Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Audio-GD


Gość Barthuss

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro tyle jest zamieszania na forum z produktami HA-INFO lub SMSL oraz z ich modyfikacją - to czy nikt nie zainteresował się produktami firmy Audio-GD ?

Fakt,że tu nie ma chyba za dużo co poprawiać... ale można chyba sobie sprawić zakup na wiele lat!

W stosunku do tandety z ebay lub alienexpress to jest już hi-end...

 

Mają w Polsce dystrybutora, i całkiem fajną ofertę, np .

 

http://www.4hifi.pl/audio-gd-nfb-16_4056.html

 

wzmak z DACiem USB za przyzwoite pieniądze...

 

Proszę zobaczcie inne modele,technikę i sposób wykonania, na head-fi.org jest sporo informacji i użytkowników sprzętu tego sprzętu.

 

Czy ma ktoś już jakieś doświadczenia lub inne subiektywne odczucia ?

 

 

 

p.s. Nie jestem w żadny sposób związany z marką i dystrybutorem.Zaintrygował mnie wybitny technicznie stosunek jakość/cena.

A może wsadzam tylko kij w mrowisko? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat. Nie miałem pojęcia, że Audio-GD w Polsce są dostępne. NFB-11.32 wydaje się ciekawy, bo jest na Sabre i ma naprawdę dużo mocy. Poczytam nieco na necie, może coś jest :), a myślałem, że już mam spokoj ;)
Szkoda tylko, że brak opinii o sklepie, ale widzę, że na Audiostereo na forum ktoś ze sklepu (np. tutaj) poleca swoje produkty od długiego czasu, czyli wydaje się, że firma ok. Ponadto widzę, że udzielają 36 miesięcy gwarancji na sprzęt.

Edytowane przez oblivion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy ;) To przecież nie na serio. Zaś o naprawach martwego sprzętu nie wiedziałem, w takim razie gratuluję zdolności :)

 

Jeszcze coś fajnego znalazłem na stronie tego sklepu:

"Wypożyczenie sprzętu do testu

 

Klientom, którzy nie są w pelni przekonani, że dokonali prawidłowgo wyboru urządzenia i chcieliby przed dokonaniem zakupu upewnić się, że urządzenie będzie spełniało ich wymagania proponujemy bezpłatne wypożyczenie sprzętu do odsłuchu w domu. Klient pokrywa tylko koszty wysyłki urządzenia z naszej firmy do Klienta i z powrotem. Wypożyczenie ma miejsce za kaucją, która jest zwracana w przypadku gdy Klient nie decyduje się na zakup. W przypadku uszkodzenia urządzenia przez Klienta część lub całość kaucji może zostać potrącona przez naszą firmę w celu pokrycia poniesionych strat."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już wiesz gdzie szukać jak coś hehe :D

Oby nie hahaha :D

 

 

Znalazłem coś niepokojącego, ta sama firma jest jeszcze jest pod inną stroną (ten sam adres sklepu - Gliwice) - http://www.interprojekt.com.pl/audiogd-nfb1132-32bit-discrete-headphone-amppreamp-p-1305.html . Czyli ten sprzęt przykładowo wychodzi z 300zł taniej kupując poprzez ich zagraniczną stronę. Czyżby swoim (Polakom) sprzedawali drożej ? :o

Jest jeszcze polska wersja strony http://www.interprojekt.pl , ale ceny tutaj znowu wysokie jak na http://www.4hifi.pl/index.html.

Edytowane przez oblivion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Audio-GD?

Jakieś opinie?

 

Ja też sonduję, ale pewnie się zagłębię w temat...



Mnie audio-GD interesuje właśnie ze względu na te duże moce i chęci wejścia w przyszłości w orthodynamiki.

 

Już dawno myślałem nad wypożyczeniem sobie tego sprzętu.

Właśnie to tez mam na myśli.

Po spróbowaniu ortho już prawie nie ma odwrotu do dynamików...

Niedawno miałem na parę dni w domu RS2i, wrażenia podobne jak przy RS1i (choć wtedy miałem jeszcze bardziej wypasiony sprzęt) i po prostu to brzmienie jest do du..y - i jeszcze za te pieniądze. To już lepsze są stareńkie senn 530 II 600ohm które kupiłem na wyczucie ;)

Ciekawy jestem czy do ortho vintage (Yamaha YH) można z powodzeniem użyć np. http://www.4hifi.pl/audio-gd-compass-2_4192.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonie tam w poniedziałek/wtorek i zapytam o dostępność tego z powyższego linku.

 

Jak będą to wezme do siebie i wpłacę im ile trzeba.

 

Nie nastawiam się na szał, zniechęcony już tymi NwAvGuy czy też w większość podobnymi chinczykami.

 

Ale że sam znów mam trochę kasy to chce coś sobie kupić, a tego jeszcze nie miałem :D

 

Zarabiam tylko na naprawie i modyfikowaniu, na sprowadzaniu nie mam złotówki w przeciwieństwie do Ciebie i Twoich Denonów np :)

Edytowane przez mikolaj612
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Denony sprzedwałem za 350zł. To Ty swoją parę sprzedałeś za 400zł :) a kupiłeś za ile za 250zł ? :) Po za tym co ma piernik do wiatraka? Czerpiesz z tego zyski i nieraz twoje opisy nie zgadzały się z moimn doświadczeniem. To nie jest wcale dziwne że nie uważam Cię za obiektywnego, tym bardziej nie możesz mi tego zabronić :).

 

@Down

 

ok. dla mnie wątek zakończony.

 

Rób jak uważasz Mateusz. Zarabiać Ci też nie zabraniam. Jak chcesz zrobić porównanie to proszę bardzo choć ja się nim nie będę kierował, a jak napiszesz "że a gra lepiej od b" bez żadnego komentarza do tego - a często tak robisz, to tym bardziej wartość utylitarna takiego porównania jest dla mnie równa zero. Bo nic mi nie mówi o charakterze i sposobie grania, o jakości też nie za bardzo. Na jakość dźwięku składa się szereg czynników których nie zauważyłem abyś porównywał i opisywał w swoich komentarzach do danego sprzętu.

Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerpie zyski z pracy Piotr, ja musze materiał kupić, za prąd zapłacić czas i wiedza też się liczy, to jest bardzo proste. Ja na imporcie nie mam nic.

 

A czasu i komponentów za darmo też nie mam, prąd kosztuje, lutownica też się zuzywa.

 

We wtorek postaram się poinformować jak sprawa a Audio-GD stoi, tego w okolicy tysiaka mogę wziąć do siebie.

 

Owszem poczułem się bo chyba tylko ja to modyfikuje i importuje dość często więc to taka osobista misja

 

Co do Audio-GD najpewniej wezmę wersję na 2x WM8741 która kosztuje ok. 1000zł, przy dobrym locie będzie ta na Sabre ale ona już jest droższa i nie wiem czy mi starczy.

Edytowane przez mikolaj612
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności