Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Phiaton MS200 Moderna


Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy, nowoczesny wygląd i doskonała jakość to cechy wyróżniające MS200 nowy model „pół dousznych” słuchawek marki Phiaton. Słuchawki oferują krystaliczne brzmienie i doskonały niski bas.
To układ Moderna “Multi-Tune Acoustic Design” w który wyposażone są MS200 umożliwia uzyskanie tak bogatego i czystego brzmienia.
Jak w wielu modelach Phiatona tak i tutaj do budowy użyte zostały włókna węglowe. Komponenty wykorzystane przy budowie MS200 zapewniają doskonała wygodę, styl i przede wszystkim trwałość. Odważna stylistyka i połączenie kolorów czarnego i czerwonego pozwolą użytkownikowi wyróżnić się w tłumie bezbarwnych konstrukcji innych producentów, a doskonałe brzmienie zadowoli każdego melomana. Konstrukcja „pół douszna” pozwala na wiele godzin słuchania bez zmęczenia.

Dodatkowym atutem MS200 jest mikrofon z pilotem umieszczony na przewodzie, dyskretny, mały i funkcjonalny. Pozwala to na pełne wykorzystanie MS200 przy współpracy ze smartphonami lub iPhonami/iPodami bez konieczności wyjmowania słuchawek lub przerywania słuchania ulubionej muzyki.

 

Znów kilka słów ode mnie, ultra lekkie i mega wygodne, to pierwsze słowa, które cisną się same na usta po założeniu słuchawek. Gdy zagra muzyka już nie chcecie ich oddać. Muszę je mieć, przykro Mp3store juz wam ich nie oddam. :)

 

Testy:

http://www.technologytell.com/apple/113161/phiaton-moderna-ms-200-earphones-review/

http://www.soundandvisionmag.com/blog/2012/11/07/review-phiaton-moderna-ms-200-ear-headphone

http://zakupek.pl/test/sluchawki/recenzja-phiaton-moderna-ms200/

http://forum.mp3store.pl/topic/104223-phiaton-ms200-podaruj-sobie-odrobin-luksusu/

 

 

Osoby chcące wypożyczyć na testy MS200 Moderna proszę pisać na moje PW - jedyny warunek wypożyczenia jest ukazanie się recenzji/testu na łamach naszego forum.

ms200_1.jpgms200_2.jpgms200_3.jpgms200_4.jpgms200_5.jpgms200_6.jpgms200_7.jpgms200_8.jpg

Edytowane przez Phiaton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, na niczym mi nie tłumią. Taka konstrukcja. Nie ważne jakie tipsy się zamontuje, kiedy body jest wentylowane w dwóch miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Test MS200 Moderna: http://www.applesauce.pl/2013/04/08/phiaton-moderna-ms-200-recenzja/

 

MS200_fi.png

 

Fragment tekstu:

 

" Przyznaję bez bicia, z produktami marki Phiaton nie miałem dotychczas nawet najmniejszej styczności, mało tego nigdy nie słyszałem nawet o tej firmie. Po szybkim odnalezieniu strony internetowej producenta okazało się, że tworzą oni bardzo atrakcyjne wizualnie i dźwiękowo słuchawki. Przynajmniej tak zapewniają swoich potencjalnych klientów. Ideą działania tej firmy jest połączenie audiofilskiego zacięcia i najwyższej klasy stylistyki."

 

Miłej lektury :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się czyta te recenzje, aż chce się samemu spróbować (a takie czarne PS20, to choćby dla samego wyglądu), ale jedna rzecz mnie niepokoi - każdorazowo wspominana nienajlepsza izolacja i problemy z wygodą przy dłuższych odsłuchach. Przypadkiem Phiaton nie szykuje bardziej klasycznych dokanałówek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio bardzo się polubiłem z MS200 słucham na nich nawet do 4h i nie czuje zmęczenia. Izolacja jest słaba, ale jeśli ktoś słuchał do tej pory na pchełkach lub otwartych typu PX/KPP to i tak będzie zadowolony.Tu słaba izolacja objawia sie najbardziej gdy nie gra muzyka :) jak juz gra jest świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja widać przegapiłem coś, ale chętnie spojrzę na inne dokanałowe Phiatona niż PS20, PS210 i MS200.

Szukam dwóch modeli ze średniej półki cenowej - jeden z ciepłym basowym brzmieniem, drugi neutralny. Jeśli coś Phiatona poza wymienionym modelami wpisuje się w ten opis, to proszę o info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie inne słuchawki niż Audeo - raczej druga strona mocy :)

 

Podobały mi się, niedługo powinna pojawić się moja recenzja - jeszcze tylko muszę powalczyć z czerwienią na fotkach, bo mój kompakt uważa, że to róż ;)

Zresztą na fotkach promocyjnych wygląda na bordowy, a w rzeczywistości jest dosyć jasny.

 

Bardzo polecam jeśli ktoś chciałby przetestować to warto skorzystać z oferty. Tak samo MS400 - świetne brzmienie.

Edytowane przez maciux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie inne słuchawki niż Audeo - raczej druga strona mocy :)

No i dlatego ciekawi mnie porównanie, w kwestii dopełnienia, a nie zastępstwa :)

W swojej recenzji będziesz miał możliwość odnieść się nieco do Phonaków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności