Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] otwarte, outdoor- znawcy mile widziani


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam sluchawek, ktore musza spelniac warunki:

-cena do 250 zl

-nauszne, naglowne najelepiej czaarne i solidne wygladem i rozmiarem przypominajace sony mdr v150,

-sluchawki beda uzywane tylko na zewnatrz (outdoor), glownie do jazdy na rolkach czy rowerze

- mozliwe najlepsza jakos dziweku (zasadnioczo to chyba oczywiste), slucham kazdego gatunku: death metal, rock hiphop elektronika, jazz,

- i uwaga... sluchawki maja byc OTWARTE,

chodzi o to ze jezdze agresywnie na rolkach i rowerze i desce i uwierzcie mi ale otwarte sluchawki uratowaly mi kilkakrotnie zycie I

dlatego Sluchawki musza byc koniecznie w 100 procentach otwarte.

 

Wydaje mi sie ze wymagania mam dosyc skomplikowane, zwlaszcza aspekt zwiazany z ta otwartoscia sluchawek zaweza dosyc i filtruje i dlatego trudno mi cos wlasciwego wyszukac.

 

Mam nadzieje ze znajda sie tu ludzie, specjalisci, ktorzy dopasuja cos i wybiora dla mnie.

Dodam jeszcze ze do tej pory te wszystkie wymagania spelnialy sluchawki MDR-v150 sa niebywale wytrzymale na wode pot i uderzenia, sa otwarte i skromnie z wygladu ale nistety jakos dziweku pozostawiaj wiele do zyczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, wyglada na to ze rzeczywiscie masz racje, chociaz tego nie rozumiem ... te sluchawki w ogole nie wyciszaja ani nie tlumia otoczenia.

Wyglada na to ze w ogole nie ma co ise kierowac tym co podaje producent... mozliwe ze w tym wypadku musialbym wyprobowac te mdr zx600 albo mdr zx300

w kazdym razie ponawiam prosbe... moze ktos jszcze zna jakies lsuchawki spelniajace powyzsze wymagania i niewygluszajace otoczenia.

Edytowane przez rydyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu zamknięte nie mają jakiegoś mega poziomu izolaji, wyciszają od powiedzmy 10 do 20db , w przypadku jak jest z 10db to faktycznie bez wiedzenia o tym można tego nie zauważyć, że cokolwiek to wycisza - w przypadku 20 jest już nieco lepiej, ale wciąż to nie jest mega tłumienie, że zaraz przestaniesz słyszeć głosy ludzi dookoła, po prostu będą odrobinę cichsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra oblivion a co moglbys powiwedziec o tych mdr zx600 i zx300 ? strasznie mi sie podobaja z wygladu (czarne) no i wygladaja na dosyc soldne w sensie ze odpoerne na rozne wypadki. Domyslam zsie ze jakosc dziweku bedzie nizsza niz w tych v-jays ale interesuje mnie jak jest z wygluszaniem otocznia tych wspomnianych zx600 i zx300?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności