Skocz do zawartości

Cresyn C750H


Cresyn

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm, przykra sprawa z tymi pęknięciami, u mnie po ponad dwóch miesiącach nie ma na razie żadnych śladów użytkowania(odpukać), ale mam wersję w kolorze czarnym.

 

Widziałeś nismovsky? Bierz markera czarnego i pałąk naprawiony. A tak na serio, to ciekawe, może akurat w tym kolorze się nie łamią, chociaż wszyscy poszkodowani tutaj mają białą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WojtekC - ja wiem i inni to wiedza. W zyciu bym ich nie oddawal za niezgodnosc z umowa gdyby mi nie pekly. Ba, nie sprzedalbym ich rowniez! Ale bawienie sie w wymiany na kolejne, ktore znow popekaja to bezsens... Zwlaszcza, ze ostatnio sporo jezdze i nie mam czasu ani ochoty sie z tym uzerac, bo moj czas po pracy jest minimalny...

Pewnie doloze i kupie cos "domowego" typu Brainwavz HM5.

@up - to nie sa zarty. Kiedys pracowalem w branzy konsolowej i byla sprawa nagminnego pekania zawiasow w Nintendo DS Lite. Zgadnij, w ktorym kolorze pekaly najczesciej? Zgladles - w bialym. Spowodowane to bylo faktem, ze do bialego dawano mniej barwnika w plastik, przez co inne wersje kolorystyczne mialy "gestszy" material i nie pekaly tak latwo.

Niestety, Cresyny padaja niezaleznie od koloru, choc wiekszosc to biale. Tak czy owak - nie chce czarnych, bo mnie ten srebrny ring irytuje, a w bialych tak go nie widac;)

 

PS.

Wybaczcie brak polskich znakow. Stare Blackberry nie ogarnia takich "ficzerow" ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up - dbaj teraz mocno o nie, bo u mnie dopóki nie było tych mikropęknięć na bocznej krawędzi to nic się nie działo, a potem poszło bardzo szybko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak za dużo tych pękających pałąków. Myślałem, że to takie pojedyncze przypadki, jednak kilka stron tematu daje do myślenia. Wstrzymam się z zakupem do wydania nowej (poprawionej?) wersji, a szkoda, bo brzmieniowo dla mnie bardzo przyjemne.

Edytowane przez Adonis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak za dużo tych pękających pałąków. Myślałem, że to takie pojedyncze przypadki, jednak kilka stron tematu daje do myślenia. Wstrzymam się z zakupem do wydania nowej (poprawionej?) wersji, a szkoda, bo brzmieniowo dla mnie bardzo przyjemne.

 

Ja od czerwca mam już drugi komplet :) Ten drugi zaczął pękać po 2 tygodniach.

Jakoś nie wierzę, że cokolwiek w tym temacie zrobią. Prędzej wypuszczą całkowicie nowy model. No ale czy ktoś posiadaczy 750 zdecyduje się zaryzykować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jednak za dużo tych pękających pałąków. Myślałem, że to takie pojedyncze przypadki, jednak kilka stron tematu daje do myślenia. Wstrzymam się z zakupem do wydania nowej (poprawionej?) wersji, a szkoda, bo brzmieniowo dla mnie bardzo przyjemne.

 

Ja od czerwca mam już drugi komplet :) Ten drugi zaczął pękać po 2 tygodniach.

Jakoś nie wierzę, że cokolwiek w tym temacie zrobią. Prędzej wypuszczą całkowicie nowy model. No ale czy ktoś posiadaczy 750 zdecyduje się zaryzykować?

 

Ja czekam na nowy model, oby tylko brzmieniowo było podobnie do C750H (lepiej?). Dlaczego by nie ryzykować? Najwyżej skorzystasz z gwarancji. Można poczekać trochę czasu czy mają jakieś wady "wieku dziecięcego".

Edytowane przez Adonis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, a ja mam takie pytanko (przede wszystkim do WojtkaC jako opiekuna marki)... :)
Skoro te słuchawki posiadają niejako "z urzędu" wadę jaką jest wyjątkowo słaba konstrukcja pałąka to czemu mp3store każe wysłać je do serwisu na mój koszt? Czy ta opłata (kurier, paczka pocztowa) jest zwracana po uznaniu roszczenia z tytułu niezgodności towaru z umową? Bo jako taką sprawę bym to rozpatrywał, a w związku z tym kupującemu należy się zwrot wszelkich poniesionych kosztów (w tym wysyłki, za którą zapłaciłem przy zakupie oraz odesłania do serwisu na oględziny).

Pytam tutaj, a nie na PM, bo może się to przydać innym Forumowiczom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli kupiłem je przez Internet?
Wiesz, mogę się przejechać do mp3store w Gdańsku, ale to nieprędko, a i jest to dla mnie całodniowa wyprawa... Trochę bez sensu.
Pytam, bo dla mnie to dziwna sytuacja: wada materiałowa jest ogólnie znana (choćby w tym dziale), a ja w e-mailu udokumentowałem ją zdjęciami i mimo wszystko muszę ponosić koszta z tytułu towaru, którego konstrukcja była wadliwa.
Pracuję w sklepie internetowym i jeśli u nas klient pokaże typową i oczywistą wadę towaru to wysyłamy do niego kuriera na swój koszt, a po odebraniu przesyłki i potwierdzeniu, że zdjęcia przedstawiają ten sam przedmiot, odsyłamy PEŁEN KOSZT tj. cenę towaru + koszta wysyłki poniesione przy zakupie. Tak się wyrabia dobrą opinię, IMO.
Gdybym mieszkał w mieście, gdzie jest sklep mp3store to pewnie nie byłoby sprawy, a tak to się wszystko komplikuje, bo moim zdaniem nie powinienem był być obciążony jakimikolwiek kosztami z tego tytułu. Nie zwracam przecież sprzętu "bo mi się nie spodobał", ale dlatego, że ma poważną wadę, która grozi rozpadnięciem się przedmiotu na kawałki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli reklamujesz z tytułu niezgodności towaru z umową u sprzedawcy, to sprzedawca ma ustawowy obowiązek zwrócić Ci koszty przesyłki, które poniosłeś.

 

W przypadku reklamacji gwarancyjnej już takiego obowiązku ustawowego nie ma - tutaj regulują to zapisy karty gwarancyjnej, które mogą być dowolne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.
Chciałbym bardzo podziękować WojtkowiC za przekazanie mojej sprawy w końcu w kompetentne ręce. Kurier przyszedł szybko, zdiagnozowano wadę w ciągu 48h i od tego momentu po kolejnych 3-4 dniach pieniądze miałem na koncie!

Pełen profesjonalizm!
Tylko Cresynków szkoda, bo grały fajnie...

A kto mnie poinformował? Pan, który został przydzielony do mojej reklamacji (nazwisko na priv jak chcesz). Uparcie twierdził, że sam muszę odesłać (mimo zdjęć), bo może sam je zepsułem i że firma nie może ponosić kosztów z góry.
Ale nieistotne...
Sprawa skończyła się pomyślnie i na bank będę dalej kupował chętnie z mp3store.pl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, wiesz tam tez pracują ludzie, którzy czasem mogą mieć gorszy dzień.

Co do samych C750 od dawna mam te słuchawki rozumiem ich wady - stwierdzam fakty że zdarzają się, ale za cholerę nie mogę tego uzyskać w moich testowych. Od mniej więcej drugiej strony tego tematu mocno je katuję, dwa razy były wypożyczone i nic. Moje czarne, zastanawiam sie czy jest jakaś prawidłowość? Co do DS - niestety miałem białego i wiem o co chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, rozumiem zmiany humoru. Dlatego napisałem do Ciebie. Nie mam za złe czyjegoś gorszego dnia.
Prawidłowość kolorystyczna może mieć coś do gadania. Też mam białego DS Lite z takim uszkodzeniem (całe szczęście korzysta z niego Matka, a ja mam czarnego) ;) Tam jest kwestia barwnika, który zwiększa gęstość plastiku. Czy tak samo jest w Cresynach? Cięzko powiedzieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • MP3store

Wiem, że trupa odkopuję, ale mam swoją sztukę (czarną! HA!) od 2 - 3 miesięcy i po przeczytaniu całego tematu włos mi się zjeżył na głowie i łaps za słuchawki szukam, szukam, szukam i... nic. Żadnych pęknięć... Może rzeczywiście coś nie tak jest z białym kolorem? A może to klątwa podobna jak do pękających uchwytów baterii w nokii 3310? Kto się o tym dowiedział i miał 3310 temu dzień później pękały uchwyty do wyciągania baterii :) Mam nadzieję, że mnie to nie dosięgnie :) Jak na razie myślę o modowaniu tych słuchawek, ale do tego założę osobny temat... Tak więc take care!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności