Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki do 250 zł :)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Poszukuję słuchawek do użytku w domciu. Moje aktualne Fatal1ty (tak, wiem że shit, więcej nie chce :3) powoli się rozlatują, mianowicie na niskim basie zaczynają pierdzieć. Możliwe że coś się tam dostało do środka, lecz nie rozkręcę ich zanim nie kupię nowych słuchawek. Poszukuję czegoś do 250 zł. Maksymalnie. Wolałbym aby były nowe, chociaż używek od razu nie skreślę, jeżeli będą warte swej ceny. Najwięcej słucham rapu, a to polskiego, a to amerykańskiego. Co mi podejdzie. Na drugim miejscu jest metal, ale jego w porównaniu do rapu jest 10-15%. Na trzecim Reggae, ale to z 5% tylko. Myślałem nad SL Hd330, żeby sobie sprowadzić z thonmanna przy zamówieniu zbiorowym, lecz odrzuciłem ten pomysł. Ogółem myślałem o jakiś superluxach, ale aktualnie nie widzę nic ciekawego z ich asortymentu. Także czekam na waszą inwencję.

Dziękuję i pozdrawiam.

Edytowane przez Kodziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie Superlux to AKG K520 - osobiście bardziej je lubię za przyjemniejsze brzmienie.

Edytowane przez Perul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje do domu trochę przy małe. Najwygodniejsze są chyba takie co całe małżowiny zakrywają. Poluję aktualnie na Audio Technice, mógłbyś może coś z niej doradzić? Nad superluxami się zastanawiam, lecz tylko nad modelem HD330. A na to musiałbym czekać do następnego zamówienia, aktualne chyba już skończone :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K520 są bardzo fajne, niesamowicie wygodne mimo raczej małych muszli, welurowe pady wykonują świetną robotę. A brzmienie bardzo przyjemne, w metalu przy gęstej grze może być czasem ciutkę za miękko (bez takiego uderzenia młotem w łeb), ale do rapu i reggae w moim odczuciu będą idealne.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem was, lecz aktualnie posiadam SM P30 i następnych małych nie chcę, wolałbym coś większego. Wiem, że może są mega opłacalne, lecz 2 pary małych... Równie dobrze mógłbym używać P30, lecz jakbym miał w nich trochę dłużej siedzieć, to raczej nie bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K520 są zdecydowanie wygodniejsze od HD330 z oryginalnymi padami. Dopiero wymiana na welurowe, albo skarpetkowy mod mogą coś zmienić.

Sam pałąk tez wygodniejszy i przewiewniejszy w K520.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności