Skocz do zawartości

F1


hibi

Rekomendowane odpowiedzi

 

1 minutę temu, Palpatine napisał:

Ja bym go jednak widział jako nowego dyrektora wyścigu. Hamilton by się ucieszył…


Myślisz, że Hamilton jest zdolny do cieszenia się z czegokolwiek?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Palpatine napisał:

Czyż nie za to ich kochamy? Grande strategia w pełnej okazałości

Ferrari po prostu nie pozwoli wygrać leclerqowi w monaco :D Jak go nie zostawią w garażu w kwalifikacjach aby go wszyscy wyprzedzili, to mu nie wymienią skrzyni biegów po kraksie która sie potem rozleciała przed wyścigiem tak teraz "mały" błąd w ściaganiu do pit stopu. I tak ze opony mieli a nie musieli szukać po garazu jak mercedes kiedyś ;)

Edytowane przez Spawn
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.05.2022 o 14:34, Spawn napisał:

Swoją drogą redbull tez bedzie mial ciezki orzech z perezem bo jednak sporo odstaje i moglby byc szybszy ale z drugiej strony jest solidny i stara sie pomagac.

 

Weź idź stąd bo sam jesteś orzech. Przedłuzyli mu kontrakt dzisiaj do 2024r ;)

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Palpatine napisał:

Ma kłopot z takimi kierowcami jak Perez i Sainz. Niby robią swoje, ale te teamy zasługują tylko na wybitnych pilotów.

Tylko, że już przerabialiśmy takie pary jak Senna vs Prost, Button vs Hamilton czy Rosberg vs Vettel... raczej nic dobrego z tego nie wyszło, choć dla kibiców zawsze takie rywalizacje były na '+' 🆗  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, trez0r napisał:

Tylko, że już przerabialiśmy takie pary jak Senna vs Prost, Button vs Hamilton czy Rosberg vs Vettel... raczej nic dobrego z tego nie wyszło, choć dla kibiców zawsze takie rywalizacje były na '+' 🆗  

Tak, pamiętamy też Alonso vs Hamilton. Dzisiaj taka para wybuchowa to Hamilton vs Russell.

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Palpatine napisał:

Tak, pamiętamy też Alonso vs Hamilton. Dzisiaj taka para wybuchowa to Hamilton vs Russel.

IMVHO jeszcze nie... w dzisiejszej, skomercjalizowanej (jakby kiedyś nie była 😎) formule, przy tak "odczłowieczonej" jeździe, gdzie ściganie/rywalizacja koło w koło jest tępiona przez władze - uważam, że takiego ścigania jak kiedyś już nie zobaczymy 😕 - i tutaj przypominają mi się słowa ś.p. Johna Watsona, że są "drivers" oraz "racers" :P  

 

EDIT: chyba za szybko postawiłem na tym Panu + 😕 

Edytowane przez trez0r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Palpatine napisał:

CIACH Ham i Rus powalczyli już w tym sezonie.

Eeeee, chyba ta rywalizacja była ze stoperem 😁 bezpośredniej walki między tymi Panami IMO w tym sezonie nie widziałem... na razie to ja zauważyłem walkę obu z bolidem 😜 

Co do mojej krytyczności, to pamiętam pierwsze oglądanie F1 w ca. 92 to były czasy :) Przez lata mówiłem sobie, że to ostatni sezon, czasami oglądam "z rozpędu", czasami wolałem serię Cart ex Indycara - tam więcej się działo... Choć muszę przyznać, że po odejściu Ecclestone, ta skostniała seria zaczęła być atrakcyjniejsza.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Dzisiaj już nie ma czasów”. 
Dla mnie to jednak walka koło w koło a nie ze stoperem, ale to może tez kwestia oczekiwań:

https://youtube.com/shorts/PWjmHPHCTrQ?feature=share

To była pierwsza odsłona z trzech podczas tego GP

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie zgadzam się. Czeka nas jeszcze wiele emocji w tym sezonie. Zreszta wystarczy sobie przypomnieć jak wyglądała F1 trzy, cztery lata temu a jak wyglada dzisiaj.

Wiekszosc zespołów wykorzystała już limit silników, turbin i mguk wiec w drugiej połowie sezonu zaczną się szachy na polach startowych. Co więcej takiej wyrównanej środkowej stawki nie mieliśmy od dekad 

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To tyle jeśli chodzi o nudę w tym sezonie 😉

Jeden z lepszych wyścigów w ostatnich latach. No i mamy trzy równorzędne zespoły, sezon nie mógł ułożyć się ciekawiej.

W dniu 22.04.2022 o 11:51, all999 napisał:

Przyzwyczaiłem się do 4K i 16 Mb/s.

W końcu miałem okazje obejrzeć wyścig w 4k i 50hz. Prawdziwa uczta. Wstyd ze taka platforma jak Viaplay w przyszłym sezonie będzie pokazywać F1!

12 minut temu, vonBaron napisał:

Ferrari - zespół-parodia, mam wrażenie że oni to robią specjalnie.

To cały koloryt F1 od dekad. Jak można och za to nie kochać? 😉

Edytowane przez Palpatine
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności