Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Cowon U2 nie widzi plików muzycznych


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Posiadam U2 od 2006 roku, zawsze pamiętałem, żeby nie formatować wbudowanej pamięci aż do wczorajszego dnia. Po formacie i wgraniu mp3, urządzenie włączyło się. Następnie zostałem poproszony o wybór języka chyba, chińskie znaczki lub USA. Po wyborze załadował się odtwarzacz z informacją NO FILES. Po usunięciu i ponownym wgraniu mp3 odtwarzacz dalej nie widzi plików (format plików na pewno poprawny, przed formatem wszystko działało). Sprawdzenie wersji firmware pokazało najnowszą 1.68, więc chyba nici z ewentualnego upgrade'u. Czy ktoś ma jakiś pomysł, co zrobić, żeby urządzenie znowu odtwarzało mp3?

 

Może ktoś posiada U2 i mógłby udostępnić pliki software'owe, które usunął format? Sam już nie wiem, co robić. Próbowałem wgrać jeszcze raz firmware 1.68 wg http://support.cowonamerica.com/supportcentral/index.php?_m=knowledgebase&_a=viewarticle&kbarticleid=8, ale bez efektu zatrzymałem się na kroku 8, w tym momencie włączyło się już ładowanie U2 przez USB, a proces upgrade'u nie chciał się rozpocząć (proces upgrade'u prezentowany na windowsie zatrzymał się w pewnym momencie i stale szukał urządzenia).

 

Jeśli nie będzie możliwości odratowania poczciwego U2, przesiądę się być może na IRivera E40, widziałem, że w tematach "Co kupić" jest często polecany. Wolałbym jednak zostawić pieniądze na inną inwestycję :)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Jawor86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Cześć,

 

Spokojnie mógłbym oddać do sklepu we Wrocławiu. Słyszałem, też że podobno te modele mają też wyciągane karty sd, trzeba tylko odkręcić urządzenie. Może taka operacja też będzie możliwa?

 

Czy ktoś może mi wskazać, skąd pobrać archiwalne wersje firmware dla U2?

Edytowane przez Jawor86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności