Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

[ROZWIĄZANE] Słuchawki z Mocnym Basem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!, przymierzam się do zakupu słuchawek, rodzaj muzyki jaki słucham to przeważnie Techno, trance, electro, więc związku z tym potrzebuję jak najlepszych słuchawek, w rozsądnej cenie, co możecie mi polecić?, dodam że zastanawiałem się nad SENNHEISER HD201, czy to dobry wybór?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli potrzeba bassu, to rzeczywiście HD 202 będą dobre :D Ostatnio ten syf nawet podrożał, z nieznanych mi przyczyn. BTW, ile setek tematów o brzmieniu "słuchawki z mocnym basem" da się założyć? Zamiast zakładać kolejny temat, proponuję trochę cierpliwie poczytać.

Edytowane przez daroq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem wam szczerze że ja akurat jestem fanem dobrego basu... i jak jest jego dużo;), słuchawek będę przeważnie używał w pociągu, na spacerach, i czasami w domu, budżet to ok. 200zł.

 

a widzę że jest wersja HD 202, jak i HD 202 wersja 2, czym się różnią od siebie, i jeżeli miał bym wybierać po między HD 202, a AKG K518, to które byście polecili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry bas jest w k520, bardzo fajne słuchawki, grają linowo. Wg. mnie świetne do elektroniki - bas schodzi bardzo nisko i jest do idealna ilość ( nie rozrywa głowy i można słuchać przez długi czas)

 

Mozna kupic do 200zł. Sam słucham też muzyki elektronicznej, house, jungle, d'n'b, czasem też techno i minimal. Jak dotąd to były najlepsze słuchawki do tego repertuaru jakie miałem u siebie.

Przede wszystkim na plus w nich jest jakość basu i nie wycofana średnica, dzięki czemu dzwiek jest fajnie wypełniony i nabiera masywności. Łatwo je napedzić, moga słuzyć tez jako portable, chociaz nie tłumia zbytnio hałasu, no i sa bardzo wygodne i lekkie. Jedynie nauszniki są małe, o ilę to może przeszkadzać.

 

 

#### Teraz napisałes dopiero, że bardziej do portable.. więc raczej odpadają.

Edytowane przez minczin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sennki mają jedna zaletę - nie tną w uszy wysokimi tonami

powiem wam szczerze że ja akurat jestem fanem dobrego basu... i jak jest jego dużo;), słuchawek będę przeważnie używał w pociągu, na spacerach, i czasami w domu, budżet to ok. 200zł.

 

a widzę że jest wersja HD 202, jak i HD 202 wersja 2, czym się różnią od siebie, i jeżeli miał bym wybierać po między HD 202, a AKG K518, to które byście polecili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zgodzisz sie ze jest go duzo. A ludzi nie intersuje dobry bas. tylko duzo basu.

To w takim razie XB300, choć ja nie chciałbym na nich słuchać.

 

Wiele razy słuchałem hd202, na różnych źródłach, i przepraszam, ale ten ich "bas" jest jak dla mnie nie do zaakceptowania :>

Zgadzam się w 100%.

 

Z wymienionych przez autora zdecydowanie K518.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz ich używać poza domem to k518 będą lepsze również dlatego że są zamknięte, czyli lepiej izolują hałas z zewnątrz, a i inni nie będą słyszeć czego aktualnie słuchasz w pociągu/autobusie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Nie chcę zakładać kolejnego tematu o słuchawkach z mocnym basem, to podepnę się tutaj. To mój pierwszy post, więc liczę na wyrozumiałość. Przedarłem się przez forumowe FAQ'u i polecane modele, ale dalej jestem w kropce, więc zdecydowałem się zapytać

 

Oczekiwania takie jak powyżej czyli dobry, mocny bas.

 

Budżet - ile mniej tym lepiej, ale oczywiście rozumiem, że jak coś ma być dobre to za darmo być nie może, rozwiązania tak do około 150 zł byłoby dla mnie optymalne.

 

Sprzęt na którym słucham, to zwykły netbook i Nokia Lumia 800, także bez rewelacji.

 

Punkt odniesienia - Sony MDR-XB500

 

Generalnie mógłbym takie kupić, jak dla mnie grają rewelacyjnie, chociaż tego oczekiwanego basu to mają nawet za wiele i czasem mi się wydaję, że nic oprócz basu nie mają :) ale odpadają ze względu na rozmiar. Potrzebuję czegoś co można używać przed komputerem w domu, ale także przy wyjściu na uczelnie, czy głównie w pociągu, bo bardzo często się przemieszczam.

 

Myślałem o XB-300, bo mniejsze, tańsze i basu mniej, ale pewnie dalej tyle ile bym oczekiwał bo tylko model niżej, albo o Sennheiser HD 202, ale na forum, dość mocno krytykowane. AKG 518 niestety za drogie dla mnie :(

 

Pomyślałem, że może wyjściem będzie jakieś hybrydowe rozwiązanie. Coś w miarę taniego do domu + pchełki do telefonu. Czytałem o Vediach, na aukcjach można tanio kupić, a jak na taki rozmiar to ponoć basu w nich nie brakuję. Tylko czy model SRS-300 czy SV-500? różnica w cenie ok. 20zł. Może polecacie jakieś inne modele?

 

i czy wogóle takie rozwiązanie będzie lepsze niż jeden uniwersalny model, bo kupić dobre dwie pary słuchawek za wymienioną kwotę, to może być problem. Jeśli jeden model to co najlepsze...

 

btw. Phillips Shibuya cóż to jest ? z wyglądu rewelacyjne, nic na forum nie znalazłem, na necie rozpiętość cenowa sporo, i inne oznaczenia po 5205, ale to tak przy okazji pytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności