Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Nauszne za ok. 300zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Poszukuję słuchawek nausznych za około 300 zł. Używam Iphone'a 3Gs oraz słucham z kompa. Słucham różnorodnego rodzaju muzyki ( w zależności od nastroju, rap, hip-hop, reaggea, rock, pop itd) , zależy mi na jak najlepszej jakości dźwięku, bass w miarę dobry itd.

Miałem Sennheisery, ale niestety nie wytrzymał kabel, poszukuję czegoś mocniejszego i wytrzymalszego. Zastanawiałem się nad AKG 618, ale on nie mają chyba wymiennego kabla oraz Sennheiser HD439. A co Wy moglibyście polecić? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sennheisery HD439/429 słuchałem i zdecydowane przypadły mi do gustu, przestrzenna scena, brzmienie nie męczyło, a dźwięk miał wysoką 'rozdzielczość'. Słuchałem jednak tylko w Saturnie z iPoda 2G -> FiiO E07K, porównując z przyniesionymi CAL!ami. Porównanie wypadło zdecydowanie na korzyść Sennheiserów i planuję CAL!e na HD439 wymienić.

 

Najlepszymi słuchawkami w tej cenie pozostaną dla mnie JVC HA-RX700, które po kilku modyfikacjach biją na głowę słuchawki kosztujące nawet >800zł. Niezbyt nadają się jednak na chodzenie po ulicy i są raczej typowo domowymi słuchawkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszymi słuchawkami w tej cenie pozostaną dla mnie JVC HA-RX700, które po kilku modyfikacjach biją na głowę słuchawki kosztujące nawet >800zł. Niezbyt nadają się jednak na chodzenie po ulicy i są raczej typowo domowymi słuchawkami.

A o jakich modyfikacjach myślisz? :) Bo ja w tym temacie jestem zielony.

Znalazłem także

Słuchawki Pioneer HDJ-500 T-K.

Jakieś opinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszymi słuchawkami w tej cenie pozostaną dla mnie JVC HA-RX700, które po kilku modyfikacjach biją na głowę słuchawki kosztujące nawet >800zł. Niezbyt nadają się jednak na chodzenie po ulicy i są raczej typowo domowymi słuchawkami.

A o jakich modyfikacjach myślisz? :) Bo ja w tym temacie jestem zielony.

 

Zdjęcie części materiału przyklejonego nad przetwornikami (banał, rękami wszystko można zrobić), wytłumienie tyłu słuchawek, podłożenie gąbek pod dość cienkie fabrycznie pady. Jednak także nie mają wymiennego kabla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności