Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Test FiiO E07k


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do przeczytania najnowszego testu - tym razem FiiO E07k :)

 

Na polski rynek wchodzą właśnie produkty z najnowszej oferty FiiO. Jednym z nich E07K Andes, czyli odświeżona wersja modelu E7. Czy chiński producent znów namiesza w sektorze audio?

Premierom sprzętu FiiO zawsze towarzyszy entuzjazm. Nie ma co się dziwić, gdyż ich produkty dorównują kilkukrotnie droższym, prezentując świetny stosunek ceny do jakości. Urządzenia wspomnianego wielokrotnie gościły na Zakupku, a zawodziły niezwykle rzadko (zwykle otrzymywały redakcyjny znaczek rekomendacji). Już zapowiedzi E07K wywołały niemałe kontrowersje, w końcu jest on zbudowany w oparciu o taki sam układ jak w FiiO E17 Alpen (recenzowanym na Zakupku), najdroższym DAC/AMP w ofercie FiiO. Postanowiłem sprawdzić czy E07k dorówna E17, zastanawiając się czy wyceniony na około 329 zł E07K okaże się rewolucją, czy raczej ewolucją.

 

Całość dostępna tutaj: http://zakupek.pl/test/wzmacniacze/recenzja-fiio-e07k-andes/

 

 

5.jpg

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do podsumowania recenzji:

Czyli uważasz, ze obecnie najlepszym zakupem będzie Andes? Dla użytkownika "stacjonarnego", jako DAC/AMP do komputera, będzie lepszy od Olympusa? Właśnie sprawiłem sobie SL 662F (dość neutralna charakterystyka, z lekko uwypukloną średnicą i górą) i rozważam zakup jednego z tych dwóch urządzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że da sobie z nimi radę, chodzi mi tu bardziej o tą "słynną synergię" lub jej brak - nie narzekałbym na lekkie ocieplenie słuchawek, ale jeśli nie będzie dużo chłodniej, to ok. No ale skoro korekcja działa dobrze, to pewnie nie będzie problemów. Dzięki za dobry test.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest masakrycznie referencyjne dla mnie. Uwielbiam tego słuchać. Nic mi nie podbija, nic nie wybija, wszystko tak jak podałem sygnałem :)

Wczesniej uzywalem E9, ale jak tylko dostalem od Kuropa do "testów" E09 to powrotnie dostał kase i wiecej go nie zobaczył :)

 

Dlatego lubie stajnię FIIO bo ich sprzęty się po prostu dobrze zgrywają :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pojawił się "test" na Headphonii. W sumie Mike potwierdził moje słowa:

 

The improvements that Fiio implemented on the E07 is seriously going to eat into the market of the E10 and the E17.

 

Jednocześnie kiedyś skrytykował E17 w połączeniu z E9. Teraz E07k jest według niego genialny z E09k ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności