Skocz do zawartości

Cresyn C750H


Cresyn

Rekomendowane odpowiedzi

Ten felerny pałąk w sumie, bo pady są bardzo wygodne, jakość tyhc chropowatych osłon też ok, wyglądają fajnie, ale to jedno pierdzielone miejsce pękania... Teraz boję się żeby się nie rozpadły w ręce, więc noszę Etymotic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem - luzy są na rozsuwaniu, na 5 latają całe słuchawki, jedno ramię się chowa przy rozsunięciu na 5, a tak to jest takie cyknięcie przy zakładaniu słuchawek, ogólnie luzy. Na gwarancję tego nie ślę, bo poza tym, że wszystko strzela to działają, a po takich plastikach nie ma się czego spodziewać. Nie zmienia to jednak faktu, iż przykro trochę, że pół roczne słuchawki na które dmuchałem i chuchałem tak się zachowują, bo za 250zł (na allegro jest nawet aukcja 370zł) oczekiwałem po nich chociaż roku normalnej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiem - luzy są na rozsuwaniu, na 5 latają całe słuchawki, jedno ramię się chowa przy rozsunięciu na 5, a tak to jest takie cyknięcie przy zakładaniu słuchawek, ogólnie luzy. Na gwarancję tego nie ślę, bo poza tym, że wszystko strzela to działają, a po takich plastikach nie ma się czego spodziewać. Nie zmienia to jednak faktu, iż przykro trochę, że pół roczne słuchawki na które dmuchałem i chuchałem tak się zachowują, bo za 250zł (na allegro jest nawet aukcja 370zł) oczekiwałem po nich chociaż roku normalnej pracy.

A co ja mam powiedzieć że mimo chuchania i dmuchania dwie pary się poszły ... w miesiąc? :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie Ty jeden. Moje wytrzymały prawie 2 miesiące, a starałem się ich nie ściągać poprzez rozciąganie, a raczej zsuwając je na szyję i dopiero zdejmować.

Edytowane przez nismovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwrot pieniędzy. Dopłaciłem 20 zł i mam beyerdynamiki DTX 501p (Kupowałem Cresyny podczas promocji i dałem za nie 228)

Ale kupowałeś w sklepie na Siedmiogrodzkiej tak? Ja kupowałem w Merlinie, a wymienili mi je od ręki w serwisie.

Edytowane przez jacek00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyraźniej Cresyn ma problem jakościowy lub techniczny w opracowaniu sprawnie działających elementów typu pałąk, zawiasy itp. Nieważne czy to C750h, S550H czy S555h , we wszystkich tych modelach coś po 2-3 miesiącach (czasem tygodniach) się złamie , pęknie, rozpadnie.

Dźwięk jest mega ale słuchawki jednak powinny spełniać także normy jakościowe w innych aspektach, niektórym nie chce się już wymieniać w ramach gwarancji po kolka razy w roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie czytałem, ale test C750 wygląda tu mega kozacko zapraszam do lektury: http://www.stereolife.pl/archiwum/testy-lista/609-cresyn-c750h

 

Fragment:

C750H zachwyciły nas dynamiką i ponadprzeciętną kulturą grania. Oczywiście nie w skali bezwzględnej, ale w odniesieniu do ceny. 299 za takie słuchawki to naprawdę dobra propozycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtku , co do dźwięku to już wszystko zostało powiedziane i napisane jest w tym przedziale cenowym jednym z najlepszych, czytałem kilka recenzji i tu Cresyn jest mistrzem ale jak wiesz są inne składniki wystawiając ogólna ocenę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwrot pieniędzy. Dopłaciłem 20 zł i mam beyerdynamiki DTX 501p (Kupowałem Cresyny podczas promocji i dałem za nie 228)

 

Mógłbyś w kilku słowach napisać coś o tych Beyerdynamic? Jak się one sprawują w porównaniu do Cresynów? Chodzi mi o wygodę użytkowania, jakość wykonania (trzaski itp), oraz o dźwięk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No więc podzielę się z Wami moim pęknięciami w C750H.
Tak wyglądają nadpęknięcia po używaniu ich (i obchodzeniu się dość delikatnie) przez miesiąc, a przez drugi używanie sporadycznie (z powodu przejścia na doki).

http://pokazywarka.pl/bbp4ki/

 

Kurde, czemu one tak pękają?! Przecież brzmieniowo to świetne słuchawki... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc podzielę się z Wami moim pęknięciami w C750H.

Tak wyglądają nadpęknięcia po używaniu ich (i obchodzeniu się dość delikatnie) przez miesiąc, a przez drugi używanie sporadycznie (z powodu przejścia na doki).

 

http://pokazywarka.pl/bbp4ki/

 

Kurde, czemu one tak pękają?! Przecież brzmieniowo to świetne słuchawki... :(

 

Uuu to jedno nadpęknięcie to już w sumie po słuchawkach ... Nie zrozumiem czego się jeszcze nie zrehabilitowali, i nie wypuszczają pałąków z innego materiału lub wzmocnionych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie! Dlatego boję się ich zakładać, bo jak pod światło się spojrzy to jest już takie "nadgięcie" na całej szerokości pałąka i strach to nosić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze to prawa strona pałąka, a dwa kolejne to lewa z różnych kątów, właśnie dla pokazania tego, że to pęknięcie z czasem przerodzi się w złamanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc podzielę się z Wami moim pęknięciami w C750H.

Tak wyglądają nadpęknięcia po używaniu ich (i obchodzeniu się dość delikatnie) przez miesiąc, a przez drugi używanie sporadycznie (z powodu przejścia na doki).

 

http://pokazywarka.pl/bbp4ki/

 

Kurde, czemu one tak pękają?! Przecież brzmieniowo to świetne słuchawki... :(

 

Przecież lada moment ci ten plastik pęknie do końca D:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki było dobrze to było dobrze, a jak tylko pojawiły się te pęknięcia na bocznej krawędzi pałąka to potem poszło już szybko. Dlatego od ponad tygodnia ich nie używam, bo boję się, że autentycznie będę je miał w dwóch częściach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, przykra sprawa z tymi pęknięciami, u mnie po ponad dwóch miesiącach nie ma na razie żadnych śladów użytkowania(odpukać), ale mam wersję w kolorze czarnym.

Edytowane przez CamilleNoble
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności