Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Nie Ma Rzeczy Doskonałych X5..


Kenwo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam B)

Jest tego sporo

 

1. Joy nawigacyjny z pierwszej wersji rodem ze Star Trek-a Galaxy :ph34r:

2. Gumowa Zaślepka na "subpacka" ;)

3. Sam Subpack :unsure:

4. Troche większy ekranik :D:blink:

 

Teraz troche technicznie :D

 

1.Zastosowanie przed wzacniacza klasy Clear Digital Amp

2.Chip (proc) odpowiedzalny za wyswietlanie grafiki interfejsu (wyeliminowanie klatkowania ) :angry:

3.Związać sie z Firmą Kenwood :lol:

 

 

Hi-End :D

----> http://www.kenwood.co.jp/j/products/home_a...0gb9/index.html <----

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli z cyklu kazda sroka swoj ogonek chwali :-)

 

ad1-joy navi bardzo dobre rozwiazanie -po 5minutach obcowania

operujesz z wprawa po doskonalym menu,

ad2-zaslepka no coz mozna sie jej pozbyc,

ad3-fakt,ze rozwiazanie niefortunne,ale tez ma swoje dobre strony

ad4-kto chce wiekszy -kupuje A2,X5 nie jest do ogladania filmow

czy tez przegladania zdjec!

 

odnosnie Kenwooda

iAudio ma przedwzmacniacz klasy Pure Sound Audio :-)stad ta dynamika 95dB

wyeliminowanie klatkowania w interfejsie --paranoja totalna -cos ty chlopie wymyslil chyba przy ogladaniu klipow video-powtarzam do video --A2

zwiazac sie z f-ma Kenwood -tja zycze firmie Kenwood tylu egzemlarzy sprzedanych playerow co iAudio sprzedalo X5--!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

czyli z cyklu kazda sroka swoj ogonek chwali :-)

 

"ad1-joy navi bardzo dobre rozwiazanie -po 5minutach obcowania

operujesz z wprawa po doskonalym menu," <------ subiektywizm jest tobie tak bliski jak Japonia do Polski :rolleyes:

 

 

 

 

"ad2-zaslepka no coz mozna sie jej pozbyc," <----- o ile zyjesz w hermetycznym środowisku bez kurzu niczym Michael Jackson :lol:

 

"ad3-fakt,ze rozwiazanie niefortunne,ale tez ma swoje dobre strony" <---"Każdy punkt widzenia jest równie dobry" ;)

 

"ad4-kto chce wiekszy -kupuje A2,X5 nie jest do ogladania filmow

czy tez przegladania zdjec!" <----- nie chodzi tu o klatkownianie w clipach czy video , domyśl sie "chłopie" :)

 

odnosnie Kenwooda

iAudio ma przedwzmacniacz klasy Pure Sound Audio :-)stad ta dynamika 95dB <--- jedyna produktywna myśl z twojej strony B) "moim zdaniem" dziekuje za wiadomosc nie wiedzałem :)

 

 

"wyeliminowanie klatkowania w interfejsie --paranoja totalna -cos ty chlopie wymyslil chyba przy ogladaniu klipow video-powtarzam do video --A2"<---- znów sie powtarzasz bardziej ekonomicznie by było abyś to dodał to "ad 4" :rolleyes:

 

"zwiazac sie z f-ma Kenwood -tja zycze firmie Kenwood tylu egzemlarzy sprzedanych playerow co iAudio sprzedalo X5--!!!" <----- teraz widze ze niamsz pojęcia o firmie Kenwood , co do ilosci sprzedanych playerow to niejest to zaden odnośnik co do kalsy produktó jednocześnie nie neguje tu firmy COWON :)

 

 

Kenwo ten Kenwoodzik jest taki sam hieend jak X5.

 

Co do opisanych wymagan... wiesz, X5 dalej wygyrwa testy pomimo tego co wypisales. Cos w tym chyba jednka jest?

 

Oczywiście

Jest Super Soczystym Playerem sam takowy posiadam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clear Digital Amp - a co to? Za Chiny Ludowe nie wiem co to może być z technicznego punktu widzenia. :huh:

Pure Sound Audio - a to co znowu? :blink: Nie ma takiej klasy wzmacniacza. Może być wzmacniacz klasy A, AB, B i pochodne, np. H.

 

Najlepsze by było zastosowanie przedwzmacniacza Best Pre-amp Chip firmy NEC, czyli Never Existed Corporation. :lol:

 

Jak chcecie rozmawiać o zagadnieniach technicznych, to wolałbym widzieć nazwy proponowanych rozwiązań układowych, bądź symbole konkretnych układów i ich producentów. Nie przerzucajmy się nic nie znaczącymi hasłami handlowymi, bo to jest po prostu śmieszne. Co do Kenwooda - robi dobre segmenty hi-fi 19", tostery i niedrogie głośniki samochodowe. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majkel:

nie wiem czy zauwazyles,ale cytuje:

"iAudio ma przedwzmacniacz klasy Pure Sound Audio :-) "

bylo pisane w tonie zartobliwym stad na koncu emotikon

PSA podobna nazwa jak twoja n"Nigdy Nieistniejacca Korporacja"

 

a mialo na celu wlasnie podkreslenie, jakie nazwy producenci

wymyslaja aby kupic klienta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majkel:

nie wiem czy zauwazyles,ale cytuje:

"iAudio ma przedwzmacniacz klasy Pure Sound Audio :-) "

bylo pisane w tonie zartobliwym stad na koncu emotikon

PSA podobna nazwa jak twoja n"Nigdy Nieistniejacca Korporacja"

 

a mialo na celu wlasnie podkreslenie, jakie nazwy producenci

wymyslaja aby kupic klienta!

Zauważyłem zbyt późno, żeby poprawić lub skasować posta :( Emotikon się nieco zamaskował, a ja szybko czytałem.

 

Tylko nie PSA! Oni zrobili mój samochód. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

O ile zaslepka to zaden problem, subpack to nic takiego (bo ja z mojego X5L to muzyki slucham, a nie wykorzystuje bez przerwy jako dysk).

 

X5 nie jst juz najnowszym odtwarzaczem - stad postrzegamy to jak wyswietla wideo nie najlepiej (ale wg mnie jest b. dobrze).

 

Ale zgadzam sie ze joy ma swoje wady.

Trwalosc - dbalem o mojego, ale po 5 miechach joy wysiadl.

 

Niby go naprawilem, ale czuc ze jest taki... niepewny, teraz uzywam tylko pilota na wszelki wypadek.

 

No coz... trza czekac na X7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności