko go zdobyć. Może jakiś inny chłodny odtwarzacz by tak pasował do tych słuchawek jak ten ipod ?

____________________________________________\

 

EDIT: Czytałem, że cowon E2 jest neutralnym playerem i dobrze się zgrywa z K450, czy to prawda?... Właśnie nie napisałem czego słucham... Słucham Rocka (głównie Green Day), Dubstepu i ogólnie dance... Czekam na odpowiedz ! Pozdro !



Dodam, że bardzo chciałbym słyszeć porządnie dźwięki z gitary basowej, elektrycznej czy perkusji, ale zarazem, żeby wokal nie był zasłonięty... Ale zarazem, żeby bas też urywał łeb...

Edytowane przez kapik98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak grają 540, ale u mnie moj stary super sie zgrywa z 518dj, gorzej z calami, z koss porta pro całkiem ok z tego co pamiętam. Do dubstepu cowon i 518dj polecam bardzo, ale jak to się ma do 540 to nie wiem :D aaa i mam jeszcze philipsy shp 8000 czy coś, takie wielkie, tam bass (szczególnie na mach3bass cowona) niszczy głowę :) Dodam jeszcze, że mam starego samsunga galaxy spica z wolfsonem chyba ( w każdym razie to samo co siedzi w galaxy s 1) i power ampa na ustawieniu bassowym to bassy były lepsze (cięższe) niż na cowonie (mówimy o 518dj oczywiście bo te najbardziej lubię), ale ogólne brzmienie dla cowona. Mam nadzieję, że choć trochę pomogłem, chociaz nie wiem nic o tych 540 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://m.allegro.pl/przedmiot,czarny-ipod-classic-55g-gen-video-30gb-zestaw-gw,3134580569.html.

 

Wpisz ipod 30 gb. Albo 80 gb. Albo ipod 5g.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Czy jest duża różnica dźwięku w Ipod shuffle / Ipod Nano a ipod video 5g?


Ok w najbliższym czasie w końcu kupie odtwarzacz. I teraz mam do Was pytanie, czy moglibyście wysegregować mi podane przeze mnie odtwarzacze od najlepszego do najgorszego, oczywiście będą do niego podłączane tylko akg k450.

Odtwarzacze:

-Ipod Shuffle 7g

-Ipod Nano 5/6G

-Ipod video 5g

-Sansa clip/zip/fuze

-Cowon e2

Z góry dziękuje :)

Edytowane przez kapik98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności