Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Test głośników 2.1 Modecom MC-MHF60U


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny test nowych Modecomów, tym razem bardzo fajne 2.1. Zapraszam :)

 

Po teście trzech zestawów głośników 2.0 z nowej serii Modecoma SHF przyszedł czas na model 2.1 – MC-MHF60U. Czy dodatkowy głośnik to zaleta, a może niepotrzebny dodatek?

MHF60U wpisuje się w stylistkę testowanych wcześniej MC-SHF56U, 80U i 120U. Model 2.1 został wyceniony na około 300 zł, czyli około stówkę więcej niż testowany niegdyś na Zakupku zestaw MC-MSF50. Ten ostatni otrzymał znaczek rekomendacji, zatem wymagania wobec sześćdziesiątek były wysokie.

 

Całość dostępna tutaj: http://zakupek.pl/test/glosniki/recenzja-modecom-mc-mhf60u/

 

11.jpg

Edytowane przez maciux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...

To ja dodam moją mini recenzję:

Można powiedzieć że miałem już ich 2 pary. Skusiły mnie: moc zestawu oraz pochlebne opinie o jakości dźwięku.
Oba zestawy były wadliwe, w obu był problem z subwooferem który grał naprawdę za cicho (jakby wzmacniacz mu padł. Mocniejszy bass dawał woofer z zestawu Logitech s220 (koszt kiedyś 80zł) z mocą suba 9W.)
Za pierwszym razem kupiłem je w sklepie stacjonarnym. Przy zwrocie dowiedziałem się że bardzo duży procent do nich wraca na reklamację.
Wczoraj natomiast odebrałem je z „owocowego” sklepu internetowego. Głośniki były już wcześniej rozpakowywane więc całkiem prawdopodobne że po dzisiejszym ich oddaniu ktoś je znów otrzyma mimo iż powiem że sa wadliwe.
Nie wiem czy warto dawać im jeszcze trzecią szansę bo i podobno nie są też zbyt trwałe (wystarczy poczytać w Internecie - pada trafo).

 

Zwykle nie jest dla mnie minusem że głośniki trzeba wyłączać z tyłu subwoofera (po prostu ich nie wyłączam) ale w tym przypadku trzeba to robić bo inaczej w nocy będziesz miał jasną, niebieską poświatę w całym pokoju (dioda na potencjometrze naprawdę mocno świeci).

Poza tym wejście line in zamiast słuchawkowego na potencjometrze to dyskwalifikacja jeśli chodzi o głośniki komputerowe. Nie wiem tez po kiego jest taki wielki.

Kabelki kolumienek krótkie ale to banał bo sa na zaciski więc idziesz do elektroniczego i kupujesz kable na jaką długość chcesz.

Co do samego dźwięku kolumenek to grają (na moje ucho) jasno. Dają sporo wysokich tonów w porównanu do s220.

I żeby nie było że to jakiś sponsor zapodaje zdjęcie:

gł.jpg

Edytowane przez GPR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności