Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko. To mój pierwszy post na tym forum także witam wszystkich i z góry przepraszam jeżeli zły dział.

 

Mam zamiar kupić słuchawki bezprzewodowe do telefonu. Tak jak patrzę na allegro to nie mam zbytnio dużego wyboru.
Moje nowe słuchawki nie mogą być duże. Chodzę całe życie w bluzie z kapturem dlatego muszą się pod nim zmieścić. Odpadają też raczej muszlę, bo będę się czuł jak idiota mając słuchawki na kapturze. Moim faworytem są http://www.plantronics.com/us/product/backbeat-go i taką cenę jestem w stanie dać ok. 200 -230 PLN za słuchawki. Mogą oczywiście być jakieś tańsze ale osobiście nie znalazłem nic coby mi odpowiadało.

Plantronics Back Beat 903 http://www.ceneo.pl/5755458 - jakoś podchodzę do nich strasznie sceptycznie. Niepodabają mi to jak są zbudowane, spora część słuchawki jest za uchem, nie wiem dlaczego ale drażni mnie to.
Nokia BH-503 http://www.ceneo.pl/1073060#tab=reviews - pałąk za szyją
NOKIA BH-505 http://www.ceneo.pl/6737929 - też sztywny pałąk za za szyją. No i to nokia z z tego co wiem to oni raczej robią słuchawki do rozmowy.

Creative WP-250 http://www.ceneo.pl/14640566 Mam sentyment do tej firmy ale czytałem kilka recenzji i w każdej opisujący stwierdzał że słuchawki są tak dziwnie zrobione że po używaniu ich 30 minut zaczynają boleć uszy.

A jeszcze dlaczego chce bezprzewodowe. Problem polega na tym że o ile dbam o słuchawki to nie ważne czy kupię jakieś padaczki za 20 pln czy moje EP-ki to zawsze ale to zawsze kręcąc się po mieście/autobusie/kuchni(uczę się w techniku gastronomicznym i czasami z powodu ochoty wymordowania idiotów z mojej grupy muszę posłuchać muzyki dla relaksu) zawsze pada mi jedna słuchawka. Nie chce wydać 180 PLN(po kalbu) na słuchaweczki żeby je za 6mc stracić. Proszę o pomoc, wasze opinie.

 

Działajcie miłego dnia. Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

505 nie polecam, pałąk nie lezy na głowie tylko odstaje przez co podczas np biegania strasznie skaczą, nie można też w nich leżeć.

 

Weź pod uwagę jeszcze MW600

Te słuchawki też obczajałem. Ale nie rozumiem na dobrą sprawę to jest zwykły moduł BT i podłączone do niego słuchawki. Nie wiem dlaczego ale coś mi w nich nie pasuje. Jak dla mnie to jest dodatkowe urządzenie a nie słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ci słuchawki Arctic Cooling Arctic SOUND P311 mam je od kilku lat i są bardzo dobre. Świetna jakość dźwięku, całkiem niezły mikrofon, prosta obsługa przez przyciski znajdujące się na prawej słuchawce. Wyglądają, na trochę plastikowe, ale są bardzo wytrzymałe i przeżyły niejeden upadek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Ci słuchawki Arctic Cooling Arctic SOUND P311 mam je od kilku lat i są bardzo dobre. Świetna jakość dźwięku, całkiem niezły mikrofon, prosta obsługa przez przyciski znajdujące się na prawej słuchawce. Wyglądają, na trochę plastikowe, ale są bardzo wytrzymałe i przeżyły niejeden upadek ;)

Plastikowy pałąk nie będzie mi odstawał od szyi? Chyba taki sam problem co z słuchawkami od nokii. Ale mówię chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dość małą głowę, więc trochę mi odstaje, ale to nie jest problem nawet jak się nosi czapkę, uwierz mi. Poszukaj tych słuchawek w sklepach w swoim mieście i przymierz :)



A jeżeli chodzi o bieganie, energiczny taniec czy inne ćwiczenia, to nie ma szans żeby spadły z głowy. Sprawdzałam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ich przewaga jest taka, że mozesz podpiąć inne słuchawki.

Jak dla mnie to żadna przewaga bo znów będę posiadał długi kabel ;/

Ja np skróciłem sobie kabel ze starych słuchawek i mam go teraz idealnie dopasowanego. No ale zawsze to kabel:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dość małą głowę, więc trochę mi odstaje, ale to nie jest problem nawet jak się nosi czapkę, uwierz mi. Poszukaj tych słuchawek w sklepach w swoim mieście i przymierz :)

 

A jeżeli chodzi o bieganie, energiczny taniec czy inne ćwiczenia, to nie ma szans żeby spadły z głowy. Sprawdzałam ;)

Piękna ;) wierzę Ci naprawdę ale jakoś nie przemawiają do mnie Twoje słuchawki :P

Ich przewaga jest taka, że mozesz podpiąć inne słuchawki.

Jak dla mnie to żadna przewaga bo znów będę posiadał długi kabel ;/

Ja np skróciłem sobie kabel ze starych słuchawek i mam go teraz idealnie dopasowanego. No ale zawsze to kabel:)

Posiekać cebulę w drobną kostkę czy obrać ananasa przy kliencie? Nie ma sprawy ale daj mi lutownice i spoiwo to umieszczę je wszędzie tylko nie w miejscu lutowania ;D. W życiu nie podjął bym się krojenia działających!! słuchawek bo nie zadziałały by już nigdy więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności