Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

F1


hibi

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Palpatine napisał:

Perez cichym bohaterem. 

Takiego sezonu F1 jak ten nigdy nie widziałem. Prawdziwe widowisko.

 

Tak, dzięki Perezowi i ze Verstappen zmienil opony przy VSC Hamil nie mial poduszki czasowej zeby sobie zmienic opony i wyjechac przed Verstappenem.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
W dniu 12.12.2021 o 15:19, Palpatine napisał:

Perez cichym bohaterem. 

Takiego sezonu F1 jak ten nigdy nie widziałem. Prawdziwe widowisko.

Perez na to w 2022:
- Hold my beer amigo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Palpatine napisał:

Viaplay ma taką słabą jakość?

"Jakość transmisji sportowych na żywo na wszystkich rynkach, na których działa Viaplay, wynosi co najmniej HD 720p, co oznacza 720 linii w skanowaniu progresywnym."

 

19 minut temu, all999 napisał:

Widowisko zdecydowanie nabrało rumieńców. Szkoda tylko, że od przyszłego sezonu w PL będziemy mieli stream w jakości z początku wieku. Ja już w tym roku oswajam się z F1 TV.

 

Ja też F1 TV ;) Wziąłem na promce przed sezonem na cały rok.

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viaplay ma taką słabą jakość?

Zdecydowana większość sportu na żywo jest w 720p, wybrane mecze w 1080p. Ważniejszy jednak tu jest bitrate, który oscyluje w okolicy 5 Mb/s. Na tablecie spoko, na większym TV jest słabo. Przyzwyczaiłem się do 4K i 16 Mb/s.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, all999 napisał:


Zdecydowana większość sportu na żywo jest w 720p, wybrane mecze w 1080p. Ważniejszy jednak tu jest bitrate, który oscyluje w okolicy 5 Mb/s. Na tablecie spoko, na większym TV jest słabo. Przyzwyczaiłem się do 4K i 16 Mb/s.

Fatalnie, obecnie korzystam z apki c+ i przesyłam sygnał z tel na tv i nawet full hd potrafi wyglądać średnio, co dopiero 720p. Muszę sprawdzić jak działa F1Tv i wykupić chociaż jedną transmisję na próbę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Palpatine napisał:

Muszę sprawdzić jak działa F1Tv i wykupić chociaż jedną transmisję na próbę.

Czasami są promki ze np 2 miesiące w cenie 1. Ja tak dooglądałem końcówkę zeszłego sezonu bo mi wyłączyli :D Konkretnie to miałem wszystkie kanały Eleven w PlayaNow niby w pakiecie z telefonem i tak oglądałem przez ponad rok i nagle mi wylączyli. Zgłosilem reklamacje i się okazało że była jakas pomyłka i mialem z jakiegoś powodu odblokowane pełne pakiety sportowe i bajki dla dzieci mimo że w ramach abonamentu mialem mieć tylko okrojone typu jeden kanał Eleven 4 (na ktorym nie ma F1) a mialem wszystkie :D

 

Na ten rok kupilem już F1 TV pro na cały rok bo dobrze działa i można sobie dowolnie oglądać powtórki kiedy się chce wszystkich wyścigów w tym historycznych, jest też F2 i F3 chociaż z tych to tylko skróty oglądam bo są takie w sam raz 10 minutowe.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można taka jakość uzyskać przez jakaś aplikacje na tel / tv?

https://www.play.pl/oferta/play-telewizja/

Możesz mieć w aplikacji, ale najpierw musisz mieć TV Boxa od Play i pakiet sport. Wydaje mi się, że klienci Vectry też mają możliwość oglądać ten kanał w aplikacji mobilnej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
17 godzin temu, vonBaron napisał:

Ależ ten Sainz jest słaby, masakra... Ferrari strzeliło sobie samobója. 

Mi to się wydaje, że w Ferrari będzie jak zwykle. Oni tylko jadą na swoim dziedzictwie, ale gdzieś im to dziedzictwo cały czas ucieka przez palce w wynikach: zaczyna dochodzić presja, nieefektywny Sainz, dziwne decyzje strategiczne... Podobnie jest z Williamsem, ale tam to już od dawna bardziej zaawansowany rozkład.

 

Nie jestem i nigdy nie byłem fanem Ferrari ale początkowo w tym sezonie wyglądało to interesująco i intrygująco, zawsze to dreszczyk nowych emocji gdy ktoś nowy zaczyna wyciągać z rąk sukcesy starym wyjadaczom. Ale z każdym wyścigiem nachodzą mnie takie myśli jak wyżej. Obawiam się, że tak się to właśnie skończy. Mercedes wraca do łask, RedBull ma zawsze potencjał i narzędzia do wygrywania + ma Pereza. Coś mi się wydaje, że Verstappen jedzie po kolejnego mistrza i fajnie by było gdyby tym razem wywalczył go uczciwie, bez żadnych sędziowskich niesnasków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Palpatine napisał:

Rok temu tez wywalczył tytuł uczciwie. A co do Ferrari to ich mamiana to znak rozpoznawczy…tak samo jak strategie 😉Z punktu widzenia kibica jest dobrze gdy trzy drużyny walczą o mistrza. Dawno nie było takiego sezonu.

Na pewno nie w ostatnim wyścigu ;) Oczywiście to nie jego wina... a może jego? Ja tam go lubię i poniekąd cieszę się, że przerwał passę Hamiltona, jednak szkoda, że odbyło się to w taki sposób.

 

Oj dawno nie było takiego sezonu, święta prawda! Oby tak dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrowersja troche naciagana w ostatnim wyścigu w zeszłym roku bo po tytul jezdzi sie caly rok a tak wygladaly staystyki z sezonu wiec ciezko powiedziec ze verstappen nie zasluzyl

 

pobrane.jpeg

 

Co do ferrari to poskładali w koncu dobre auto ale ferrari to zawsze ferrari :D Potrafią błysnać strategią ale też potrafią zrobić coś tragicznego. Przy tak porównywalnych maszynach osobiście stawiam na red bulla ktory pokazal ze nie pęka pod presją.

 

Co do sainza to dobry kierowca ale nie najwyższego sortu i problem chyba w tym że on niechce się z tym pogodzić i próbując dogonić Leclerqa popełnia błędy. Taki Perez jezdzi na tyle na ile potrafi i tak tez powinien jezdzić Sainz.

 

Swoją drogą redbull tez bedzie mial ciezki orzech z perezem bo jednak sporo odstaje i moglby byc szybszy ale z drugiej strony jest solidny i stara sie pomagac.

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności