Jump to content
Sign in to follow this  
Kamil1989

Lexicon Alpha mikrofon shure a gry

Recommended Posts

Witam.

Posiadam Dac Lexicon Alpha wraz z podłączonym do niego po XLR mikrofonem shure sv 200. Wszystko jest ok w programach takich jak teamspeak, skype, mumble czy nawet jak testowałem streamowanie/nagrywanie to też było słychać mikforon. Jednak w przypadku gier czy to przez steama czy "normalnych" gier (bf2, starcraft) pomimo wyboru odpowiedniego źródła dźwięku nic nie słychać z mikrofonu.

System to windows 7 pro x64.

Czy ktoś ma jakiś pomysł, który może naprowadzić mnie na rozwiązanie probemu?

- system zaktualizowałem,

- wgrywałem najnowsze sterowniki,

- robiłem reinstalacje,

- w windowsie ustawione domyślne urządzenie.

Z góry dziękuje za pomoc.

Kamil

PS. Czy mój DAC będzie odpowiedni do hd380 pro?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By majkel
      W niniejszym wątku będę zamieszczał informacje o nowościach i promocjach Ear Stream.

Obecnie polecam:
      1) wzmacniacz słuchawkowy Headonic Basic + para interkonektów SunRise 1m RCA za 3000zł 2) wzmacniacz słuchawkowy Headonic Basic + para interkonektów SunRise 1m RCA + U-Sabre USB TCXO DAC upgradowany + kabel USB Extreme 1.6m za 4000zł
      3) wzmacniacz słuchawkowy Headonic Basic + para interkonektów Entry 1m RCA + U-Sabre USB TCXO DAC upgradowany + kabel USB Optimal 1.6m za 3000zł

Zawsze można też zaglądnąć tutaj. Ponadto przypominam, iż do wzięcia są dwa egzemplarze Sonic Pearl czarne w bardzo atrakcyjnych cenach. Jest możliwość upgradu wzmacniacza do układu Headonic, który w nowych egzemplarzach zastąpi "serce" pochodzące od Black Pearl. Jest też kilka projektów przebudowy zasilacza Sonic Pearl w związku z większymi możliwościami nowego układu wzmacniającego i będę je testował w ramach dostępnego czasu.
    • By THABAL
      Planuję zakup DAPa. Chcę uzyskać jak największą jakość dźwięku w tym pułapie cenowym (do 1400zł). Oprócz dźwięku zależy mi na funkcji DACa- ważne żeby działał z systemem MacOS, ale też i Windows 10. Na chwilę obecną mam dwóch kandydatów Shozy Alien+ i Colorfly c10. Ze względu na słabą dostępność c10 i jego problemy z baterią skłaniam się jak narazie ku alienowi, ale nie wiem czy jako DAC działa z MacOSem. 
      Jednak wiem, że Wy jesteście bardziej doświadczeni ode mnie, dlatego czekam na Wasze opinie i propozycje w tej kwestii  
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy