Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne do 300-500zł


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Od jakiegoś czasu staram się ogarniać troche ten temat, ale skoro trafiłem na to forum to uznałem, ze warto się popytać, a może coś się podsunie nowego.
Otóż szukam słuchawek, tak jak w temacie nausznych, cenowo do 500 zł. Słuchawki typowo wyjściowe, w domu nie mam potrzeby ich używania.

 

 

Typ słuchawek: nauszne,

Zastosowanie: wyjściowe

Gatunki muzyki: rock, alternatywa, blues, jazz, pewnie czasem troche klasyki.

Kwota: mniej więcej 500zł

Źródło: Wzmacniacz Rotel w domu, wyjściowo Ipod albo xperia.

Sklep: Obojętnie, pewnie kupie tam gdzie taniej :)

 

Słuchałem Marshall Major, Yamaha hph-200.
Tak naprawdę zastanawiam się też nad B&W P3, ale to troche przewyższa mój aktualny budżet.
Macie coś godnego polecenia ? Co myślicie o Grado np. SR60 lub SR80?

Edytowane przez guthec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co do słuchawek to z tych przez ciebie wybranych polecam Grado SR60 albo Marshalle Majory. Dlaczego ? Zarówno jedne jak i drugie mają dosyć specyficzne brzmienie co jednym odpowiada a drugim nie ale pewne jest to, że jako słuchawki do rocka , alternatywy i bluesa nadają się idealnie. O Grado nie będę się rozpisywał bo miałem 2 razy na uszach i pomimo tego ,że mam fajne wrażenia to sercem jestem przy moich Marshallach ^_^ Pod Ipoda czy smartfon będą doskonałym rozwiązaniem. Łatwo się je napędza przez co dają z siebie sporo nawet na sprzęcie przenośnym. W domu na wzmaku pokażą dodatkowo pazur wypełniajac dźwiękiem wszystkie płaszczyzny. Bass nie dudni jak w niektórych DJskich Senkach. O wykonaniu nie będę się rozpisywać bo wiadomo ,że jest na wysokim poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz myszor, ale jak jeszcze raz przeczytam, że Marshall Major to super słuchawki, genialne wykonane i super grające, to chyba ochaftam klawiaturę, i prześle Ci rachunek za czyszczenie. Polecanie komus kału, żeby dołączył w nieszczęściu jest conajmniej sadystycznym sposobem ulżenia własnemu losowi.

 

Please STOP!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde myslisz, ze jak skasowales sobie z profilu, ze jestes z łodzi, to admini nie podadza informacji z jakiego adresu piszesz ?

Módl się chłopie, żebym Cie kiedys nie dorwał. A trudno nie bedzie, bo pewnie bedziesz jedynym pryszczatym małolatem na piotrkowskiej w Marshallach...



proszę o nie kasowanie postów kolegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grado się nie nadają na zewnątrz. Masz sporo tematów o portablach. Nie będę powtarzał treści które się już pojawiły. Poszukaj trochę.

 

Jak nie przeszkadza Ci rozmiar to dopłać i poszukaj używek K550, a potem rekabluj lub rejackuj (z przycięciem kabla) sobie

 

Jeszcze używki Fidelio L1 by pasowały o ile nie przeszkadza Ci wyciek dźwięku i lubisz bardziej funowy charakter


A jak chcesz coś stricte portable to w komisie są chyba jeszcze pro DJ100 powinny się wpisać w twoje gusta i zostanie Ci trochę hajsu.

 

Oczywiście zawsze polecam odsłuch przed zakupem ;)

Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się uda znaleźć w tej cenie, to warto poszukać Shure SRH750DJ.
HD380 są całkiem dobre, choć spor nauszniki nie każdemu przypasują na zewnątrz.

A tak to to co poleca Pan Prawnie Mózgu - zwłaszcza K550 z tej listy, ale nówek nie znajdziesz w tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich , mam pytanie dotyczące iriver s100 i słuchawek.Obecnie posiadam Soundmagic P30 i jestem zadowolony ale pojawiasię nieodparta chęc poprawy jakosci dzwięku...słucham w formacie flac ,chciałbym wydać około 500-600 pln na słuchawki nauszne przenośnie zamknięte ,odtwrzające dobrze wokale , z dobra przestrzenią ,nie wiem czy jestem na dobrym tropie myśląc o Audio-Technica ATH-ES7 .proszę o pomoc , wiem że najlepszy jest odsłuch pragnę przy waszej pomocy wytypować 2-3 typy i odsłuchać przed kupnem.

ps.dziękuję za odpwiedzi, pozdrawiam sztein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... nie wiem jak z tym źródłem będzie, ale pokusiłbym się o ATH-M50, genialne monitorki, a podobno dodatkowy atut taki, ze potrafią świetnie zagrać i z przenośnymi odtwarzaczami, chociaż ja je miałem na głowie podłączone do wzmacniacza, więc nie mogę potwierdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności