Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Akcja wymiany


WojtekC

Rekomendowane odpowiedzi

Czy nadal prowadzona jest akcja wymiany ipodów Nano 1G?

Jeśli tak to w jaki sposób sprawdzić czy mój podlega wymianie?

Pisanie do oficjalnego serwisu nic nie daje - zero odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu pójdź do serwisu i tam spytaj :) Tylko uważaj na serwisy, które żądają od Ciebie opłaty za wysłanie odtwarzacza do Apple - w Rzeszowie na trzech oficjalnych dystrybutorów tylko jeden nie żąda od Ciebie pieniędzy, a, moim zdaniem, pozostałe dwa robią to bezprawnie.

 

A odpowiadając na Twoje pierwsze pytanie: tak, akcja jest nadal prowadzona. Jest o tym napisane na stronach Apple :) Firma ta ma również kilka innych programów wymiany, jak np. wymiana pękających obudów w MacBookach White, czy wymiana dysków 1TB w Makach Pro.

 

Co do sprawdzenia na własną rękę, w informacji od Apple napisane jest, że kwalifikują się iPody produkowane między wrzesień 2005, a grudzień 2006, możliwe, że po S/N można to jakoś sprawdzić, ale niestety nie wiem gdzie. Jednakże u mnie w Rzeszowskim serwisie, w którym ja i Night zawsze oddajemy iPody do tej pory żaden nie został zwrócony (a było już tego trochę), więc prawdopodobieństwo zwrotu wysłanego iPoda jest nikłe, jeśli naturalnie nie ma widocznych śladów otwierania jego obudowy czy też uszkodzeń mechanicznych wewnątrz.

 

http://www.apple.com/pl/support/ipodnano_replacement/

Edytowane przez x X x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz w google "apple nano replacement" program i w angielskim jej odpowiedniku tam gdzie masz do wyboru link z serwisami w polskiej wersji, a angielska kaze wybrac panstwo w dasz sobie usa i masz mozliwosc sprawdzenia po sn.

 

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nano 6g a nie 1g

Wiem że 6g ale jakbym sprzedawał to plusik finansowy za pojemność jest.

Niestety nie mogę sprawdzić tak jak podałeś Piter. Wybieram usa, wpisuje serial...i każe mi podac moje dane adresowe w usa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja wymieniłem w środę w krakowskim oddziale Imad, tak że akcja cały czas trwa ;) Polecam obsługę, bardzo profesjonalna (aż się zacząłem zastanawiam czy nie przejdę na iPhona), w poniedziałek oddałem iPoda 1g, w środę już odebrałem nowiutkiego iPoda 6g z 8GB. Wcześniej kontaktowałem się mailowo, po przesłaniu numeru seryjnego odpisali (w 30 min) że mój iPoda nadaje się do wymiany :)



Skoro Cie przekierowało na dane adresowe to na 95% łapiesz się do wymiany :D

Edytowane przez aRnI85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja wymieniłem w środę w krakowskim oddziale Imad, tak że akcja cały czas trwa ;) Polecam obsługę, bardzo profesjonalna (aż się zacząłem zastanawiam czy nie przejdę na iPhona), w poniedziałek oddałem iPoda 1g, w środę już odebrałem nowiutkiego iPoda 6g z 8GB. Wcześniej kontaktowałem się mailowo, po przesłaniu numeru seryjnego odpisali (w 30 min) że mój iPoda nadaje się do wymiany :)

 

Skoro Cie przekierowało na dane adresowe to na 95% łapiesz się do wymiany :D

Miałeś sam odtwarzacz czy razem z pudełkiem itp.?

Ja kilka-kilkanaście miesięcy temu wymieniłem kilka sztuk w iSpocie w Galerii Krakowskiej, miałem same odtwarzacze, później wysłałem brata, żeby zaniósł tam nastepnego, ale powiedzieli mu, że musi mieć pudełko.

Później już nie próbowałem ich wymieniać, bo te stare Nano schodziły na Allegro prawie po 300 zł. Za 6G z wymiany wziąłbym 350, a wtedy czekało się na nie po 2 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja wymieniłem w środę w krakowskim oddziale Imad, tak że akcja cały czas trwa ;) Polecam obsługę, bardzo profesjonalna (aż się zacząłem zastanawiam czy nie przejdę na iPhona), w poniedziałek oddałem iPoda 1g, w środę już odebrałem nowiutkiego iPoda 6g z 8GB. Wcześniej kontaktowałem się mailowo, po przesłaniu numeru seryjnego odpisali (w 30 min) że mój iPoda nadaje się do wymiany :)

 

Skoro Cie przekierowało na dane adresowe to na 95% łapiesz się do wymiany :D

Miałeś sam odtwarzacz czy razem z pudełkiem itp.?

Ja kilka-kilkanaście miesięcy temu wymieniłem kilka sztuk w iSpocie w Galerii Krakowskiej, miałem same odtwarzacze, później wysłałem brata, żeby zaniósł tam nastepnego, ale powiedzieli mu, że musi mieć pudełko.

Później już nie próbowałem ich wymieniać, bo te stare Nano schodziły na Allegro prawie po 300 zł. Za 6G z wymiany wziąłbym 350, a wtedy czekało się na nie po 2 miesiące.

 

Jeśli ktoś Twojemu bratu powiedział, że potrzebne jest pudełko i akcesoria, to zwyczajnie robił go w ch... Piszę to tak tylko informacyjnie - nie jest to potrzebne do wymiany.

Edytowane przez x X x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w iSpocie. Oczywiście nie wiedzieli o co chodzi, sprzętu nie przyjęli. po rozmowie z "kierownikiem" dali mi wizytówkę do serwisu w Radomiu, że tam mogę sobie wysłać. Ogólnie nie mili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedziałeś, że jesteś w sprawie programu wymiany ipoda nano pierwszej generacji? Jeśli tak to cóż, współczuję takiej niedouczonej obsługi w tym sklepie. Jak u Ciebie jest jakiś inny sklep Apple to udaj się do nich.

Edytowane przez x X x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet wydrukowałem ten link o całej akcji - powiedzieli mi praktycznie wprost: spadaj. Jest jeszcze jeden sklep, podjadę w weekend, zobaczymy. Jakbym ja się zachował tak u siebie jak oni w stosunku do mnie to już pewnie hałas był by na forum jak diabli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności