Skocz do zawartości

Zestaw stereo 2500-3000tyś


Rekomendowane odpowiedzi

A masz cos na mysli ??:) albo propozycje ??:)



Znalazłem takie oto wpis na temat tego wzmacniacza ,to jest wpis wyjety z tematu o tym wzmacniaczu

 

Wszystko zależy od tego,czy jesteś pierwszym włscicielem,jak tak i nie masz z nim problemów ,nic nie szwankuje to możesz go zostawić i do kompletu Yamaha BD-1067,ale jak masz już problemy z Yamahą to szybko ją sprzedaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet podał numer telefonu , zadzwoń i się spytaj jak to wygląda. Na spokojnie wszystko. Spytaj się czy pokrętło nie ma luzów , bo wiem że Yamahy mają z tym problem , czy nie był naprawiany , czy sygnał jest stały dla dwóch kanałów itp itd , czy się nie wyłącza ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koles odpisał ze zejdzie do 1000zł ,kabel jest wymieniony na lepszy z wyzszej półki,wyswietlacz działa jak trzeba nie ba martwych pixeli,sygnał jest w wszystkich kanałach i potencjometr chodzi jak trzeba jest w 100% sprawny a sprzedaje temu bo kupił yamahe dsp z7:) więc jak ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisał jeszcze ze sprzet jest sprowadzony z niemiec od pierwszego wąłsciciela ito on wymienił przewód na lepszy :) i za 1050 zł by był ten ampli ;)

 

zapytałem czy był mocno uzywany on odpowiedział ze było by to widac na wyświetlaczu ze to on by pierwszy dawała sie we znaki ;)

Edytowane przez Godlike20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brać , widać że facet fun brzmienia Yamaszek. Jeśli 100% sprawny tak jak piszę , po fotach widać że stan ok , nie poobijany , pilot jest więc nie ma co się zastanawiać , do 1000 zł nic lepszego nie kupisz....biorąc pod uwagę to on kiedyś kosztował jak mnie pamięc nie myli prawie 12 tys zł.



Kurde , mu z tyłu brakuje śrubek.....



Zobacz jak tutaj wygląda tył a jak u niego

 

http://allegro.pl/yamaha-dsp-a1-potezna-maszyna-i2949375372.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie widze ,brakuje śrubek i tak jakby gniazdo zasilania zostało wymienione

 

 

I co teraz ??brać czy nie brać ?? jeszcze przelewu nie zrobiłem

Edytowane przez Godlike20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co olewamy sprawe ?? szczeze spodobał mi się ten klocek :) i za to kase spoko, tylko jak zapytałem o cene to powiedział odrazu ze musi za niego dostac 1000zł i przesyłka po mojej stronie

a od głośników jeszcze nie nie ma numeru pozostaje czekac na maila



http://allegro.pl/yamaha-a2-a-2-dsp-a2-kino-5-1-6-1-dvd-wzmacniacz-i2960827611.html a co myślisz o tym ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrze teraz na Onkyo ale nic tam nie ma Ty lepiej wiesz to zdam sie na Ciebie ;) ale taki 6-7 letni High End to by było super :)

 

A co powiesz o Amplitunerze stereo ?? a moze faktycznie jakiś układ dzielony ??

Edytowane przez Godlike20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko boska.....obiekt westchnień...

 

http://tablica.pl/oferta/denon-avc-a1d-ID25yG9.html#3175b67d2b;r:;s:

 

 

 

Amplituner Stereo to wzmak + radio wiec 2 x 100 Wat , a co za tym idzie powyższe kombinacje z subem. Chłopie taki amplituner z najwyższej półki zawstydza nie jeden wzmacniacz...nie przejmuj się nawet tym , dla zwykłego człowieka który ma normalne mieszkanie a nie studio odsłuchowe z gąbkami akustycznymi na ścianach różnica jest totalnie nie wyczuwalna , nie popadajmy w skrajności i nie powtarzajmy oklepanych schematów.

Edytowane przez Marcin_1989
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej , pytaj oto samo , niech wyśle ci jeszcze zdjęcia jak to wygląda z wyświetlaczem , spytaj się przeszłość itp. Nowy kosztował prawie 15 tys zł. Klasa podobna co Yamaha , to był okres dosyć wielkiej walki o dominację , chyba najlepsze czasy dla tych marek czyli 2003-2006

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok już zagadałem :) ale teraz juz ide spać zobaczymy co napisze :) bo to troszke pózna pora na dzwonienie ;) jak bedziesz miał chwile to poprosze jescze o jakeis propozycje :) dzięki i dobranoc do jutra :):P



sprzedawca odpisał mi co do tego wzmacniacza jest w stanie jak to określił Menniczym ;) szukał go prawie rok czasu i do końca nie jest pewien czy go sprzedawać ;) ale raczej sprzeda za 1400zł z wliczona przesyłka ,nigdy nic przy nim nie było robione i ma tez suba do sprzedania Koda SW-15A tak wiec jak brac ??;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech więcej zdjęć ci wyśle , dokładnych. Suba bierz.

 

Jeśli tutaj wstawisz i wszystko będzie ok to bierz bo cena jest genialna. Niech go pokaże ja jest odpalony itp. Po głosie to młody czy starszy ? Zadzwoń i obadaj

Edytowane przez Marcin_1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej , pytaj oto samo , niech wyśle ci jeszcze zdjęcia jak to wygląda z wyświetlaczem , spytaj się przeszłość itp. Nowy kosztował prawie 15 tys zł. Klasa podobna co Yamaha , to był okres dosyć wielkiej walki o dominację , chyba najlepsze czasy dla tych marek czyli 2003-2006

 

Marcinie Marcinie opanuj sie, jakie najlepsze czasy? Chyba ze mamy na mysli waska dzialke pt amplitunery av?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności