Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Słuchawki Nauszne, wokółuszne - 100-120zł


Rekomendowane odpowiedzi

cześć. potrezbuje słuchawek do 100zł +- 20zł. mam sennheisery hd201 lecz grają bardzo słabo i myślałem że to będzie fajny sprzęt ale wole je komuś dać jako prezent a sobie kupić lepsze. co polecacie? Słucham głównie muzyki elektronicznej czyli np. dnb, dubstep, czasami jakiś hip-hop i rock wpadnie. gram jescze dużo w gry (50% muzyka, 50% gry).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem że posiadłem właśnie te DJ-ki i o ile fabryczne grają i tak jak na tą cenę nieźle (moim zdaniem mają za dużo basu) to po wykonaniu moda opisanego w jednym z wątków zaczyna się niezła zabawa.

 

Chociaż musisz spróbować bo do DnB, dubstepa i tym podobnych basik wali w bębenki

 

One naprawdę potrafią fajnie zagrać a i za wiele nie trzeba wydawać.

 

Zobaczymy jeszcze co da wymiana kabla ale mimo wszystko jak na tak niskie koszta polecam w pełni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wyżej napisałem, to są takie same słuchawki, tylko pod inną nazwą i z innym kablem. Mody starczą, recabling malo daje (ponoć)

 

Z cal? No może nie przesadzajmy.... Ale duzo im chyba nie brakuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego, zamiast zasypywać co rusz pytaniami, które tutaj przewijają się nawet kilkanaście razy dziennie, poczytaj istniejące już wątki, recenzje, a PRZEDE WSZYSTKIM idź do sklepu i poproś o odsłuch tych Superluxów. Uszy są różne u każdego, a Internet pozwala tylko w każdym takim temacie podawać te same modele. Pójdziesz, porozmawiasz z panem w sklepie, posłuchasz i wtedy sam sobie odpowiesz na każde zadane pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Superluxy ładnie grają chyba je kupie. A co sądzicie o dokanałowych sluchawkach? Myślę nad brainwavz alpha. Czy to by się nadawało w grach/muzyce? Bo może dom to superluxy a na dwór jakieś słuchaweczki dokanałowe/douszne(chyba te 1) do 50zł. Co byście polecali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności