Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

MP3 do SL HD660 (150 Ohm)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nazwą i 2-3 tygodniowym czekaniem na przesyłkę.

 

Kurier szybciej przywozi ;)

 

Akurat od zoltych braci zamawiam sporo i jak idzie poczta to fakt, i ponad miesiac moze isc ale jak kurierem to szybciej. No i w tym przypadku jak napisza prawdziwa wartosc wraz z shipem to clo mam jak w banku :(

 

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wzmak puścili bez cła, a kosztował niecałe 180 dolców i nie było żadnych giftów itp. Kwestia szczęścia.

I jakby co, to tu jest taniej:

http://www.aliexpress.com/item/Brand-New-Cube-C30-HIFI-MP3-Player-Media-Player-4GB-Free-Shipping/451783067.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wzmak puścili bez cła, a kosztował niecałe 180 dolców i nie było żadnych giftów itp. Kwestia szczęścia.

I jakby co, to tu jest taniej:

http://www.aliexpress.com/item/Brand-New-Cube-C30-HIFI-MP3-Player-Media-Player-4GB-Free-Shipping/451783067.html

 

Taniej ale wysylka EMSem a tam jest DHL ,)

 

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N2 ponoć ma sporo mocy, biorąc pod uwagę opinie nt. jego dźwięku także powinien pasować. O ile tylko jesteś w stanie zdzierżyć jego wady użytkowe...

 

Ja od siebie proponuję iPoda Video, sam uzywałem takiego zestawu przez jakiś czas przenośnie (właściwie był to iMod, ale jedynie w domu podłączałem go pod wzmaka). W pociągu nie przekraczałem połowy skali. Jeśli nie słuchasz bardzo głośno to spokojnie powinno Ci starczyć skali, a będziesz miał jeszcze w zapasie.

Pod względem dźwięku także odpowiadał mi ten zestaw, był stosunkowo uniwersalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N2 ma skopany soft. Jeden z powodów dlaczego mam C60 a Nanite jest w rezerwie.
No ale do N2 można wgrać soft z C30 ;)

A nie chcesz przypadkiem się pozbyć tego N2? :D

 

Własnie dostałem wzmacniacz E11 i na "pierwszy ucho" wydaje mi się, że spokojnie ten wzmacniacz pociągnie HD660 :D

 

Ale tak czy siak, przydał by się jakis playerek ;)

Edytowane przez djmarco83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup najpierw N2, może da sobie radę bez wzmaka?

Łatwo powiedzieć, gożej zrobić :(

 

Chce kupić ale... N2 jest jeden na allegro za nie małe pieniądze. C30 w polsce nieosiągalny. Nie chcę narazie zamawiać z chin ale jak nie będę miał wyjścia to zamówię. Na razie czekam na oferty u nas na forum i obserwuję allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to za problem zamówić coś z Chin? zakładasz paypala, 5 minut roboty. weryfikujesz konto (prosta sprawa), potem płatności to banał - 3 kliknięcia i masz nadane pieniądze. już więcej roboty zabiera przelanie kasy z własnego konta na paypala :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to za problem zamówić coś z Chin? zakładasz paypala, 5 minut roboty. weryfikujesz konto (prosta sprawa), potem płatności to banał - 3 kliknięcia i masz nadane pieniądze. już więcej roboty zabiera przelanie kasy z własnego konta na paypala :D

Prosze. Az taki tepy nie jestem. Pisalem juz, ze bardzo duzo zamawiam z chin ale na razie nie bede stamtad zamawial. A dlaczego? Niech to zostanie moja tajemnica.

 

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale do N2 można wgrać soft z C30 ;)

A nie chcesz przypadkiem się pozbyć tego N2? :D

Ten soft od C30 jest właśnie skopany. Ale i tak lepszy niż od N2, który jest czasami niemal nieużywalny.

A swojego N2 na razie się nie pozbywam, poza tym za pięknie nie wygląda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sansa + E11? i nie będzie zamulało?

 

Używałem Clip+ z E11, który wszedł mi w miejsce MxM (który był za duży). Można powiedzieć, że było ok. Dla mnie ogólnie E11 to porażka, ale by dodać więcej mocy ostatecznie może być... chociaż w portable wystarcza zdecydowanie E6 (który wg. mnie jest lepszy).

 

Nie wiem co Ci chłopie poradzić. Może jakiś soniacz? Mają pseudo wyjście Line out i grają ciepło przyjemnie.

 

Po za tym już kiedyś to tłumaczyłem świat audio dzieli się na playery 1)dno 2)słabe 3) dobre 4)topka i inne udane modele. Ja bardziej stawiam na półkę niż konkretny model. Sam zostałem przy T4G nano 6G i Wave (lepszy odpowiednik P3 i dzwoni :D ) i nie zamierzam już za niczym się oglądać (wszystkie te 3 modele są z topki. Dźwiękowo mógłbym je bez niczego zamiennie używać, ale u mnie użytkowo spełniają inne funkcje).

 

Clip+ sam w sobie należy do dobrych odtwarzaczy, gdyby nie dawał ciała na wzmaku to byłby w topce pewnie ze swoimi parametrami. Podłączenie go do wzmaka może wsporo wnieść ale dalej będzie trochę do tyłu.

 

Możesz pomyśleć o Samsungach R1/R0 (ten drugi koniecznie ze wzmakiem bo sam daje ciała w impedancji wyjściowej)

Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, ze juz brak propozycji? ;)

 

N2 czy tez C30 w EU nie znalazlem a szkoda bo bardzo chcialbym miec ten playerek. Wiele o nim czytalem ale widocznie na czytaniu sie skonczy.

 

Dzisiaj bawilem sie tym wzmacniaczem u znajomego w studio na roznych sluchawkach i jednak zdecydowanie mi nie podszedl. Jednak pokrece sie za E07k a jak ktos jest zainteresowany zakupem E11 to zapraszam na PM ;)

 

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności