Jump to content

Recommended Posts

• Replies 219
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

No i co myślicie?          

Po prawie pewnym Haasie i jeszcze bardziej pewnym Racing Point w końcu oficjalnie Kubica jest rezerwowym w Alfie Romeo, a Orlen został tytularnym sponsorem zespołu Alfa Romeo Racing Orlen.  

Jest punkt dla Roberta! 30 sekund kary dla alfy

Posted Images

• 2 months later...
No to możemy zaczynać z nowym sezonem  Póki co online

Trochę słabo, że nie zdecydowało się więcej kierowców z obecnej stawki. Z drugiej strony, tu każdy może wygrać, więc pewnie trochę się boją :)

ffef2a676294b9c5f81dc602bd248e79.jpg
W dniu 22.03.2020 o 19:12, Palpatine napisał:

Trzeba przyznać, że bardzo fajna inicjatywa :)

Można porównać graczy pro z pro kierowcami 

Paradoksalnie podobno sim racer'om lepiej wychodzi przejście na prawdziwą jazdę niż profesjonalnym kierowcom na symulator. Oczywiście w seriach, gdzie teamy dużo pracują na symulatorach wygląda to trochę inaczej, ale jednak co innego poleganie tylko na oczach i odpowiedzi z kierownicy a dodanie do tego wszystkiego realnych przeciążeń. 

• 1 month later...
  • 2 weeks later...

Kto się interesuje tematem, ten już wie. Spodziewałem się tego, ale nie ogłoszenia przed sezonem.

f78759f01c14786d6198462ca791885e.jpg&key=278ca8073db6a43ec8704d88463d247cb5360f0c6d9833253ba2a7628e81fb3e

53 minuty temu, all999 napisał:

Kto się interesuje tematem, ten już wie. Spodziewałem się tego, ale nie ogłoszenia przed sezonem.

f78759f01c14786d6198462ca791885e.jpg&key=278ca8073db6a43ec8704d88463d247cb5360f0c6d9833253ba2a7628e81fb3e

Trochę mi go szkoda. SF miało być spełnieniem marzeń, a wyszło jak wyszło. Ciekawe, kogo wezmą na jego miejsce. Podobno mieli rozmawiać z Ricciardo i Sainzem. Obu lubię, ale jakoś strasznie podoba mi się ten duet w McLarenie i cieszyłbym się, jakby go nie ruszali. Z drugiej strony Daniel Ricciardo odchodził z Red Bulla przez Verstappena, a teraz miałby jeździć z chętnym na bycie numerem 1 w zespole Leclercem? Będzie ciekawie 😛

Szybko się Ricciardo ewakuował z Renault. Obstawiam, że albo nie wierzy w formę Renault albo cały zespół się wycofa z F1. Vettel raczej koniec kariery bo ani nie znajdzie lepszego zespołu ani nikt mu wiecej nie zapłaci bo ponoć się finansowo nie dogadali. Ciekawy jestem jak sobie poradzi Sainz w starciu z Leclerciem i Verstapenem. To dobry kierowca ale czy aż tak dobry?

Edited by Spawn
  • Like 1

Dobrze się zapowiada sezon 2021. Sainz jest trochę niewiadomą, podobny kierowca do Rosberga. Dobrze jeździ, powtarzalny. Rosberg w 2016 wygrał mistrzostwo z Hamiltonem, może Sainz też zaskoczy. Jeśli nie to chyba idealny gość na drugiego dla Leclerc'a. Mam nadzieję, że McLaren namiesza i pojedzie jeszcze lepiej w przyszłym sezonie, niż jeździł w 2019. Teraz jest na silnikach Renault, a od przyszłego sezony Mercedes.

3 minuty temu, Spawn napisał:

Ciekawy jestem jak sobie poradzi Sainz w starciu z Leclerciem i Verstapenem. To dobry kierowca ale czy aż tak dobry?

Myślę, że idzie na drugiego i ma to w umowie. Tak działa Ferrari od lat. Pytanie, czy faktycznie w walce będzie potrafił to respektować. No, ale do tego musiałby być równie szybki co Leclerc, a na to się nie zanosi. Sainz mi tam nie pasuje, jest mega nijaki. Ricciardo w McL lekko miał nie będzie, Norris to mega zdolny i ambitny koleś. Tu może być bardzo ciekawa rywalizacja.

• Like 1

Plotka że Alonso do Renault, ale wydaje mi się to dziwaczne. Skoro odszedł z mclarena i nie chciał do red bulla to poszedł by do najgorszego z nich renault? Chyba żeby się wkurzać i mówić "it's a yoke" :D

Plotka że Alonso do Renault, ale wydaje mi się to dziwaczne. Skoro odszedł z mclarena i nie chciał do red bulla to poszedł by do najgorszego z nich renault? Chyba żeby się wkurzać i mówić "it's a yoke"
Jeśli Alonso wróci do F1, to straci u mnie resztki szacunku, a za dużo mu nie zostało :)
52 minuty temu, Spawn napisał:

Plotka że Alonso do Renault

Wg BBC już jest w Ferrari.

18 minut temu, all999 napisał:

Jeśli Alonso wróci do F1

Syn, nie tata :D