Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Phiaton MS200 Moderna


Rekomendowane odpowiedzi

Mnie oczarowały, wybiły mi z głowy chęć posiadania Westonów :)

 

Mam to samo :) Kupiłem na próbę po tych wszystkich achach i ochach na tym i innych forach. Stwierdziłem, że jak mi nie podejdą to się sprzeda. Posłuchałem parę godzin i jak mi nie minie to za parę dni w komisie znajdą się moje Westony 4 :P

 

Acha, w tej chwili jest promocja na te Phiatony, wystarczy w sklepie MP3Store wejść sobie na swojego Facebooka i zalajkować stronę Phiaton Polska - Z ceny 449 robi się 400 :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tłumienia nie brakuje, ale rozumiem osoby które mają odmienne zdanie. Ja jestem wstanie zrezygnować tłumienia na rzecz brzmienia. Słuchawki świetne, ale ciekaw jestem jak wypadnie z czasem ich żywotność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak coś z tą jakością wykonania nie do końca, choć może problem dotyczy tylko mojego egzemplarza. Od wczoraj pilot na kablu świruje we współpracy z iphone'm, np. nie da się odebrać/zakończyć rozmowy, albo przy próbie zmiany utworu (dwa szybkie kliki) zmienia się głośność :woot: Parę razy podczas próby odebrania rozmowy naciskając raz odrzuciłem rozmowę...

 

Czy ktoś zauważył podobne objawy ? Trzeba będzie do serwisu odesłać, ciekawe jak długo im zejdzie ... :(

Edytowane przez rymcymcym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez były problemy ale troszkę inne wciskałem przycisk a on nie działał, ale doszedłem o co chodzi - muszę centralnie na środku wciskać.

Serwis - zrobię co się da. Napisze do Phiatona co z pilotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Pamiętacie jeszcze Phiaton Moderna MS200 ? Trochę osób je tu miało. Pytanie moje - czy zgrywały Wam sie z iPodem Touch 4G , czy bardziej z iPodem 5G ? Jakie wrażenia z innymi grajkami ? Woleliście je z tipsami średnimi, dużymi czy małymi ? Chodzi o wejście w kanał słuchowy

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności