Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] jakie doki kupić


Rekomendowane odpowiedzi

pytanie jak w temacie, zastanawiam się nad pl 11 i w sumie już jestem do nich przekonany tylko nie jestem na bieżąco z słuchawkami i może jest coś jeszcze godnego zastanowienia. Będą grały z clipem + i czasami z neo v .

 

Ważne żeby miały dobrą izolację i były lekkie, będą to moje pierwsze słuchawki dokanałowe i chce ich docelowo używać latem podczas jazdy na rowerze.

Edytowane przez buba008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słucham muzyki klubowej ,rap, hip-hop , i sporo poprostu radia, a kwota to w sumie jak najmniej ale do powiedzmy 90zł, chociaż to i tak dużo bo jak da się coś sensownego za 50 kupić to będzie ok :) chociaż wiem że im więcej tym lepie, ale te słuchawki będą moimi pierwszymi dokami i nie wiem czy wogóle mi przypasują ale też nie chce kupić takich za 20 zł bo do takich można się zrażić czasami nie potrzebnie. Czytałem że pl11 mają w zestawie pianki i silikony oraz grają dobrze więc myśle że warto byłoby zacząć właśnie od nich.

Nie pisze czego oczekuje od słuchawek bo nie miałem z dokami wcześniej do czynienia miałem za to wcześniej CAL! dzwięk w nich bardzo mi się podobał, mam teraz Akg 514 mk II i dżwięk też jest fajny szczegółnie dobrze słychać w nich hip hoppowe wokale ale przez swoją budowe mają mało basu.

Edytowane przez buba008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba szkoda zachodu jednak chyba kupię pl 11 albo pl 21

chyba że macie jeszcze jakieś propozycje może np. A-Jays one lub coś innego

 

 

edit:

a jak bym miał więcej sianka(150) to które byście polecili np. A-Jays three, A-Jays two , NuForce NE-6 ??

jak mają się pl 11 do A-Jays two ??

Edytowane przez buba008
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niedawno kupiłem tutaj na forum za chyba 30 pln Awei ES-Q3, słucham muzyki podobnej do Twojej i jestem mega zadowolony :)

ciekawe te słuchawki

 

wiem na pewno ze roznica pomiedzy Ajaysami 1 i 2 jest duza na plus, i ktos podawal ze miedzy 2 a 3 tez jest duza na plus, chociaz tego to juz nie wiem

widzę że miałeś 1 i 2 ja właśnie naczytałem się o 2 że są dobre ale średnio wygodne

jestem właśnie ciekawy jak się mają pl 11 do A-Jays two

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minusem plaskiego kabla jest to, ze ten efekt mikrofonowy jest bardziej odczuwalny, ale jakos mi to nie przeszkadzalo, troche mniej sie platal tez ^^

Hmmm.... W sumie to nie pamietam juz szczerze... z nuforcow tez ciekawe moglyby byc te -> http://allegro.pl/nuforce-ne-770x-ne770x-idealne-wysylka-gratis-i3031360503.html

Badz drozej, ale tez imho warto -> http://allegro.pl/sluchawki-nuforce-n700x-rev2-poprawione-sklepy-i3015859924.html

A co do Ne-6 to musialbym sie siostry dopytac, bo to ona uzytkowala, ktore jej sie bardziej podobaly, z tego co pamietam lepiej tlumily od ajaysow, tak lepiej siedzialy w uchu :D

Edytowane przez sklerotyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności