Jump to content

Audio-GD

Guest Barthuss

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Zrobię pewnie wykop roku, ale cóż, w temacie ostatnio nic się nie działo.   Dziś wylądował u mnie na biurku taki oto klocek: 15 kilowe combo Audio-GD MASTER-11 na kościach PCM1704UK + odbiornik

W tej cenie to mi lekko śmierdzi Z modowaniem problemów nie ma, z naprawą też bo ja się tym zajmuje chyba tylko na poważnie tutaj

To lepiej zafunduj odsłuch tych dwóch sprzętów komuś niezależnemu. Co by było to w jakiś sposób obiektywne.

Posted Images

I ja ostatnio zainteresowałem się produktami Audio-GD. W najbliższym czasie planuję wypożyczyć NFB-1.38 na odsłuch. Ma pracować jako dac do zestawu Stax SR-507, SRM-T1. Czy ktoś miał okazję korzystać z tego przetwornika i mógłby podzielić się wrażeniami?

No i jeszcze kwestia NFB-1AMP. Stwierdziłem, że przydałby się również stacjonarny wzmacniacz dla Dharm, LCD-XC oraz Fostexów TH-610. Gdzieś w Internetach wyczytałem, że NFB-1AMP dobrze współpracuje z jaśniejszymi słuchawkami, także liczę, że mógłby się sprawdzić całkiem nieźle. Jeśli ktoś miał okazję z niego korzystać, również proszę o opinię.

Zgodnie z informacjami z 4hifi.pl, koszt powyższych urządzeń to odpowiednio:

3696 zł za NFB-1.38

2425 zł za NFB-1AMP

Tanio zatem nie jest, a alternatyw w tym przedziale cenowym kilka.

• 4 weeks later...
20 godzin temu, audionanik napisał:

Nfb28 @szczurz-a (2014). O nim gdzie indziej może.

@audionanik - to prosze tu :) 

Szkoda ze starszy dziadek a nie najnowsza wersja... bo od 2014 to byla juz spora rozniaca w stosunku do moich 2015 i 2016... hmmm... juz w sumie nie pamietam czy mialem 2014 i 2015 czy 2015  i 2016... ale pamietam ze w nowszej wersji jaka mialem byl fajny przeskok. 

Sam dac w systemie kolumnowym:

- genialny bas, motoryczny, zwarty, zwinny, zroznicowany, czytelny i kontrolowany mimo wzmaka lampowego i to z zasilaniem lampowym,

- bardzo czytelna artykulacja dzwiekow,

- separacja zrodel i szczegolowosc ze ho ho,

- barwa srednicy, glosow taka se,

- barwa na samej gorze mi sie nie podoba, wali cyfra.

Jako kombo ze sluchawkami podobnie tylko lagodniej, plynniej, ogolnie spoko grajek.

• Like 1

Sam dac w systemie kolumnowym:
- genialny bas, motoryczny, zwarty, zwinny, zroznicowany, czytelny i kontrolowany mimo wzmaka lampowego i to z zasilaniem lampowym,
- bardzo czytelna artykulacja dzwiekow,
- separacja zrodel i szczegolowosc ze ho ho,
- barwa srednicy, glosow taka se,
- barwa na samej gorze mi sie nie podoba, wali cyfra.
Jako kombo ze sluchawkami podobnie tylko lagodniej, plynniej, ogolnie spoko grajek.

W nowszej wersji trochę mniej poglosowosci co jeszcze poprawia separacje. Średnica trochę gladsza. Góra trochę też precyzyjnjejsza ale nadal troszkę cyfrowa. Jako kombo mówię.

Kurcze... Ciągnie mnie do najnowszej rewizji...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Witam, ktoś posiada jakieś opinie na temat daca R2R 1 (balanced) ? Na internecie w zasadzie nic nie ma. Może ktoś miał okazję odsłuchiwać ?

Zastanawiam się od jakiegoś czasu nad zmianą. (obecnie jest do AGD NFB-2 2xWM8741)

• 1 month later...
  • 2 years later...

Hmmm

od jakiegoś czasu rozglądam się za przedwzmacniaczem i dzisiaj trafiłem na produkt Audio- GD Master 19. W sumie jest to ponoć dobry przedwzmacniacz, komplet wejść RCA i XLR oraz dodatkowo mocny wzmacniacz słuchawkowy.

Czy ktoś miał styczność z tym modelem lub podobnym?

poniżej recenzja tego produktu...

ale wolałbym coś od Was się dowiedzieć... dajcie znać jak wasze doświadczenia z wzmacniaczami AudioGD. Docelowo podpinałbym końcówki mocy oparte o lampy KT150 oraz słuchawki Hifiman Arya, Denon D7000, AKG712. Sprawdzi się?

Edited by Corvin74

Nie ma info? Nikt nie używa Audio-GD jako wzmacniacz słuchawkowy lub przedwzmacniacz do końcówki mocy?