Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

F1


hibi

Rekomendowane odpowiedzi

Na tym torze może. Pytanie czy na każdym, bo kiedyś czytałem że on tam ma/miał z tą ręką że nie mógłby skręcić kierownica do oporu w ciasnych zakrętach które są na niektórych torach.


Jest szansa, że to już nieaktualne.


http://powrotroberta.blogspot.com/2017/06/hughes-kubica-odkry-ze-nie-ma-juz.html?m=1
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
5 minut temu, hibi napisał:

Robert jesteś i tak mistrzem ale czekamy na wisienkę na torcie... cokolwiek to znaczy (forza..)

Na marginesie Orlen zrobił interes życia .. 

 

A co jest nie tak z założonym przez Ciebie, poprzednim tematem?

 

😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku byłem na Węgrzech, na przyszły bilety zakupione na GP Austrii :)

 

 

To będzie najciekawszy sezon od ładnych paru lat. Dwóch topowych kierowców wchodzi w środek stawki (RAI i RIC) i oby trzeci, najważniejszy dla Nas, też wszedł do tego środka. To gwarantuje walkę i emocje, nie tylko między VET i HAM.  Do tego Leclerc, powinien być bardzo szybki, więc presja na ambitnym Vettelu. No i może w końcu Verstappen zacznie się liczyć w walce o mistrzostwo, bo to jest raczej nieuniknione. No i czuję i wierzę, że dla Roba to tylko kolejny etap w drodze do mistrzostwa. Wiem, że teraz to jego cel. To będzie dobry sezon 

 

Aaa, no i Russell, który może być dobrym i wymagającym partnerem dla KUB. Właśnie zdobył mistrzostwo F2, a rok temu GP3. Wydaje się być inteligentnym kierowcą, będzie chłonął jak gąbka.

Edytowane przez all999
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, hibi napisał:

Szczerze szukałem, :) podepnijcie proszę moderatorzy 

(odrazy takie złości?) 

 

Przecież jest uśmiech na końcu. Myślałem, że zapomniałeś, bo w końcu dawno tu nie pisaliśmy o F1 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś na Węgry jedzie ? ma 3 miejsca ? ;) 

Just now, sp5it said:

Williams jest tu ograniczeniem i tego Kubica nie przeskoczy.

Myślę że to nie jest cel Roberta :) ( koleś jeździ od 4 roku życia ponoć :) ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minutes ago, all999 said:

W tym roku byłem na Węgrzech, na przyszły bilety zakupione na GP Austrii :)

Mogę się poszczycić że cały dzień oglądałem na fejsie (miałem wolne w pracy ;) ) testy w 'reno' na Węgrzech, kibiców ma mega... z wielką wiarą .. albo cos wiedzieli ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam F1 od ponad 30 lat. F1 z MP4/4, manulane skrzynie, brak wspomagania, kontroli trakcji i abs to była czysta esencja ścigania się i umiejętności kierowcy. To se ne vrati.

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, all999 napisał:

W tym roku byłem na Węgrzech, na przyszły bilety zakupione na GP Austrii :)

 

 

To będzie najciekawszy sezon od ładnych paru lat. Dwóch topowych kierowców wchodzi w środek stawki (RAI i RIC) i oby trzeci, najważniejszy dla Nas, też wszedł do tego środka. To gwarantuje walkę i emocje, nie tylko między VET i HAM.  Do tego Leclerc, powinien być bardzo szybki, więc presja na ambitnym Vettelu. No i może w końcu Verstappen zacznie się liczyć w walce o mistrzostwo, bo to jest raczej nieuniknione. No i czuję i wierzę, że dla Roba to tylko kolejny etap w drodze do mistrzostwa. Wiem, że teraz to jego cel. To będzie dobry sezon 

 

Aaa, no i Russell, który może być dobrym i wymagającym partnerem dla KUB. Właśnie zdobył mistrzostwo F2, a rok temu GP3. Wydaje się być inteligentnym kierowcą, będzie chłonął jak gąbka.

Jakie to mniej więcej są koszta? Myślałem, czy by się nie wybrać na Węgry 2019.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
15 minut temu, Karmazynowy napisał:

Paskudne malowanie, tak okrutnie nijakie. Ciuchy jeszcze spoko.

 

Takie było moje pierwsze wrażenie. Ale im częściej oglądam zdjęcia, tym bardziej zaczyna mi się podobać. Zupełnie inne wrażenie będzie na asfalcie, a na pewno będzie łatwiej zlokalizować Williamsa w pierwszym zakręcie. W zeszłym sezonie często nie miałem pojęcia czy oglądam Williamsa, czy Saubera. Oczywiście w TV, bo na żywo różnice były lepiej widoczne. A bluzę i czapeczkę sobie pewnie sprawię przed GP Austrii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem... To może być najbrzydsze malowanie w stawce.

 

Ja w tym roku wybieram się pierwszy raz na wyścig F1. Padło na Circuit de Barcelona-Catalunya, jak zobaczę na żywo to wydam werdykt. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności