Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Problem życia z wyborem


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie kochani.
Od ponad miesiąca już mam siekę. Sam już nie wiem, czego chcę, a każdego następnego dnia natrafiam tylko na coraz to nowsze modele, idąc za głosem forum, testów i poradników. Na początku się napaliłem na Sony zx600, potem xb600, no ogólnie na firmę Sony. Miałem już je na głowie/na uszach i całkiem dość mi spasowały, no może oprócz tego przytłumienia wokali, które jest dość popularnie opisywane tu i tam. Właściwie do wczoraj brałem tę firmę za 99% szans. Chcę przeznaczyć koło 200 max (albo i więcej, jeśli dalej będę taki niezdecydowany i być może nałapię więcej hajsu). Zainteresowały mnie ogółem kolejno:

SONY XB600

Aerial7 Chopper2
Shure SRH240
(dziś trafiłem i strasznie mnie kręci) Brainwavz HM3

Wiem, że co człowiek, to inne ucho, inne wrażenia i odczucia, ale czy jeśli można by było wyśrodkować, to co polecacie? Może tak jeszcze dodam, skoro niektórzy przywiązują do tego wagę, słucham głównie ambientu, płynnych brzmień, ale i też elektroniki ogółem. Mnóstwa basów chyba nie potrzebuję (stąd odrzuciłem serię xb Sony). Już koleżanka mi mówi, że kasy zbyt wiele wydawać nie ma po co, bo i tak się same po jakimś czasie rozgrzeją. Co robić? Co wybrać? Jestem serio wyczerpany tematem i zmęczony, a chcę słuchawki jak najlepsze i jak najtańsze (wiadomo) już. Się rozpisałem. Proszę o pomoc! :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxell Retro DJ to to samo co Brainwavz HM3 tylko z innym nadrukiem i 3x tańsze !!! (potwierdzone!!!)

 

 

Swoje zmodowałem: http://forum.mp3store.pl/topic/91224-mod-maxell-rdjrebrandy-min-brainwavz-hm3/

 

i grają jeszcze lepiej :)

Edytowane przez snuffmajster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam od siebie jeszcze tyle, że też mnie interesowały Sony v55 (nie wiem, co mam z tą firmą), no i nie najważniejszy, ale liczy się też dla mnie wygląd/design, żeby to jak siodło na świnię nie wyglądało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Maxell Retro DJ to to samo co Brainwavz HM3 tylko z innym nadrukiem (potwierdzone!!!)'

 

Wojtek z mp3store z Łodzi porównywał i twierdzi że HM3 jednak minimalnie lepsze. Co do xperii x8 i Maxelli, nie jest to szczyt marzeń, ale jest tutja synergia. Korzystam z tego zestawu jako portable. Ja o wiele bardziej wolę jednak połączenie sl 681 + xperia x8 - tutaj jest naprawdę ładnie, juz więcej z xperii nie usłyszymy. Jednak taki zestaw tylko do domu, bo te superluxy na zewnątrz się nie nadają. Maxelle jak na zamknięte też idelanie nie tłumią...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Maxell Retro DJ to to samo co Brainwavz HM3 tylko z innym nadrukiem (potwierdzone!!!)'

 

Wojtek z mp3store z Łodzi porównywał i twierdzi że HM3 jednak minimalnie lepsze. Co do xperii x8 i Maxelli, nie jest to szczyt marzeń, ale jest tutja synergia. Korzystam z tego zestawu jako portable. Ja o wiele bardziej wolę jednak połączenie sl 681 + xperia x8 - tutaj jest naprawdę ładnie, juz więcej z xperii nie usłyszymy. Jednak taki zestaw tylko do domu, bo te superluxy na zewnątrz się nie nadają. Maxelle jak na zamknięte też idelanie nie tłumią...

 

Minimalnie. Ale czy aż na tyle, żeby płacić 3x więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności