Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

F1


hibi

Rekomendowane odpowiedzi

A pamiętacie zeszłoroczny manewr wyprzedzania Schumachera przez Icemana na Belgii w zakręcie Eau Rouge? Ehh Raikkonen, on to ma klasę ;)

 

Dla przypomnienia:

 

klik

Kozackich manewrów w jego karierze by się pewnie sporo jeszcze znalazło :P na przykład ten z ostatniego GP Brazylii, ponownie z Schumacherem w pierwszym zakręcie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pamiętacie zeszłoroczny manewr wyprzedzania Schumachera przez Icemana na Belgii w zakręcie Eau Rouge? Ehh Raikkonen, on to ma klasę ;)

 

Dla przypomnienia:

 

klik

Kozackich manewrów w jego karierze by się pewnie sporo jeszcze znalazło :P na przykład ten z ostatniego GP Brazylii, ponownie z Schumacherem w pierwszym zakręcie. :)

co potwierdza fakt że powrót Schumiego to była pomyłka a w przypadku Icemena dobry wybór, mam nadzieję że Kubik też wróci z taką klasą! Sezon zapowiada sie ciekawie oby Maclareny wróciły do formy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki Schumachera nie były takie jakich on by sobie życzył, jednak nie ma co mieć do niego pretensji, zrobił to dla hobby, pewnie też dla kasy. Teraz widzi, że wiek robi swoje i zostawił miejsce dla innych albo to inni chcieli się go pozbyć. Nie wieżę, że Robson wróci do F1, nawet gdyby miał wystarczająco zdrową rękę to nie będzie dla niego raczej opcji. Jeżeli jednak tak się stanie, to będę szczęśliwy jak dziecko i będę mieć dla tego gościa jeszcze większy respekt. Teraz czekamy na pierwszy rajd :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie żenada, że Rosbergowi zabronili wyprzedzać, różnica tempa była ogromna. Ale faktycznie wypowiedzi mógł sobie darować. Vettel jak zawsze primadonna, więc absolutnie mnie to nie dziwi.

Szkoda Alonso. Zaryzykowali przejazd z uszkodzonym skrzydłem by nie stracić szans na podium, a stracili cały wyścig.

No i co się działo w boksach Force India?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO to był patologiczny wyścig.

Przypominało to wyścig o mistrzostwo świata konstruktorów (zespołów) a nie kierowców.

 

Mamy dopiero początek sezonu jeśli ma tak wyglądać cały sezon to ja podziękuję.

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trafiłem tym razem w punkty, szkoda, ale RAI nadal na wysokim miejscu z małą stratą.

 

Ogólnie wyścig nudnawy, szkoda, że nie spadł deszcz.

 

A co do sytuacji w RBR i Mercedesie cóż, trochę przesadzili, Weber i Vettel moim zdaniem mają zasłużone miejsca, na pewno bardziej niż 3 miejsce Hamiltona.

 

Najlepsze i tak są komentarze wielu "znawców' na Facebooku i innych portalach, którzy po wydarzeniach z wyścigu twierdzą, że Vettel jest ch***wym kierowcą i swoje wyniki osiąga tylko dzięki dobremu samochodowi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wyścigu nie oglądałem, znam info z wypowiedzi kierowców i komentarzy. Jak wyglądała ta sytuacja w RBR? Vettel po wyjeździe dostał komunikat żeby nie wyprzedzać? Jeżeli tak to gromy powinny się na niego posypać, mogłoby dojść do sytuacji podobnej jak podczas GP Turcji 2010. Poza tym Webber zawsze wykonywał polecenia mówiące żeby odpuścił walkę z Vettelem.

 

@hibi Teraz to tak wygląda, później powinno być inaczej. Teoretycznie Red Bullom jest obojętne kto dojedzie pierwszy, ale chodziło im o umieszczenie Webbera wyżej ponieważ miał gorszy pierwszy wyścig.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vettel skierował "prośbę" do zespołu by mu usunęli z drogi Webbera, który jechał ponad 2 sekundy przed nim i nie ustępował tempem. Po zmianie opon była między nimi mała bijatyka na torze (jeden z lepszych momentów w wyścigu), ale po kilku zakrętach Webber odpuścił, a Vettel dostał komunikat, że to co zrobił było niepoważne, bo narażało obu kierowców na odpadnięcie (skąd my to znamy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vettel przed ostatnią wymianą opon jadąc za Webberem coś tam pie** do swojego inżyniera żeby zabrali tego wolniejszego przed nim...w wolnym tłumaczeniu: powiedzcie Webberowi żeby jechał wolniej bo chce być pierwszy...końcówka Mercedesa tez była podyktowana dziwnymi poleceniami, wolniejszy Hamilton dostał info że ma szanować paliwo a Rosberga przyhamowali żeby nie wyprzedził Hamiltona, widzieliście co zrobił Hamilton podczas chyba 3 wymiany opon, wjechał do box-u Maclarena...

http://www.youtube.com/watch?v=6Miscj9k6yc

siła przyzwyczajenia :P

Edytowane przez siara1975
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest bardziej nudno. I ten nowy lubi przerywać Zientarskiemu i zmieniać temat, co psuje ciągłość transmisji. Dodatkowo popełnia sporo błędów jeśli chodzi o kierowców myląc kolejność, pojedynki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności