Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Sklep w Łodzi zamknięty do 20-02-2013


WojtekC

Rekomendowane odpowiedzi

Sklep w Łodzi otwarty bedzie od 21-02-2013 w normalnych godzinach pracy. W czwartek 21-02 jedynie wyjątkowo od 11:00

 

 

13-02-2013 sklep w Łodzi zamknięty - mam wizyte u lekarza, na dzień dzisiejszy nie ma mnie tylko dziś. Po wizycie będę wiedział więcej.

Niestety straciłem 3h u lekarza rodzinnego aby dostać skierowanie do ortopedy, ze skierowaniem objechałem pół Łodzi, najbliższy termin jaki udało mi się uzyskac to piatek. Z tego powodu sklep w Łodzi zamknięty będzie do końca tygodnia. Przepraszam i zapraszam do sklepu online. W pilnych sprawach - 512277285 :)

 

Mam skierowanie do szpitala na zabieg, nie wiem jak długo to jeszcze potrwa - nie wiem kiedy przyjmą mnie do szpitala. Na razie zapraszam do sklepu online.

Edytowane przez WojtekC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego sie nie spodziewałem... Najbliższy termin przyjecia do szpitala i zabiegu udało mi się załatwić na 3 października 2013, a wyobraźcie sobie w jednym ze szpitali podali mi termin ...sierpień 2014!

Mam uszkodzoną łąkotke, nie mogę chodzić, a przynajmniej nie bez wspomagania się laską. Jak wyglądać ma moja praca do czasu zabiegu? Odpowiedź lekarza: A co mnie to obchodzi? To nie wie pan w jakim kraju żyje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz w szpitalu w jakimś mniejszym mieście. Tam mogą mieć miejsce. Ewentualnie popytaj o ceny w prywatnym szpitalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego sie nie spodziewałem... Najbliższy termin przyjecia do szpitala i zabiegu udało mi się załatwić na 3 października 2013, a wyobraźcie sobie w jednym ze szpitali podali mi termin ...sierpień 2014!

Mam uszkodzoną łąkotke, nie mogę chodzić, a przynajmniej nie bez wspomagania się laską. Jak wyglądać ma moja praca do czasu zabiegu? Odpowiedź lekarza: A co mnie to obchodzi? To nie wie pan w jakim kraju żyje?

 

To chyba naprawdę nie wiesz w jakim kraju żyjesz:(

Mi szczęka opadła gdy miałem dokładnie odwrotną sytuację. Spodziewałem się przynajmniej półrocznego terminu do badania, a tu tylko niecały miesiąc czekałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności