Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

F1


hibi

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie proponuję zapomnieć o tym wyścigu i myśleć już o GP Chin oraz Rajdzie Portugalii ;)

 

Co do komentatora (nie wiem jak mu tam jest) fakt, zdarza mu się przerywać Borowczykowi, ale ja Borowczykowi to całkowicie przerwał bym mu karierę komentatora F1 bo się do tego nie nadaje. Wiedzę ma, to fakt, ale jego głos jest nudny, to po pierwsze, a po drugie zbyt często odchodzi od tego co się dzieje na torze w kierunku innych pierdół jak np. narzeczone poszczególnych kierowców. Spostrzegawczość też nie jest jego atutem (tak samo i poprzedniego) - przykładem z ostatniego wyścigu jest np. urwane skrzydło Alonso - Borowczyk tego nie zauważył (nie dał po sobie znać, że zauważył), Maurycy pewnie też by nie zauważył tak btw - ten nowy jednak to zrobił, czym mnie mile zaskoczył.

 

A sytuacja o której wspomniał hibi jakoś szczególnie przez media nie była roztrząsana (przynajmniej te polskie) ale przyznać trzeba, że była komiczna :D

 

@up

 

Racja, teraz nawet po bolidzie można poznać który jest kogo a ten ciągle RG i RG :D Winą jest brak doświadczenia, jeszcze kilka sezonów i myślę, że takie sytuacje się nie będą powtarzać.

 

Ja osobiście z tym problemu nie mam, ale tylko w tych czołowych zespołach. Te słabsze, począwszy od Force India i Torro Rosso w dół to już nie rozróżniam, bo się nimi nie interesuję. A oni jednak potrafią, nawet Marussię rozróżnić.

Edytowane przez x X x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz wszystko na podglądzie, łącznie z timingami to filozofia żadna ;)

Ale z tym skrzydłem też był niesmak - co z tego, że zauważył uszkodzenie (ciężko pominąć gdy lecą snopy iskier) jak przez długi czas próbował udowodnić dlaczego stało się to przez Webbera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to nie mam problemów z rozpoznaniem kierowców, oni też nie powinni mieć :P Obojgu przydałoby się lepsze pilnowanie sytuacji na torze.

Pan Andrzej byłby idealny jako "ten drugi", zawsze jakąś ciekawostkę powie, wspomni że "ta urocza Pani to dziewczyna Hamiltona" itd. Potrzeba kogoś super zainteresowanego w temacie. Kogoś kto nie mówi "opony bardziej miękkie i bardziej twarde" :lol: Nie pamiętam już dokładnie, ale z tego co teraz sobie przypominałem Mikołaj Sokół byłby ok, tylko on raczej nie jest zainteresowany powrotem do Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ferrari chyba powinno ściągnąć obu kierowców na pierwszą zmianę jednocześnie, Alonso zablokowałby Massę ale strata byłaby mniejsza. To zdeterminowało cały wyścig Felipe, mógł być ostatecznie za Vettelem ;) przynajmniej tak mi się wydaje. Ostatnie okrążenia były niesamowite, cały wyścig ogólnie ciekawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 lata później...
19 godzin temu, all999 napisał:

115 okrążeń!

 

 

18921135_1810938885599777_1586578268852334929_o.jpg

 

Fajnie chociaz osobiscie bardzo watpie zeby udalo mu sie jeszcze kiedys wrocic do f1. Byl bardzo dobrze zapowiadajacym sie kierowca ktory spokojnie moglby dzisiaj walczyc z vettelami i hamiltonami o mistrzostwo jednak pokazal dobitnie ze nie traktuje f1 do konca powaznie i bede zdziwiony jesli ktorykolwiek z teamow mu zaufa. Smutne ale prawdziwe.

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to widzę trochę inaczej. Kubica to nadal wielkie nazwisko, może nawet większe niż przed wypadkiem. Poczytałem wczoraj trochę wpisów i komentarzy w światowych mediach. I wrażenia mam takie - fani F1 go kochają i chcą go widzieć spowrotem na torze. Bez wyjątku, zero hejtu. Oczywiście to nie kibice decydują, ale ich portfele. Taki powrót po latach to marketingowy strzał w dychę i Amerykanie, nowi właściciele F1 dobrze o tym wiedzą. Znają się na tym. Nie ma w stawce w tej chwili osobowości, za to są nudni paydriverzy.

 

Przecież takiego powrotu nie było nie tylko w motorsporcie, ale chyba w ogóle w sporcie.

 

Także, patrząc chłodnym okiem, powrót Roberta na tor jest na rękę wszystkim poza Sebem i Hamiltonem

 

 

Co do wypadku i jego zaangażowania w F1. Ten facet jest uzależniony od adrenaliny, wypadek miał miejsce w zimie, w przerwie między sezonami F1. Jedyne co mnie zdziwiło to to, że Lotus pozwolił mu na takie wyścigi. To znaczy bez żadnej rangi. I to był błąd teamu, nie Kubicy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ileż to on fur rozwalił poza F1... ale ma zaangażowanie. Jeśli któryś zespół zobaczy, że z Kubicą przyjdzie kasa, to myślę, że nie będzie taki zły układ. W BMW Sauber Kubica jeździł praktycznie na testowym bolidzie i jakoś walczył. Nie ma co narzekać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@all999 dobrze prawi, Robert pewnie ściganie ma we krwi także F1 mu nie wystarczało. Skoro jest już na testach w bolidzie F1 to już nie ma odwrotu niebawem zobaczymy go na torze :D nie odpuści po takiej walce jaką przeszedł - tyle lat - szacun dla Roberta 

 

 

 

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można mieć flagowce, ale i tak kusi żeby posłuchać tego i owego i nawet tani chińczyk daje radość - jak ktoś kocha muzykę i audio to tak ma... 

 

i Kubika tak ma... tylko z autosportem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, all999 napisał:

Poczytałem wczoraj trochę wpisów i komentarzy w światowych mediach. I wrażenia mam takie - fani F1 go kochają i chcą go widzieć spowrotem na torze. Bez wyjątku, zero hejtu.

To widać, że omijałeś polskie media, bo hejtu była normalna ilość.

 

Ale na powrót do poważnego ścigania chyba na razie nie mamy co liczyć. Kierowcy albo mają wysokie kontrakty, które trzeba by było spłacać za nic, albo wnoszą do zespołów grube miliony.

Kubica by wniósł tylko (ale i aż) zainteresowanie medialne. Tylko czy jest ono warte utraty 10-15 milionów, jakie zespół by stracił na wycofaniu słabszego kierowcy z fotela wyścigowego? W tym sezonie mocno wątpię.

Tylko czemu kurna te testy tak rozbudziły nadzieję... ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, mykupyku napisał:

można mieć flagowce, ale i tak kusi żeby posłuchać tego i owego i nawet tani chińczyk daje radość - jak ktoś kocha muzykę i audio to tak ma... 

 

i Kubika tak ma... tylko z autosportem

kubica na pewno kocha ściganie

czy wszyscy bawiący się w audo kochają muzykę - tego nie jestem pewny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy zakładamy że Kubica nadal jest szybki a tego przeciez nie wiadomo. Był na "prywatnych" (cokolwiek to znaczy) testach i da rade prowadzić bolid ale pytanie czy na tyle szybko aby walczyć z najlepszymi. F1 to nie rajdy gdzie wystarczy skombinować sobie sponsora i wypożyczyć auto by walczyć o wygraną. Każdy zespół ma wygłodniałych kierowców testowych a w kolejce zapewne jest cała tona młodych wilków które czekają tylko na szanse. Oczywiście życze sobie i Wam też aby polak znowu był w F1 ale moim zdaniem szanse na to są nikłe i nie ma się co oszukiwac Kubica to nie jest wielokrotny mistrz świata i tzw "pewniak" o którego zespoły miały by się zabijać.

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności