Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

F1


hibi

Rekomendowane odpowiedzi

Sytuacja Kubicy ze startu, która zaważyła na całym wyścigu. Trudna do oceny.
https://streamable.com/x80t8?fbclid=IwAR2c5Q0QFhrQpu9VWqK2F_R1BEAzkYb_XX90cdWTPZfxnCtzsPw8QXCu86Y
Za Sokołem:

"Carlos Sainz potrącił Pierre’a Gasly’ego, który z kolei zawadził o końcówkę skrzydła w samochodzie Roberta."
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy. Bolid do bani, ale nie każmy im na starcie jechać po drugiej stronie toru, żeby przypadkiem nikt w nich nie wjechał...

 

Ale wiem, gdzie WIlliams by się sprawdził:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wina zawsze jest tego kto jest z tyłu. Pytanie czy można było tego uniknąć? Tak samo jak czy można było uniknąć wjechania w bandę podczas Q.

Robertowi się nie udało, więc możemy założyć że nie było takiej opcji ;)

 

"...wiem, z jakiej sytuacji wyszedłem i... Nie jestem facetem, który daje się ponieść emocjom, ale ostatecznie, po tym wyścigu czułem, że to wielkie osiągnięcie." RK

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mi się spodobał jak po GP Australii Kubica się śmiał jak opowiadał to, kiedy w czasie w wyścigu jego inżynier pokładowy mówił mu, że ma dobre tempo jazdy, które jednocześnie było najwolniejszym tempem z całej stawki :D:D:) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padające dwa bolidy jednej stajni w tym samym czasie i na tym samym zakręcie - tego sobie nie przypominam, mimo że F1 oglądam od ponad 20 lat...

Vettel, to jednak ma cienką psychę. W RB, gdy bolid dominował i partner nie naciskał, jeździł niemal perfekcyjnie, teraz młody przycisnął, Hammilton tradycyjnie włączył tryb ataku i Seb ponownie się obraca. Ciekawe czy ma jakieś sesje ze sportowym psychologiem.

 

A w Williamsie ewidentnie mają problem z powtarzalnością części, czyli albo były robione po kosztach, albo na chybcika, oba przypadki źle świadczą o ekipie. Chociaż w sumie, to czy u nich jest coś, co można nazwać pozytywem? Chyba już Sirotkin przestał żałować, że ktoś inny będzie korzystał z owoców jego pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zgadzam się :)

Dobre monitory >= 6,5" bo na słuchawkach to nie je to :D

Ciekawe czy Robert ma jakiś plan na 2020 bo że mają bolid zeszłoroczny to już staje się oczywiste i za dużo z niego nie wyciągną - ważne że się angolom kasa zgadza :/ 

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Na chwilę włączyłem F1 ot tak na chwilę i widzę, że Kubica bardzo pewnie jedzie na ostatnim miejscu (za partnerem z zespołu), niezagrożony. Co oczywiście jest regułą tego sezonu. Spada kurs (zysk z obstawionego) ile można dostać za obstawienie, że Kubica wszystkie wyścigi ukończy na ostatnim miejscu :D .

 

To że jedzie trzeba było wyczytać z podawanych tablic wyników, bo jak komentowali to brzmiało jakby Kubica nie jechał w wyścigu :P

Edytowane przez Introverder
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Introverder napisał:

Na chwilę włączyłem F1 ot tak na chwilę i widzę, że Kubica bardzo pewnie jedzie na ostatnim miejscu (za partnerem z zespołu), niezagrożony. Co oczywiście jest regułą tego sezonu. Spada kurs (zysk z obstawionego) ile można dostać za obstawienie, że Kubica wszystkie wyścigi ukończy na ostatnim miejscu :D .

 

To że jedzie trzeba było wyczytać z podawanych tablic wyników, bo jak komentowali to brzmiało jakby Kubica nie jechał w wyścigu :P

 

Mysle zs mozesz sobie wpisac w CV ze masz doskonale opanowane https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Schadenfreude

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spinaj się tak, bo Ci kiedyś coś pyknie :) . Nie musisz się tak stresować wszystkim co przeczytasz i co postanowisz interpretować po swojemu :D, a możesz jak co poniektórzy czasem wrzucić na luz, :) , polecam :D. Chyba, że masz usilne parcie w zadku na potrzebę wyrażenia swojego oburzenia czyimiś uwagami czy komentarzem :) .

 

Piszę, bo jakoś nie mam problemu z pisaniem tego co widzę :)  i uważam, że dystans pomaga generalnie w życiu. A dodatkowo czasem wyśmiać coś, bo jak by Polak był w czubie wyścigu to by ciągle o nim mówili, a jak ostatni, to udają, że w ogóle nie startuje w wyścigu, co w sumie też jest zabawne :D . Znaleźli raptem 2 zdania na końcu, bo chyba głupio było nic nie powiedzieć :D  (biegi w Polsce/ich transmisja w telewizji też skończyły się, kiedy Justyna zaczęła osiągać słabsze wyniki, a jak Polacy nie grali na Mistrzostwach w piłce ręcznej, to raptem zaprzestali nawet informowania o wynikach i że są w ogóle mistrzostwa..) .

 

Zresztą i tak obecna F1 wygląda trochę jak żart w porównaniu z tym jak te wyścigi wyglądały jeszcze ileś lat temu.. Wszystkie te DRS-y, techniki pozwalające włączyć dodatkowe "nitro" w chwili kiedy się jest blisko rywala itp. dla mnie to jednoznaczne zaprzeczenie wyścigowej idei. 

 

Swoją drogą ciekawe ile Orlen utopił kasy w F1 :D . Nie znam szczegółów, ale "trochę" kasy musieli wyłożyć z pewnością i jest to fakt.

Edytowane przez Introverder
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Introverder napisał:

Swoją drogą ciekawe ile Orlen utopił kasy w F1 :D . Nie znam szczegółów, ale "trochę" kasy musieli wyłożyć z pewnością i jest to fakt.

 

Pewnie, że można śmieszkować ze wszystkiego, ale trzeba mieć trochę pojęcia o czym się pisze. Nie wystarczy napisać, że to "fakt" :)

Orlenowi kasa włożona w kontrakt na ten sezon zwróciła się pewnie jeszcze przed pierwszym GP.

To tak na początek - https://www.money.pl/gospodarka/kubica-zwraca-sie-orlenowi-spolka-liczy-zyski-6346472857847937a.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Introverder napisał:

Nie spinaj się tak, bo Ci kiedyś coś pyknie :) . Nie musisz się tak stresować wszystkim co przeczytasz i co postanowisz interpretować po swojemu :D, a możesz jak co poniektórzy czasem wrzucić na luz, :) , polecam :D. Chyba, że masz usilne parcie w zadku na potrzebę wyrażenia swojego oburzenia czyimiś uwagami czy komentarzem :) .

 

Piszę, bo jakoś nie mam problemu z pisaniem tego co widzę :)  i uważam, że dystans pomaga generalnie w życiu. A dodatkowo czasem wyśmiać coś, bo jak by Polak był w czubie wyścigu to by ciągle o nim mówili, a jak ostatni, to udają, że w ogóle nie startuje w wyścigu, co w sumie też jest zabawne :D . Znaleźli raptem 2 zdania na końcu, bo chyba głupio było nic nie powiedzieć :D  (biegi w Polsce/ich transmisja w telewizji też skończyły się, kiedy Justyna zaczęła osiągać słabsze wyniki, a jak Polacy nie grali na Mistrzostwach w piłce ręcznej, to raptem zaprzestali nawet informowania o wynikach i że są w ogóle mistrzostwa..) .

 

Zresztą i tak obecna F1 wygląda trochę jak żart w porównaniu z tym jak te wyścigi wyglądały jeszcze ileś lat temu.. Wszystkie te DRS-y, techniki pozwalające włączyć dodatkowe "nitro" w chwili kiedy się jest blisko rywala itp. dla mnie to jednoznaczne zaprzeczenie wyścigowej idei. 

 

Swoją drogą ciekawe ile Orlen utopił kasy w F1 :D . Nie znam szczegółów, ale "trochę" kasy musieli wyłożyć z pewnością i jest to fakt.

 

Ja sie niczym nie spinam bo jestem kibicem a to oznacza ze kibicuje tym mocniej im gorzej idzie. Po fatalnym wypadku po ktorym przeszedl 20 operacji wrocil po 8 letniej przerwie do scigania na najwyzszym szczeblu mimo ze ma nie do konca sprawna reke. Do tego jako jedynemu polakowi w historii udalo sie dostac do F1 i to w dodatku 2 razy. Skoro uwazasz ze zabawne jest to ze mu nie idzie to znaczy ze sam nic w zyciu nie osiagnales.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności