Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] DOKANAŁOWE DO 160 ZŁ (HIP-HOP, RAP)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak w temacie, potrzebowałbym słuchawki DOKANAŁOWE, które będą idealne do hip-hopu, rapu.

cena do 160zł z przesyłką najlepiej, ale wyjątki też uznam, jeżeli rzeczywiście będą warte swojej ceny.

 

póki co strasznie każdy z kim rozmawiałem ceni sobie
1. SoundMagic E10 - jak myślicie, nadadzą się do tego stylu muzyki?

2. podobają mi się - http://tnijurl.com/philipsy/ - wydają się być dobre, tylko jedyne co odstrasza to cena.

3. znalazłem takie same, tylko troszkę technicznie gorsze, ale nie jestem jakimś wymagającym, że potrzebuje mocy za 300zł, więc chyba nie zauważę róznicy w uszach? http://www.euro.com.pl/sluchawki/philips-she9000-10.bhtml?from=skapiec
wygląd taki sam tylko jak mowie dane się troszkę różnią, a różnica w cenie prawie 100 zł.

 

chciałbym abyście mi doradzili tutaj które z tych byłyby najlepsze, ewentualnie doradzić jakieś inne które będą się nadawały a będą lepsze albo tańsze a mimo wszystko jakościowo tak samo, dodam że mimo iż słuchawki grają a nie wyglądają to też patrze na design, więc jakiś kawałek plastiku raczej mnie nie zachwyci.


słuchawki będą do potrzebuję do telefonu - blackberry 8520 x)

pozdrawiam.

Edytowane przez Skays
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w sumie mnie zadziwiłeś, bo jak czytałem wypowiedzi na innych forach w sumie o tych słuchawkach, to moze nie były najlepsze ale nie zeby grały koszmarnie, ogólnie twierdzili że są średnie. ale faktycznie może tak być.

 

brainwavz nie podchodzą mi. jakieś inne typy może ? jestem otwarty na wszelkie propozycje. x)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brainwavz m1, r1 lub m5 co tu dużo mówić wszystkie recki masz na Zakupek.pl. Ew. E10 będzie trochę mniej basu.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności