Skocz do zawartości

Odtwarzacz mp3 + słuchawki (do 250zł)


Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że to mój pierwszy post tutaj, witam wszystkich serdecznie... siemka, joł, dobry wieczór ^_^. Nawiązując do tematu, chciałbym kupić odtwarzacz mp3(ewentualnie mp4) z nie najgorszymi słuchawkami w zestawie lub oddzielnie. Zależy mi na jak najwyższej jakości dźwięku :o, a jeżeli chodzi o kwestie ceny... mój budżet to 250 zł. Czekam na wasze sugestie bądź pytania odnośnie playera :lol:.

PS. słucham rapu(Cypress Hill, Hemp Gru, O.S.T.R)

Pozdr. Kez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie to Sansa Clip+ będzie raczej najlepszym wyborem, albo dołóż jeszcze 50 zł, kup Cowona E2 i za +/- 100 zł słuchawy. Ze słuchawek polecam:

 

dokanałowe - a-Jays One, Soundmagic PL11, Brainwavz Alpha - z naciskiem na te ostatnie

 

nauszne - Superlux HD681, Koss Porta Pro, Maxell Retro DJ, Philips SHL3000 - z naciskiem na te pierwsze

 

Poza tym poczytaj trochę forum, podobnych tematów jest kupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojemność, ekran wymagany? Słuchawki: nauszne, dokanałowe?

Pojemność nie musi być jakaś monumentalna, spokojnie wystarczyłoby mi 2-4GB, ekran nie koniecznie, a jeżeli chodzi o kwestie słuchawek do dokanałowe :P

 

 

W tej cenie to Sansa Clip+ będzie raczej najlepszym wyborem, albo dołóż jeszcze 50 zł, kup Cowona E2 i za +/- 100 zł słuchawy. Ze słuchawek polecam:

 

dokanałowe - a-Jays One, Soundmagic PL11, Brainwavz Alpha - z naciskiem na te ostatnie

 

nauszne - Superlux HD681, Koss Porta Pro, Maxell Retro DJ, Philips SHL3000 - z naciskiem na te pierwsze

 

Poza tym poczytaj trochę forum, podobnych tematów jest kupa.

Sansa Clip+ bardzo popularne mp3, znajomy zakupił sobie takie cudeńko na allegro, lecz po dosłownie 2 miesiącach zaczął świrować, nie włączał się za każdym razem, czasem muza się wieszała... możliwe, że rzucał nim po ścianach, nerwica.

Cowon E2 opinie na jego temat są podzielone, będę musiał się dobrze zastanowić(tu rozmieszczenie przycisków i ten śmieszny design :unsure:), ale naprawdę ciekawa rzecz. Słuchawki Brainwavz Alpha za tą cenę i jakość, jezu nigdy sam bym się do nich nie dokopał, staryy :lol:, wielkie dzięki. Został jeszcze odtwarzacz ;) jakieś propozycje?

 

A co sądzicie o Fuze+ razem z słuchawkami Brainwavz Alpha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do słuchawek to polecam Sony MH1c - tylko nie żałuj i kup za 100zł, żeby Ci się nie trafiły podróbki. A odtwarzacz - Sansa Clip +/zip :) Bardzo fajnie się razem to zgrywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cowon E2 - Ciekawy player z charakterem :D sam go posiadam i z czystym sumieniem polecam, intuicyjnie sie go obsluguje

Clip - Miałem dwa modele i oba sluzyly mi po 2 lata / rok bo oba zostaly wyprane :D ale nie były jakies inwazyjne, wszystko hulalo jak trzeba ale i tak imho lepszy Cowon E2

 

A co do słuchawek dokanałowych np takie jak koledzy wyzej polecaja

A co do słuchawek nausznych to Superlux HD668B badz Maxel Retro DJ z modami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności