Skocz do zawartości

HisoundAudio Nova N3


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

Przypadkiem spotkałem się z nowym (albo dla mnie nowym) produktem HisoundAudio Nova N3.

- Integrated the high resolution DAC, portable earphone amplifier and MP3 player

- Slim body, powerful output and full of musicality

- Superior resolution makes the music extremely detailed

- High fidelity listening experience with music vigor and dynamism from higher output of about 4 times

- Widest soundstage and three-dimensional scaled music

- Excellent separation of instruments

- Deep solid bass, lush and detailed mids, extremely smooth and extended highs

- Touch keypad with audio recording function and superior FM radio quality

- 3 pairs of earphones bundled to pair with the N3

 

Player type: HiFi grade music player

Storage capacity: 16GB + external microSD card slot up to 32GB (Class 4 and below)

Screen cize: 1.8 inch TFT colour screen

Output power: 50 mW

Playback time: > 20 hours

Formats supported: MP3, WMA, WAV, Part of APE (limited), FLAC

USB type: mini USB 2.0

Battery capacity: 400mAh

Frequency response range: 15 - 25,000Hz

S/N: > 96 dB

FM Radio frequency coverage : 87-108MHz, 76-90MHz

Dimensions: 93 x 42 x 8.5mm

Weight: 60g

Colour: Champagne golden

Stock earphones: PAA-1 Pro, Tabour, Wooduo 2

Nova.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie możemy tylko o nim poczytać. Widziałem go na ebayu - cena koło 800 zł. Za model N3. Jest też tańszy N1 za około 500 zł.

Nie wiem czy mają gapless...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Battery capacity: 400mAh Hmm...Joke ?

dlaczego joke? przecież to nie jest tak mało, ipody video mają coś w tych okolicach a muszą napędzać dysk

A nie 1400? Wydaje mi sie,ze powiekszone baterie do ipodow mialy 2200 mAh czy jakos tak. Moj H320 ma chyba 1300 mAh. Tylko,ze one maja dysk a ten player wazy 60g!!! To naprawde niewiele. Nie podejrzewam ip nano wieksza baterie zwlaszcza 6g, ktore w iSpocie podpinaja pod Q701 :D

 

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ipody Video 5G 30 gb miały najmniejszą baterie bodajże 550 mAh . Czas odtwarzania koło 14h. To skąd tu przy znacznie większej mocy wyjściowej i o 1/3 mniejszej baterii ma się wziąść 20h ?

Raczej robienie z klientów głupa.

No prosze Cie...jak było podane w tym temacie iPod mial DYSK co jest dosc pradozerne...

Tak jakby powiedzieć,ze zasieg samochodu zalezy tylko od pojemnosci baku....

 

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Już kiedyś na ten odtwarzacz trafiłem na head-fi tzn. kiedy jeszcze opisywali prace nad nim w fazie prototypu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety Hisound zaczyna bazować mam nadzieję, że nie tylko brendować odtwarzacze innych producentów kolegom polecam popatrzeć na teclast x30 i jego soft, jest to Nova za 39$, miałem go i gra to całkiem fajnie ale jak na konkurenta Sansy. Najbardziej mnie denerwuje jednak cała ta ściema dotycząca projektowania NOWEGO odtwarzacza :)

Edytowane przez ossomac
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności