Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] słuchawki portable do 170 zł


Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich potrzebuje nowe słuchawek portable cena do 170 zł

słuchawki z jakimi miałem wcześniej do czynienia to CAL! (ogólnie dobry dzwięk, bas i separacja ) i AKG 514mk II (dobry wokal, nie męczą uszu ,trochę mało basu ale bez przesady to nie jest koniecznością)

nie są one dla mnie ale będe pisał jakby były, tak mi będzie łatwiej

myślałem żeby polecić Koss porta pro , V-Jays. Kpp średnio się podobają, ale za to wyglądają na wygodne przez ten system regulacji docisku

ale żadnych z nich nigdy nie słuchałem ani nie trzymałem w ręku, ma ktoś jakieś inne propozycje ???

 

muzyka jaka będzie grała to klubowa ,rap ,hip-hop radio , i będzią grały z takim grajkiem jak mój czyli clip + lub telefon

Edytowane przez buba008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akg k518 Tapatalk 2

stare dobre 518 :) dużo osób je poleca

będą dobre na rower, bieganie ?

będą lepsze od v-jays? Bo czytałem dużo w sumie o a-jays ale z tego wychodzi że to bardzo dobra firma i jest lepsza od nuforce i innych oczywiście w swoim przedziale cenowym myślałem że V też będą równie dobre

Edytowane przez buba008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V-jays będą zdecydowane jaśniejsze i bardziej zabalansowane od AKG K518 które moim zdaniem są lekko zamulone . V-jaysy to otwarte i zaskakująco dobre słuchawki , mnie trochę uciskały, ale z czasem pałąk się uformował i leżały bardzo wygodnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności