Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Dokanałówki ~200zł


Rekomendowane odpowiedzi

- Witam chciałbym kupić nowe dokanałowi obecnie korzystam z CX 300II (kupione w mp3store) jednak zaczęły charczeć przy odpowiedniej głośności co jest mocno denerwujące.

- Muzyki której słucham to mi, rock, metal symfoniczny, czasem muzyki elektronicznej.

- Zastanawiam się nad Jays J-Jays ale to chyba są jakieś stare słuchawki bo ciężko je dostać podobają mi się również a-jays 3 lub 4 jednak boję się ze słuchawki te będą mi wypadać z uszu a tego bym nie chciał chyba że słuchawki te nie mają tego problemu, Kolejne słuchawki które mi się podobają to: NuForce NE-770X Przezroczyste ale nie wiem czy są dobre? Generalnie chciałbym kupić coś lepszego od tych CX300II bo trochę się nimi rozczarowałem, pieniądze trochę wydane w błoto i fajnie bybyło jak słuchawki nie rozlecą sie jak te CX po ok 2,5 latach (a słuchawki te byłe raczej szanowane).

- Słuchawki podłączane głownie do HTC Wildfire S oraz Laptopa.

Edytowane przez misiu007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A-Jays nie maja problemu z wypadaniem, przynajmniej w przypadku moim i siostry ^^ 2,5 latek z sluchawkami dokanalowymi? Imho to szmat czasu ^^

Rozważ jeszcze Nuforce NE-700X (nie znam tych ne770x), badz Brainwavz R1, Pro Alpha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności