Skocz do zawartości

Jaki odtwarzacz do sennheiser hd 555 ? Wielka prośba o pomoc.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jestem nowy i jest to mój pierwszy temat na forum. Chcialbym podkreślic ,ze jestem troche laikiem w sprawie , którą ruszę .

 

Otóż jestem posiadaczem sluchawek firmy sennheiser hd 555 od paru dobrych miesiecy i niestety od samego początku podłączam je do zwyklego taniego odtwarzacza mp3 i laptopa . Strasznie dlugo czytalem różne fora ,porady przed zakupem sluchawek ,które mogą okazac sie naprawde dobre do ok . 400 zl i naprawde posiadać dobrą jakość dzwieku. Padło na senki hd 555 . Majac te sluchawki zaczalem szybko szukac odpowiedniego odtwarzacza do tych sluchawek ,niestety nigdzie nie znalazlem jakies dobrej wypowiedzi i porady ,same dylematy ,same ,,myśle'' ,które zaraz ktos krytykował i stawial na inny odtwarzacz ,kiedy nastepni robili dokladnie to samo lub nie mieli zielonego pojecia na temat tego jaki odtwarzacz bylby dobry do senków tylko zaliczali posty przez co ja tracilem czas na czytanie tych wypocin. Stracilem wiele czasu , wiele godzin,dni na ślędczeniu w tej sprawie ale niestety nic sie nie dowiedzialem ,zauważylem natomiast z tego wszystkiego , że dosyć czesto dużo osob wypowiadało sie na stronie mp3 store i potrafilo dobrze doradzic ( niestety takiego tematu nie ma tutaj ) ,pomyślałem ,że założe tutaj konto i zapytam sie o rade . Mam nadzieje ,że tak jak wczesniej stracilem tylko czas ,tak teraz założyłem tutaj konto i napisalem ,żeby czegoś wreszcie sie dowiedzieć. Z góry wam naprawdę dziekuję =)

Edytowane przez Torkes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno,nie zamierzam ich juz sprzedawać wiem też ,że jakoś dzwieku z tych sluchawek też sie jest b. dobra tylko niestety ja zapewne slysze tylko 50% z tego ,prosze z góry ,że osoby ,które nic nie chcą wnieść tylko niepotrzebną odpowiedź ,niech tego nie robią ,za dużo już czasu stracilem na czytanie takich postów ,,zly wybór , mogłes kupić inne itp. ''

Edytowane przez Torkes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widze ,zaangażowanie może wreszcie czegoś bedę mogł sie chwycić :) . Na dzien dzisiejszy jestem wstanie dać na taki odtwarzacz do 350 zl, slyszałem ,ze HiFmany juz raczej tą kwote przebiją ,wiec niebardzo . Sprawdze te po wyższe odtwarzacze do tego czasu może jeszcze ktoś zaproponuje odpowiednik to tych sluchaweczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty kupiłeś słuchawki ,,domowe,, a nie takie, które podepniesz pod każdy przenośny odtwarzacz i zagra to dobrze. Musiałbyś do nich kupić jakiś wzmacniacz ale nie jestem pewien czy nie będzie to przypadkiem przerost formy nad treścią.

Nie wiem na jakich forach pytałeś ale tutaj ludzie poleciliby Ci 10tki lepszych słuchawek, ba lepszych słuchawek za połowę tej ceny. Do 350zł nie kupisz odtwarzacza, który pociągnie te nauszniki, tzn nie będzie miał wystarczającej mocy na nie. Ja bym jednak na Twoim miejscu sprzedał je i kupił np Clip+V-jays i za te niecałe 400zł miałbyś całkiem fajne połączenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie wchodzi w gre sprzedaż tych słuchawek ,wolałbym sie ich trzymać ,najżwyżej jak bedzie przekraczać mój na dzien dzisiejszy budżet to w ostatniej opcji wydam wiecej ale cos nie chce mi sie wierzyc ,że nie dobiore żadnego odtwarzacza z wzmacniaczem do jakies rozsądnej kwoty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura, Cube np. nieźle sobie radzi z HD555. A dołożyć nieco kasy i będzie na iModa, dla którego te Senki nie będą żadnym wyzwaniem.

Nie wiadomo czy nie przeszkadza mu sciaganie sprzetu zza granicy bo Cube w Polsce to na pewnie nie kupi. A imod z jakims przyzwoitym wzmakiem to nie będzie ok 600zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inszy tego Cube C30 strasznie ciezko znalesc , na allegro go nie ma i nie mozna kupic w zadnym polskim sklepie z tego co widze na internecie a nie ma o nim zadnych wzmianek jakis polskich forach ani zadnej recenzji ,takze nie wiem co to tych Cube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polace był sprzedawany Nationite Nanite N2 - brat bliźniak Cube C30. Jest o nim sporo na forum.

Crasch, pewnie że iMod z wzmakiem będzie kosztował jakieś 600 zeta, dlatego napisałem, że trzeba by dołożyć. Ale warto nad tym pomyśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ipod z LODem do np. MXM'a i mamy kwote w okolicach 350-400 pln.

Jak kolega wyzej napisał S100 też sobie z nimi radzi.

iPod Classic z dziury też nie ma jakichś zadyszek (rockbox musi byc)

Nawet Shuffle 4G sobie z nimi radzi.

 

Jak się poszuka to się znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co myslicie nad cowon e2?



Co do iriver S100 i opini na temat tego odtwarzacza ,są dość dobre i jakos dźwieku ponoć tez jest przyzwoita ,moze jeszcze jakies inne propozycje ? co myślicie z tym odtwarzaczem cowon e2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem skąd rozczarowanie - najpierw narzekasz, że miałeś za dużo propozycji, teraz że za mało. Kup cokolwiek z wymienionych odtwarzaczy i będziesz miał problem z głowy.

Tak czy siak, bez modów niwelujących sporą część wad, te słuchawki są zdecydowanie przewartościowane i żaden player tego nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nazwał bym tego ,ze nie bylem o zdrowych zmysłach tylko poprostu ,źle mnie pokierowali mowiąc ,że to bedzie najlepszy zakup sluchawek do czego kolwiek .Nic nie pisali wtedy ,ze nie sa to sluchawki portable widocznie wchodzilem na zle fora i czytalem tylko pewnie posty gołosłownych osob. Widze ,ze zamiast pomóc bedziecie mnie linczowac , dlatego tez napisalem na samym poczatku ,ze jestem laikiem w tej sprawie.

Inszy nigdzie nie napisalem ,ze za duzy wybór dostalem wręcz właśnie przeciwnie tylko dalem pytanie retoryczne czy ktos nie ma jakiś jeszcze propozycji bo doslownie trzy osoby zaproponowaly i to trzy rozne odtwarzacze ,czuł bym sie pewniej ,jeżeli dał by ktos kolejny głos na wybrany odtwarzacz lub zaproponuje jakis inny ,ktory tamten go poprze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie linczujemy, niektórzy naprawdę czerpią przyjemność z takiego stosowania otwartych - ale na pewno nie był to najlepszy wybór. Przeczytaj temat jeszcze raz, Inszy sam wyszedł z wieloma pomysłami, chociażby jak iMod który, z tego co wiem (bez odsłuchów, niestety ale zawsze coś) ma tą przewagę, że jest to iPod z wyprowadzeniem na zewnętrzny wzmacniacz: innym słowy za podobne kwoty jak playery możesz osiągnąć dużo lepszy stopień wzmocnienia i jakości, oczywiście zależy do czego porównywać. Przeczytaj, przemyśl - nikt finalnej decyzji za Ciebie nie podejmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności